Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rady i propozycje

Go down 
+64
Rissuerto Vrangr dePuerto
Podkowa
Beliar
Graz'zt
Plama
Blodsvept
Tahra
Asołe
Juet
Sheridan
Reta
Espilce
Special Week
Ijodi
Zozo
Aposia
Nightmare
Mistiness
Arkada
Emma
Kaz
Sekitamala
Delevine
Silharai
Bhadramurti
Night
Rena
Lara
Roksana
Armina
Lando
Sea
Shaker
Bastet
Mahjonner
Victoria
Sechmet
Amber
Night Angel
Luizjana
Maxweel
Sinyelle
Miecio
Kalipso
Rubie
Walpurgia
Emilly
Veyirey
Ignis
Bella
Tormenta
Talia
Wanilia
Wera
Maciejka
Stella
Kabucha
Lily
Estentior
Keun
Renesmee
Shredder
Severinus
Karsin
68 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next
AutorWiadomość
Estentior
Źrebak
Estentior



Rady i propozycje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 5 EmptyNie Cze 19, 2016 1:18 am

Nad tłem pomyślimy, eventy dla dorosłych będą, jak tylko się skończy potwór, oto się już nie martw Wink a pogoda - tak, zmienia się.
Powrót do góry Go down
Shredder
Szeregowy
Shredder



Rady i propozycje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 5 EmptyPią Cze 24, 2016 8:40 am

Mam nadzieję, że moja wypowiedź nikogo nie urazi, ale po prostu chciałabym nieco pomóc. ^^
Osobiście uważam, że nowe logo wyglądałoby świetnie, gdyby nie fakt, że jest rozpikselowane. To trochę razi, plus może odstraszyć potencjalnych nowych userów, którzy na grafikę zwracają uwagę ( a takowych jest dość sporo ). Osobiście proponowałabym znalezienie takiego samego, lecz nie spikselowanego w takim stopniu zdjęcia albo zmienienie go na inne o lepszej jakości oraz o rozmiarze, który będzie pasował do forum ( ten jest chyba ciut zbyt mały ).
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Rady i propozycje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 5 EmptyPią Cze 24, 2016 1:27 pm

Zgadzam się ze Shredderem w sprawie logo. Plus, ciągle utrzymuję swoją tezę mówiącą, iż przyciemnienie tego, delikatnie różowego, tła nadałoby forum bardziej przytulnej atmosfery.
Powrót do góry Go down
Shredder
Szeregowy
Shredder



Rady i propozycje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 5 EmptyPią Cze 24, 2016 11:04 pm

Oooo, teraz już logo piękne jest. ^^
Fakt, tło też bym przyciemniła, ale to juz kwestia Karsin, ma pewnie sporo roboty.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Rady i propozycje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 5 EmptyNie Cze 26, 2016 12:38 am

Zdjęcie głowne już poprawione Wink
Tło wstawiłam ciutkę ciemniejsze Wink Czy nadal za jasne?
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Gość
Gość
avatar



Rady i propozycje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 5 EmptyNie Cze 26, 2016 12:55 pm

Jest urocze. Uważam, że dużo lepsze niż poprzednie. Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Rady i propozycje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 5 EmptyNie Lip 03, 2016 4:06 pm

Aktualnie jest ok. 13300 postów. I wiem że do 15000 jeszcze daleka droga, to może na te 15000 postów zrobić jakiś special?
Powrót do góry Go down
Miecio
Źrebak
Miecio



Rady i propozycje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 5 EmptyNie Lip 03, 2016 4:11 pm

Ivannel może to fajny pomysł.
Powrót do góry Go down
Sinyelle

Sinyelle



Rady i propozycje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 5 EmptyPon Lip 04, 2016 9:05 pm

Coś się wymyśli Wink
Ja tam już planowałam special na urodziny forum xD
Powrót do góry Go down
Lily
Amator
avatar



Rady i propozycje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 5 EmptyWto Lip 05, 2016 12:53 pm

Uuu brzmi fajnie c:
Powrót do góry Go down
Maxweel
Rekrut
Maxweel



Rady i propozycje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 5 EmptySob Lip 09, 2016 8:50 pm

Super....
Chciałbym się zapytać....Skoro nie trzeba mieć stada to może by tak, by się nie mylić z tymi którzy nie grają lub nie mają zaakceptowanych KP dać im kolorek i rangę samotnik czy jakoś tak?
Wiem,że trochę nie zrozumiałe ale niektórzy mogą rozumieć.
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Rady i propozycje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 5 EmptySob Lip 09, 2016 9:38 pm

Max jest za. W sumie nie pomyślałam o tym. Ale skoro już padło to pytanie to świetnie. Bo jest pare koni które nie mają stada więc to by się im przydało.
Powrót do góry Go down
Luizjana
Władca
Luizjana



Rady i propozycje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 5 EmptySob Lip 09, 2016 9:48 pm

W sumie czemu nie...Ja zawsze się mylę.XD
Powrót do góry Go down
Lily
Amator
avatar



Rady i propozycje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 5 EmptyPon Lip 11, 2016 5:10 pm

Ale z drugiej strony przecież to takie trochę niepotrzebne, bo oni prędzej czy później i tak dołączają do stada, i potem adminki mają tylko stracony czas na przerzucanie z jednej grupy userów do drugiej, ale pomysł poza tym szczegółem jest nawet nawet Wink
Powrót do góry Go down
Shredder
Szeregowy
Shredder



Rady i propozycje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 5 EmptyCzw Lip 14, 2016 5:43 pm

Ja jestem za, nie będzie ciągłego mylenia się. ^^
Powrót do góry Go down
Lily
Amator
avatar



Rady i propozycje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 5 EmptyPią Lip 15, 2016 8:56 pm

No, to teraz już tylko decyzja Karsin c:
Powrót do góry Go down
Walpurgia
Zwykły koń
Walpurgia



Rady i propozycje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 5 EmptyNie Lip 17, 2016 10:13 pm

Dopiero teraz zauważyłam, że wątki ze sprawami stad są ogólnodostępne. Moim zdaniem, sprawy danego stada powinny być widoczne tylko dla jego członków, a nie dla całego forum.
Powrót do góry Go down
Lily
Amator
avatar



Rady i propozycje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 5 EmptyNie Lip 17, 2016 11:29 pm

Popieram <:
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Rady i propozycje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 5 EmptyPon Lip 18, 2016 10:12 am

A ja nie popieram bo to bez sensu w momencie, gdy prawie każdy ma i tak ileś kont w kilku stadach. Nigdy nie rozumiałem tej całej zabawy w utajnianie części wątków. No chyba, że jest to sposób na skłonienie ludzi, by mieli kilka kont i od czasu do czasu logowali się na nie, by zerknąć co się dzieje na ukrytych tematach? I później się dzięki temu robi sztuczny tłok w "Members connected during last 48 hours"
Powrót do góry Go down
Night Angel
Źrebak
Night Angel



Rady i propozycje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 5 EmptyPon Lip 18, 2016 10:27 am

Nie będzie koloru dla postaci bez stada, nie za bardzo rozumiem po co miałby być, przecież i tak ci co nie grają w ogóle prawie nie wchodzą, więc nie mogą się mylić z tymi którzy grają ale nie mają stada.

A ukrywanie tematów... Hm jakoś mnie to nie przekonuje. W sprawach stadnych i tak nie ma jakichś tajnych informacji: daty zebrań, drogi wybrane przez członków danego stada, awanse... Co w tym takiego tajnego?
Powrót do góry Go down
Lily
Amator
avatar



Rady i propozycje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 2:36 pm

//no w sumie...

Uważam, że powinna powstać jeszcze droga, np. wiedzy, w których byłyby np. rangi:
Uczeń, Wiedzący, Znawca, Profesor, Naukowiec etc. bo może nie każdy ma powołanie jakieś z tych trzech obecnych, bo niektórych sobie w nie wyobrażam w żadnej z tych dziedzin, a i władcy nie mieliby bólu kogo odrzucić bez stanowiska. Bo choćby o jedno więcej to już chyba coś.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Rady i propozycje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 12:36 am

Popieram Lily.
Tylko co taki Naukowiec miałby do roboty, jakie uprawnienia.
Może mógłby być nauczycielem.

Nauczycielami teraz są jakieś przypadkowe postacie, władcy czy konie ludzi zaufanych?
Powrót do góry Go down
Sinyelle

Sinyelle



Rady i propozycje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 2:04 pm

Teraz każdy może zostać nauczycielem, gdyby była droga wiedzy to tylko inne konie nie mogły by uczyć, co wydaje mi się trochę niesprawiedliwe... Jeśli już to może można by dodać drogę wiary? Albo wymyślić inne uprawnienia dla tych co wybiorą drogę wiedzy?
Powrót do góry Go down
Lily
Amator
avatar



Rady i propozycje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 3:45 pm

Myślę, że tacy mogliby faktycznie uczyć, ale to już jakichś może przedmiotów bardziej... trudniejszych, bo na przykład wojownik może uczyć w-f'u, a artyści plastyki i muzyki, a kto będzie uczył języków? Albo matematyki czy innych przedmiotów bardziej ścisłych? Poza tym, taka osoba która poszłaby drogą wiedzy mogłaby też dla stada wymyślać różne rzeczy, takie jak jakieś proste urządzenia, czy coś w tym rodzaju. A uprawnienia... Skoro medycy leczą, wojownicy machają mieczami (przykładowo), a artyści pędzlami (czy czymś innym) to 'wiedzący' mogliby się zajmować właśnie takimi rzeczami, które dla innych koni by po prostu byłyby trudniejsze, jak jest w reszcie dostępnych na Karsin zawodów. A takimi rzeczami mogłoby być od filozofii i uczenia źrebaków, przez elektronikę, po robienie jakichś wynalazków. Główny 'wiedzący' w stadzie mógłby mieć rangę Geniusz Razz
Powrót do góry Go down
Walpurgia
Zwykły koń
Walpurgia



Rady i propozycje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 5 EmptyCzw Lip 21, 2016 9:19 pm

Nie przekładaj realiów współczesnej, LUDZKIEJ szkoły na konie, które żyją w kryptośredniowieczu i nie wiedzą nawet, co to prąd. Moim zdaniem ranga nauczycielska powinna zostać wprowadzona, lecz taki przełożony nie uczyłby przedmiotów szkolnych, tylko wiedzy potrzebnej do przeżycia w danym stadzie. I tak np. w SZS uczono by filozofii, w SKZ przeprowadzania tortur, a w SUŁ przetrwania na pustyni. Żeby ranga nie była bezużyteczna, można wprowadzić zapis, że przejście szkolenia u nauczyciela jest warunkiem dorośnięcia źrebaka.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rady i propozycje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Rady i propozycje
Powrót do góry 
Strona 5 z 15Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Propozycje wymian + zasady

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Dyskusje i Propozycje-
Skocz do: