Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Grab

Go down 
+5
Shredder
Luizjana
Winter
Wera
Reta
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Mika
Źrebak
Mika



Grab       - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Grab    Grab       - Page 4 EmptyPon Lut 18, 2019 2:11 pm

//Zgadnij kto wrócił! XD
Zaciekawiona słuchałam przyjaciółki... Nie ma jeszcze towarzysza? No cóż przecież na wszystko jest odpowiedni moment aczkolwiek taki moment może nie nastąpić nawet przez całe życie. Miałam cały czas wrażenie, że Kabucha się domyśla, że coś jest nie tak z moim humorem, ale dobra.. Po co to ukrywać przed kimś ważnym dla mnie.. Fakt... Żeby znaleźć przyjaciela, który nie jest taki jak my potrzeba czasu, więc po prostu trzeba być cierpliwym. Uśmiechnęłam się do młodej. Z towarzyszami nie zawsze jest łatwo.. Oswojenie i wytresowanie ich wymaga dużo czasu, ale są też inne przypadki, że od razu zwierzę staje się z tobą nierozłączne, bo coś się stało. W pewnym momencie Kabusia zadała mi pytanie, którego obawiałam się najbardziej. Westchnęłam i się przeciągnęłam. To nic takiego tylko po prostu przypomniałam sobie nie zbyt przyjemne rzeczy z przeszłości i jestem trochę zmęczona. Oznajmiłam jej po czym rozejrzałam się. Mam wrażenie, że słyszałam jakiś szelest, ale... Co to mogło być?
Powrót do góry Go down
Kabucha
Źrebak
Kabucha



Grab       - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Grab    Grab       - Page 4 EmptySro Maj 13, 2020 2:50 pm

//Wiem, minął rok... ale znalazłam tą fabułę i tak se pomyślałam: a co mi tam, i tak odpiszę.

Kabucha skinęła głową, musiała przyznać rację Mice. Czasami małe zwierzęta przed nią uciekały, przykro jej było z tego powodu, ale wierzyła że kiedyś znajdzie stałego towarzysza. Teraz jednak najbardziej się liczyło samopoczucie jej przyjaciółki, klaczka wyglądała na trochę przygnębioną. Zapytała o co chodziło, zrobiła to prosto z mostu, jak zawsze. Odpowiedź ją trochę zdziwiła, nie wiedziała że Mika miała jakieś ciężkie przeżycia. Jakby co to możesz ze mną zawsze porozmawiać. uśmiechnęła się delikatnie. Pogłaskała ją po szyji, wtedy zobaczyła że koleżanka się rozgląda. Na początku spojrzała na nią zdziwiona, nie rozumiała co się stało. Wtedy jednak sama usłyszała szelest. Podniosła uszy, odwróciła się w kierunku pobliskich krzaków. Co to? zapytała zaciekawiona, patrząc na Mikę, po czym podeszła o parę kroków w stronę źródła dźwięku.
Powrót do góry Go down
 
Grab
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Tereny niczyje :: Tereny Czarodzieja :: Las Shanar-
Skocz do: