Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rady i propozycje

Go down 
+64
Rissuerto Vrangr dePuerto
Podkowa
Beliar
Graz'zt
Plama
Blodsvept
Tahra
Asołe
Juet
Sheridan
Reta
Espilce
Special Week
Ijodi
Zozo
Aposia
Nightmare
Mistiness
Arkada
Emma
Kaz
Sekitamala
Delevine
Silharai
Bhadramurti
Night
Rena
Lara
Roksana
Armina
Lando
Sea
Shaker
Bastet
Mahjonner
Victoria
Sechmet
Amber
Night Angel
Luizjana
Maxweel
Sinyelle
Miecio
Kalipso
Rubie
Walpurgia
Emilly
Veyirey
Ignis
Bella
Tormenta
Talia
Wanilia
Wera
Maciejka
Stella
Kabucha
Lily
Estentior
Keun
Renesmee
Shredder
Severinus
Karsin
68 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next
AutorWiadomość
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Rady i propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 8 EmptyNie Lut 26, 2017 10:11 pm

dziękuję za wszystkie propozycje, ja kolorów nie umiem dodać, ale powiem wszystko Karsin, ona może coś na to poradzi. A obrony w krótce ocenię. 
Co do KP, to jest kilka osób, które mogą akceptować, wydaje mi się że dobrze się sprawdzają. Z resztą popieram Night i Luizjanę: niektórzy piszą z nie ocenionymi KP, a inne są nie skończone. 
Co do moderatorek, Karsin nie daje nie zaufanych graczy.
Powrót do góry Go down
Lara
Rekrut
Lara



Rady i propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 8 EmptyNie Lut 26, 2017 10:51 pm

Zdaję sobie sprawę z tego że Karsin może nie mieć czasu. To przecież człowiek a nie robot, ale z drugiej strony... czy nie można kogoś nauczyć jak zmienia się kolorek skoro ona nie ma czasu? A jak ma to niech dodaje te kolorki a nie traci czas na inne rzeczy.
Żeby nie było: nie mam nic przeciwko Karsin ale po prostu przedstawiam swoją opinię.
Powrót do góry Go down
Night
Władca
Night



Rady i propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 8 EmptyNie Lut 26, 2017 10:58 pm

Droga Laro, Reta po prostu może umieć dodawać kolorki tylko, że nie ma do tego uprawnień...
Powrót do góry Go down
Lara
Rekrut
Lara



Rady i propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 8 EmptyPon Lut 27, 2017 9:06 am

Ok. To niech Karsin wybierze sobie jeden dzień w tygodniu żeby dodawać kolorki. Myślę że dało by się tak zrobić.
Powrót do góry Go down
Rena

avatar



Rady i propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 8 EmptyPon Lut 27, 2017 2:34 pm

Kiedyś na Karsin moderatorzy wchodzili prawie zawsze niech teraz tak będzie,było też dosyć mało osób zarejestrowanych i wszyscy wchodzili a teraz jest około 300 a mało wchodzi.Ja rozumiem że jest dość sporo do czytania.Chodzi oto że Karsin jest super a ja nie chce żeby się znudziło.
Powrót do góry Go down
Tormenta
Wojak
Tormenta



Rady i propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 8 EmptyPon Lut 27, 2017 3:52 pm

To też kwestia tego, czy Karsin ma czas. Mamy rok szkolny, a żeby cokolwiek osiągnąć, trzeba się troszkę pouczyć. Wiele osób ma też dodatkowe zajęcia, a czasem w ich natłoku bywa trudno znaleźć czas na inne rzeczy.
Dziękuję, Roksi, za polecenie mnie [Smile], ale (jak już zostało powiedziane) Karsin wybiera osoby zaufane. Moderator ma duże pole do popisu (też miałam własne forum), więc uprzywilejowanie byle kogo mogłoby mieć przykre skutki.
W każdym razie najbardziej razi mnie kwestia obron. Resztę da się załatwić. Od miesięcy nie są oceniane. A bardzo lubię to forum, więc chciałabym, aby i tutaj postacie mogły się rozwijać Smile
Zmieniać kolorki może tylko ktoś, kto ma uprawnienia administratora lub jest moderatorem danego stada ;3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Rady i propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 8 EmptySob Mar 04, 2017 9:40 pm

Sądzę, że przydałaby się jeszcze zmiana opisu na stronie głównej, bo ciągle mamy Halloween.
Powrót do góry Go down
Wanilia
Strażnik
Wanilia



Rady i propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 8 EmptyCzw Kwi 20, 2017 12:30 pm

Proponowałabym wprowadzić regułę dotyczącą fabuł, np. jeżeli w danym temacie nikt nie odpisuje przez miesiąc, to dopiero wtedy można zaczynać tam nową fabułę. Lub coś w tym stylu.
Powrót do góry Go down
Aristo
Pomocnik
avatar



Rady i propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 8 EmptyPią Kwi 28, 2017 8:50 pm

Ja radziłbym usuwać nieaktywne konta, aby nie zaśmiecały niepotrzebnie forum.
Powrót do góry Go down
Bhadramurti
Strażnik
Bhadramurti



Rady i propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 8 EmptySob Kwi 29, 2017 4:33 pm

Takowe konta idą do adopcji Wink I chyba nikomu aż tak nie przeszkadzają ,by od razu je usuwać.Niektórzy wolą adoptować niż zajmować się rejstrowaniem,a bynajmniej mi się tak wydaję. c:
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Rady i propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 8 EmptySob Kwi 29, 2017 7:49 pm

Wania - good idea, zmiany w regulaminie pojawią się w ciągu kilku dni Wink

Ari - nie sądziłam że nieaktywne konta mogą w jakiś sposób przeszkadzać... No i, tak jak mówi Bhad, idą do adopcji i spora część z nich w ten sposób "wraca do życia". A niektórzy są po prostu nieaktywni przez bardzo długi czas i wchodzą na Karsin na przykład tylko w wakacje, więc ich konta są cały rok nieaktywne, i "żyją" co roku tylko przez kilka miesięcy, ale te osoby chyba nie byłyby zadowolone gdyby ich konta zostały usunięte... A w jakim sensie zaśmiecają forum?
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Tantzano
Szeregowy
Tantzano


Tytuły : Admin Pomocnik

Rady i propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 8 EmptySro Maj 10, 2017 3:18 pm

Pozwolę sobie na wypowiedzenie się w temacie kont.

Po pierwsze, w moim mniemaniu, użytkownicy, którzy nie wchodzą na swoje konta od, przykładowo, kilku miesięcy i nie proszą o pozostawienie postaci, powinny być usuwane. Nie ma użytkownika = nie ma postaci, logiczne.

Po drugie, najpierw Karsin pisze, że ''te osoby chyba nie byłyby zadowolone gdyby ich konta zostały usunięte...'', a osoby, które nie wchodzą na forum i są nieaktywne i ich konta idą do adopcji, powinny być z tego zadowolone? Ja nie chciałabym, żeby po moim odejściu ktoś przejął postać, na którą poświęciłam swój czas i wenę. Nie wiem, może tylko mi się tak wydaje, ale to nie jest w porządku.

Jeśli coś źle interpretuje, to wyjaśnijcie mi.
Powrót do góry Go down
Mahjonner
Zwykły koń
Mahjonner



Rady i propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 8 EmptySro Maj 10, 2017 9:49 pm

Dokładnie, nie ma sensu trzymania postaci, którymi nikt nie gra od miesięcy uprzednie nie informując, że prosi o pozostawienie (w końcu życie potrafi pochłonąć nawet na miesiące). Zresztą, zawsze można zrobić konto jeszcze raz jeśli ta osoba zdecyduje się wrócić (aż się zdziwiłam, że moje konta nadal zostały mimo, że przez dłuższy czas nie wchodziłam)
Ja również nie byłabym zadowolona z tego, że któregoś dnia racze zajrzeć i zobaczę, że ktoś steruje moją postacią. Ale nie znaczy, że od razu należy całkiem możliwość adopcji zniwelować. Po mogłyby trafiać tylko te, na które użytkownik wyraziłby zgodę na przyszłą adopcję postaci przez innego użytkownika w razie jego zniknięcia
Powrót do góry Go down
Silharai
Rekrut
Silharai



Rady i propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 8 EmptyNie Maj 14, 2017 12:05 pm

Hmm, a może by tak dać wzmiankę w regulaminie iż jeśli jest konto 'opuszczone' może trafić do adopcji? Albo zrobić jakiś osobny temat, w którym ludziska mogliby wyrażać na to zgodę, bądź nie... Eh, chociaż w sumie to bez sensu. :X
Powrót do góry Go down
Tormenta
Wojak
Tormenta



Rady i propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 8 EmptyNie Maj 14, 2017 1:09 pm

Zgadzam się z moim poprzednikiem c: Z tym, że wkraczam również z własnym pomysłem - dodatkowe pole np. w profilu. Coś w stylu: "Czy wyrażasz zgodę na adopcję swojej postaci po swojej [np.] półrocznej nieobecności; zaznacz TAK lub NIE. W przypadku niezaznaczenia żadnej z opcji, automatycznie się wyrażasz zgodę" czy coś w ten deseń c: To taka moja *i Danonka* cichutka propozycja :')
Powrót do góry Go down
Sinyelle

Sinyelle



Rady i propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 8 EmptySob Maj 20, 2017 7:00 pm

http://karsin.ativiforum.com/t78-ogloszenia#23803

Ogłoszenia napisał:
Niektórzy użytkownicy nie wchodzą na Karsin przez okres dłuższy niż 2 miesiące, a mimo to nie chcą by ich postacie trafiły do adopcji. Z myślą o takich osobach wprowadzam nową zasadę: od teraz postacie które w razie 2 miesięcy nieobecności nie mają trafić do adopcji, muszą mieć wpisane w "comments" w profilu że "postać nie do adopcji.".
Rady i propozycje - Page 8 Karsin10

Zaraz napiszę o tym też w regulaminie Wink

//przepraszam że piszę z tego konta
Powrót do góry Go down
Delevine
Zwykły koń
Delevine



Rady i propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 8 EmptyPią Sie 11, 2017 10:42 pm

Moim skromnym zdaniem, skupiłabym się na rozbudowaniu stad. Właściwie chodzi mi o ich 'władców', którzy niby są, a ich nie ma. Teoretycznie taka osoba powinna wnosić  (według mnie) jakieś swoje zasady, podczas panowania - rzecz jasna. Żeby było wiadomo, że zasługuje na miano władcy. Generalnie żeby taki gracz, troszczył się o dobro i politykę stada. Chyba rozumiecie, mam nadzieję. Bo jak narazie chyba nikt nie wyróżnia się tym, że ma tylko dopisek 'władca '. Sorry. Co powiecie na specjalne statystyki, tylko dla władców? Coś typu, że ma dodatkowo więcej statystyk do rozdania. Bo przecież taki władca, musi być silny i pilnować tego, żeby żaden ogier nie dogonił go statystyką i odebrał władzy. Wtedy statstyki postaci mają jakiś większy sens, tak mi się wydaje.
Otóż to, a co powiecie na rubrykę  (też dla władców) styl panowania, czy nie wiem jak to nazwać.
- dobry władca, ma łatwość z porozumieniem się i jest sumienny,
- zły władca, ma przewagę emocjonalną nad innymi, po trupach do celu,
Coś takiego, ale to trzeba jakoś ładnie rozbudować. I wtedy to ma duży wpływ na to, jak odbieramy takowego konia.

Czy tylko mnie boli podział terytorium, które i tak przekracza się jak dowolną lokacje. No hello, skoro to teren 'X' stada to czemu zawsze (no, może nie zawsze) są tam wszystkie inne kolorki, tylko nie 'X'. Nie mówię żeby zaraz robić jakiś zakaz, że nie wolno i w ogóle. Ale dla mnie nie ma sensu, kiedy są pseudo granice i nic poza tym. No chyba, że ktoś wcześniej ustala sobie fabułę, to może i faktycznie trzyma się tego, żeby lepiej nie wchodził tam gdzie nie trzeba. A jeśli jest nas za mało, żeby każdy mógł 'patrolować' to można usunąć niektóre miejsca. Wtedy pomyśleć i bardziej spersonalizować lokacje, pod charakterystykę stada.

Właściwie niby jest dużo tych stad, co mnie cieszy... jednakże nic w sumie ich nie wyróżnia na tle samych siebie. No, może prócz innych klimatów. Jeśli już ktoś decyduje się na stado, w którym ma być harmonia, a nagle wpada jakimś diabłem... To gdzie tu sens? Tak, tak wiem są też wyjątki... Ale albo się trzymamy jakiegoś 'ładu ', albo nie.

Wybór drogi. Kolejny punkt, który uważam, że należy rozwinąć. Tutaj również można poszaleć z tym, że każde stado ma inne drogi. Oczywiście w każdym stadzie może być jakiś wojownik, medyk i artysta. A jakby tak dobrze pomyśleć i wyróżnić, każde stado?
Krwawi - zabójca, skrytobójca, tropiciel, kowal (raczej chodzi o sztylety, którymi krwawi ranią swoje ofiary!)
Albo dobra, poroniony pomysł.
Chyba tyle, moich gorzkich żali. Chętnie wdam się w dyskusję.


Powrót do góry Go down
Delevine
Zwykły koń
Delevine



Rady i propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 8 EmptyNie Sie 13, 2017 4:03 pm

Propozycja odświeżenia grafiki! W internecie jest sporo dobrych jakościowo zdjęć, a nasza grafika na forum jest trochę słaba. Więc myślę, że też możemy o to zadbać.

POST POD POSTEM, ŻEBY KTOŚ TU PO PROSTU ZERKNĄŁ.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Rady i propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 8 EmptyPon Sie 21, 2017 5:50 pm

Jeżeli członkom danego stada nie podoba się ich władca mogą go obalić i wybrać nowego, a gdyby władca miał dodatkowe statystyki tylko dlatego że jest władcą to byłoby to bardzo trudne. Jeżeli władcy danego stada zależy by być najsilniejszym osobnikiem w stadzie, po prostu może porywać wiele koni, zabijać drapieżniki albo brać aktywny udział w eventach i tym sposobem zdobywać statystyki.
A co do wprowadzania zasad - każdy władca może jakieś wprowadzić, ale równie dobrze może tego nie robić. Jeżeli członkom stada nie podoba się sposób panowania władcy, mogą, jak już wspomniałam, obalić go siłą albo po prostu wybrać nowego (jeżeli w stadzie panuje demokracja).
Teraz latem forum jest mało aktywne, bo wiadomo: większość użytkowników jest na wakacjach i nie ma czasu na forum, albo nie ma dostępu do internetu, dlatego władcy też są dosyć nieaktywni. Myślę że za jakiś miesiąc to się zmieni i władcy "ogarną" na nowo swoje stada Smile
~~~~~~~~~~
Kompendium Wiedzy napisał:
Wkraczając na czyjeś tereny stadne zgadzasz się automatycznie na porwanie: koń przebywający na terenach obcego stada nie musi być pytany o zgodę przed porwaniem.
A więc wkraczając na tereny obcego stada automatycznie postać naraża się na porwanie. Jeżeli członkowie/władca jakiegoś stada nie chcą u siebie "intruzów", mogą faktycznie patrolować swoje tereny, jednak każdy patrolujący koń miałby wtedy jedną "martwą fabułę" w której po prostu czeka na pojawienie się kogoś w danym obszarze.
Jeśli jakieś stado ma zbyt dużo terenów których nie jest w stanie patrolować, jego władca może po prostu napisać mi na pw że rezygnuje z części terenów (np. z jednej rzeczki, polany czy góry), która zostanie dodana wtedy do terenów niczyich.
~~~~~~~~~~
Wiem, mi też niezbyt się to podoba, jednak jeżeli ktoś chce dołączyć do danego stada, ja nie mogę mu tego zabronić...
Ewentualnie można by zrobić tak, że jeżeli jakaś postać chce dołączyć np. do SWT, to władca SWT musi stwierdzić czy chce tego konia w swoim stadzie czy też nie. Wtedy to od władcy będzie zależeć kto znajduje się w jego stadzie. Co o tym sądzisz?
Wydaje mi się że to w miarę sensowny pomysł, więc jak tylko ogarnę trochę inne sprawy administracyjne, mogę napisać o tym w Kompendium Wiedzy.
~~~~~~~~~~
Co do tych dodatkowych dróg albo rang dla każdego stada mam mieszane uczucia. Może ktoś jeszcze się wypowie? Smile
Nie wiem czy wtedy konie nie przechodziłyby z jednego stada do drugiego tylko po to żeby móc mieć jakąś rangę której u siebie nie mogą osiągnąć. Nie do końca też wiem jakie rangi/jaką drogę można by wymyśleć dla każdego ze stad... Dla SKZ widzę żę masz jakieś pomysły; masz też coś dla innych stad? Mi jakoś ciężko coś wymyślić...
I do czego byłyby potrzebne te dodatkowe rangi/drogi?
~~~~~~~~~~
Co do odświeżenie grafiki, myślę że to bardzo dobry pomysł. Myślę też że zdjęcia które znalazłaś są bardzo ładne (dużo lepsze od tych które mamy teraz :') ) i niczego im nie brakuje, więc mogę od razu je wykorzystać. Dziękuję za wyręczęnie mnie w szukaniu zdjęć Very Happy
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Sechmet
Wojak
Sechmet



Rady i propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 8 EmptyPon Sie 21, 2017 8:27 pm

To ja się wypowiem w sprawie rang, nie wydaje mi się żeby jakieś specjalne rangi były konieczne. A jeśli już zostałyby stworzone to z pewnością część byłaby tworzona 'na siłę' byleby każde stado miało tyle samo :')
O ile ranga 'zabójca' w skz byłaby super *secha by brała c:* o tyle w np ssp ranga eee... Szaleniec? No cóż ciężko znaleźć coś odpowiadającego co byłoby na równi z zabójcą.
Za to mam inną propozycję. Otóż aby wprowadzić do rang system gwiazdek. Bo choć na forum już trochę siedzę nadal nie wiem czy secha ma wyższą czy niższą rangę od X. Za to gdyby były gwiazdki od razu widać że szeregowy jest wyżej w hierarchi od rekruta (?). Tak więc np dla zwykłego konia byłaby jedna (lub zero) gwiazdek a dla każdego kolejnego o jedną lub dwie gwiazdki wiecej.
Wiem że na innych forach jest taka opcja w paneku administratora, jak tu- nie wiem ale wydaje mi się że nie powinno się to bardzo róznić.
Gwiazdki wyświetlają się pod nickiem.
Dla mnie to byłoby spore ułatwienie i takie gwaizdeczki wyglądają fajniutko *.* XD
★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Karsia <3 napisał:
Ewentualnie można by zrobić tak, że jeżeli jakaś postać chce dołączyć np. do SWT, to władca SWT musi stwierdzić czy chce tego konia w swoim stadzie czy też nie. Wtedy to od władcy będzie zależeć kto znajduje się w jego stadzie.

Mi się podoba! O ile ktoś nie będzie mieć kaprysu i ot tak odrzucać każdą prośbę xp fajnie jakby każdy nowy user miał taką fabułę że przyjmowanie do stada z władzcą/ namiestnikiem lub osobą fabularnie upoważnionym do 'witania' nowych członków.
Bo na razie to każdy pojawia się tak z... Zaduu xp Pomimo że jest tu wiele nierealnych rzeczy akurat to możnaby dopracować.
Ewentualnie można zrobić tak że każdemu kto wtargnął na teren stada pozwolić wybrać czy chce dołączyć do stada czy np tortury etc. Dzięki temu forum stałoby się bardziej dynamiczne ? XD
Ponadto trochę boli to że żaden źrebak jeszcze nie dorósł :') wydaje mi się że warto byłoby wprowadzić pewne zmiany w KW.
Żeby np źrebaki starzały się o dwa miesiące w ciągu jednego realnego. Dorosłe konie tak samo lub tylko o jeden miesiąc. To znów dodaje trochę dynamiki.Widać że starsze pokoleni musi kiedyś ustąpić nowemu.
Wiem że dajesz userom wolną rękę w tej sprawie, jednak mam nadzieję że przemyślisz moje propozycje. Możnaby w sumie zrobić ankietę by dowiedzieć czy innym też się podoba. Ale tak czy inaczej ostatnie słowo należy do ciebie :p
To chyba na tyle jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to będę pisać :p
Powrót do góry Go down
Delevine
Zwykły koń
Delevine



Rady i propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 8 EmptyWto Sie 29, 2017 9:04 pm

Oho, ale lawina! Bardzo mnie to cieszy, że pojawiły się odpowiedzi. Okej, postaram się teraz jakoś to podsumować.

Cytat :
"...a gdyby władca miał dodatkowe statystyki tylko dlatego że jest władcą to byłoby to bardzo trudne."
O to, to właśnie chodzi! Użyłaś bardzo odpowiedniego słowa "trudne". Nie wydaje ci się, że jeśli coś jest za łatwe, staje się nudne? Wiesz, chodzi mi o to, że władca to już jest ktoś, postrach jakaś historyczna postać. Z dziada, na pradziada. Wobec tego zwykli zjadacze chleba musieliby postarać się jeszcze bardziej, żeby obalić kogoś takiego. W sumie przechodząc do reali, rzadko kiedy pewnie ktoś w ogóle chcę obalać władcę. Aczkolwiek nie mówię, że tak jest i będzie - bo mogę, albo jestem w błędzie. Oczywiście rozumiem twoją wypowiedź, ale może jakoś jeszcze się nieco nagniesz, albo coś innego wpadnie w nasze umysły. Jeśli nie to w sumie nic nie zmieni.

No tak porwania są, nawet niekoniecznie tylko z tego powodu. Bardziej chodziło mi o to, że obce konie miałyby większy respekt do innych, innych stad. Z tymi patrolami to racja. Zabrakło by postaci, żeby każdy gdzieś był. Dlatego toteż chodzi mi właśnie o to, żeby to stało się bardziej groźne - to przekraczanie granic. Żeby zmieniła się świadomość, że i można czasem nawet stracić życie.

Spotkanie z władcą, żeby zostać przyjętym do stada, to mi się podoba! Będzie się trochę więcej działo, więcej okazji do fabuł.

Ooo system z gwiazdkami, kolejna rzecz, która mnie uwiodła! Ano racja, każdy z nas ma przecież inny poziom swojej profesji.

Źrebaki to kolejny ważny temat, do omówienia. Też mnie to boli, że tyle dzieciaczków nie dorasta i nie tworzą się dalsze losy jakiś ważnych, lub mniej rodzin. To przecież coś pięknego do rozbudowania, pokolenie goni pokolenie. Powiem skromnie, że nawet mogłyby się starzeć na nasz jeden miesiąc, a u nich nawet trzy, cztery. Powiedzmy sobie szczerze, skoro teraz wygląda to jak wygląda... To powinniśmy jakoś to zmienić. Nasz miesiąc to szmat czasu, a nie każdy chcę aż w tak wolny sposób rozwijać postaci. Dlatego bowiem taki czas starzenia, powinienen przyciągnąć chętnych.

Wydaje mi się, że niczego nie pominęłam.
Powrót do góry Go down
Sekitamala
Marzyciel
Sekitamala



Rady i propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 8 EmptyPią Wrz 01, 2017 6:50 pm

O jeszcze dziś m wpadła myśl.
Ostatnio na forum pojawiło się więcej samotników, nie wiem, może tylko dla mnie tak smutnie wygladają bez kolorku .-. Jakby nikt ich nie chciał dodać do stada no xD
Może dałoby się skombinować dla nich specjalny- samotniczy kolor :*
Powrót do góry Go down
Kaz
Zwykły koń
Kaz



Rady i propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 8 EmptyNie Wrz 10, 2017 10:41 pm

Proponowałbym zmianę wyglądu forum.
Może coś w tym stylu mogłoby być jako te "główne" zdjęcie:
https://i.imgur.com/IQdPHq7.jpg
Powrót do góry Go down
Sechmet
Wojak
Sechmet



Rady i propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 8 EmptyNie Wrz 10, 2017 11:23 pm

Aaale fajne Kaz *.* choć  na razie myślę że zmiana wyglądu będzie jakoś na jesień i wtedy typowo Halloweenowo xD
Ale to już od Karsin zależy c: mi tam się podoba to co jest teraz w sumie xD
Powrót do góry Go down
Mahjonner
Zwykły koń
Mahjonner



Rady i propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 8 EmptyPon Wrz 11, 2017 3:50 pm

Mam nadzieje, że na jesień znajdą zdjęcie tła odpowiednie do rozmiaru, bo obecne, które jest w formie sąsiadującej wygląda jednak niechlujnie : /
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rady i propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Rady i propozycje
Powrót do góry 
Strona 8 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Propozycje wymian + zasady

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Dyskusje i Propozycje-
Skocz do: