KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Zakątek zakochanych

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Ogień
Rekrut

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Sro Kwi 20, 2016 5:26 pm

Ogień poczuł, że w oku kręci mi się maleńka słona łezka. Zamrugał kilka razy oczami, by ta sobie poszła. Nagle Iskra wymówiła swoje pierwsze słowa i wtedy ogier nie dał już rady i uronił tę łzę. Ogień uśmiechnął się i kiedy Ignis położyła się i pocałowała go w ganasze, ten również ją pocałował. Ja też się cieszę. - rzekł na słowa klaczy. Bardzo się cieszę.
Powrót do góry Go down
Iskra
Źrebak

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Sro Kwi 20, 2016 6:05 pm

Iskierka spojrzała na leżących rodziców i zapraszający ją do czegoś wzrok matki. No waśnie. Tylko do czego? Klaczka przekrzywiła główkę i spojrzała na rodziców rozbrajająco słodziutkim wzrokiem. Następnie zaczęła się przechadzać i stopniowo przyspieszać, aż doszła do kłusa graniczącego z galopem. Cieszę się, że was mam? Ja też się cieszę? Co to znaczy? - pomyślała Iskierka. Ja tez się ciese, ze was mam. - powiedziała klacz, choć nie rozumiała znaczenia tych słów i zaczęła trącać mamę łbem, żeby ta wstała i się z nią pobawiła. Mama, chodź. Mama. - zaczęłą namawiać matkę do wstania.
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Sro Kwi 20, 2016 6:23 pm

Ignis patrzyła na małą Iskierkę. Wzrok Iskierki był tak słodki, że roztopił by serce kamienne.No dobrze już idę, ale następnym razem wyciągnij tatę. Ignis wstała i spojrzała na Ognia. Zaczęła kłusować w stronę jeziorka. Woda była chłodna. Po zastanawiała się chwilę i weszła na głębszą wodę. Nawet gdyby weszła do wody Iskierka woda by jej nie zakryła. Całe jezioro było płytkie więc nie było o co się za bardzo martwić. Ignis spojrzała na Ognia, a potem na Iskierkę. Jakie ja mam szczęście. Mam siostrę, partnera i małą córeczkę, która w swojej przyszłości będzie miała swoją rodzinę. Ciekawe czy doczekam się wnuków? klacz zaśmiała się w myślach. Jeszcze raz spojrzała na Ognia, a potem znowu na Iskierkę.
Powrót do góry Go down
Ogień
Rekrut

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Sro Kwi 20, 2016 9:01 pm

Ogień patrzył z rozbawieniem jak mała Iskra wyciąga mamę do zabawy. Ja się nie nadaję do zabawy. Ona to czuje, dlatego wybrała ciebie. - zaśmiał się, a gdy Iggy posłała mu spojrzenie, ten wstał i podszedł do nich. Umoczył kopyto w wodzie i prysnął cieczą na pyszczek Iskierki. Następnie szepnął Ignis na ucho: Ciekawe na kogo ona wyrośnie. To było na prawdę ciekawe, na kogo może wyrosnąć taka mała, słodka klacz.
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Czw Kwi 21, 2016 11:42 am

Ignis spojrzała na Ognia Ty nie nadajesz się do zabawy? odpowiedziała i zaśmiała się. Nagle ogier do niej podszedł. Nie wiadomo. Może wyrośnię na władczyni stada? odpowiedziała  i pocałowała swojego partnera. Po czym spojrzała na Iskierkę, która się nie odzywała. Chodź tutaj Iskierko. Ignis uśmiechnęła się do klaczy.
Powrót do góry Go down
Ogień
Rekrut

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Pią Kwi 22, 2016 11:51 am

Da, da, da (niem. tak, tak, tak). Ja do zabawy nie jestem najlepszym kandydatem. - rzekł Ogień i spojrzał na Ignis z błyskiem w oku. A może, może. A może na nowego Czarodzieja? Chociaż chyba w tym wypadku na Czarodziejkę. - dodał i pocałował Ignis w czoło. Następnie spojrzał na milczącą od chwili Iskierkę.
Powrót do góry Go down
Iskra
Źrebak

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Sob Kwi 23, 2016 1:20 pm

Iskra podskoczyła i zaśmiała się z radości, że udało jej się namówić mamę do zabawy. I tata też się podniósł. Hula! - Krzyknęła i potruchtała obok mamy. Podeszła do niej tak, jak ta prosiła, a następnie podskoczyła w wodzie, żeby ochlapać rodziców. Jednak wtedy na jej nosie usiadła nieduża, brzęcząca ważka. Klacz zrobiła zeza, by przyjrzeć się owadowi, a następnie A psik! - kichnęła, bo ważka połaskotała jej nos. Mamo, zobac. Mucha. - rzekła Iskierka i pokazała się Ignis.
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Sob Kwi 23, 2016 2:01 pm

Ignis spojrzała na Iskierkę. Może, a może nie. odpowiedziała i zaśmiała się. Spojrzała na Ognia z uśmiechem. Mała Iskierka podskoczyła i chciała ich ochlapać. Na Ignis spadły małe krople wody, postanowiła także ochlapać małą. Lekko przejechała kopytem po wodzie. Na zdrowie. spojrzała na klacz i się zaśmiała. Tak widziałam. odparła i uśmiechnęła się do klaczy. Spojrzała na małą klaczkę i się uśmiechnęła. Ciekawa jestem na kogo wyrośnie? zaśmiała się w myślach. Po czym spojrzała na Ognia. Podeszła do niego i pocałowała go.
Powrót do góry Go down
Iskra
Źrebak

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Sob Kwi 23, 2016 8:03 pm

Iskierka kichnęła raz jeszcze, na skutek czego ważka odleciała. Mucha, cekaj! - krzyknęła klaczka i stanęła dęba, żeby dosięgnąć owada. Ten jednak już był wysoko. Na zdlowie. - powtórzyła Iskra i zaczęła kopać kopytkiem w wodzie. Po chwili nadstawiła uszu, spojrzała bystrze na rodziców i powiedziała: A kiedy ja śpotkam inne źlebaki? Takie jak ja. Chciała bowiem poznać jakichś fajnych znajomych. Po jakimś czasie zabawy w wodzie klacz ziewnęła krótko. Iśkla śpać. - szepnęła i wyszła na brzeg. Położyła się i przekrzywiła głowę patrząc na rodziców.
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Wto Kwi 26, 2016 5:34 pm

Ignis spojrzała na Iskierkę. Dokładnie ci nie powiem, ale na pewno spotkasz. odparła i uśmiechnęła się do małej klaczy. Ignis spojrzała na Ognia, który stał cicho. Ignis czuła się dziwnie, ale nie przeszkadzało jej to tak bardzo, żeby nie uśmiechnąć się do Iskierki. Klacz patrzyła na swoją małą pociechę. Kara klacz spojrzała na Ognia. Tera to było jej bardzo smutno. Miała wrażenie jakby się zmienił ( oczywiście Ogień). Nie dawno był szczęśliwy i wygadany, a teraz nawet się nie odzywa. Ignis spojrzała na Iskierkę. Przynajmniej ona się odzywa. odpowiedziała sobie w myślach. Była to jedyna myśl, która ją pociesza.
Powrót do góry Go down
Iskra
Źrebak

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Sob Maj 07, 2016 3:36 pm

Iskra się zniecierpliwiła. Na pewno, ale KIEDY?! Iskierka zauważyła, że tata przestał się odzywać. Uśmiechnęła się do niego i poszła spać. Spała czujnie, śniła o kwiatkach, łące, a także o sobie i rodzicach. Był niejasny zarys słońca i w ogóle, sielanka. Po około godzinie klaczka się obudziła. Byłą wesołą i chętna do działania. Tooo co lobimy? - zapytała.
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Sob Maj 07, 2016 10:55 pm

Spojrzałam na Ognia. Nic nie powiesz? zapytałam. Nie spodziewałam się odpowiedzi. Wyszłam z wody i przyszłam do Iskierki. Usiadłam przy niej i znowu marzyłam. Czułam jakby życie mi się waliło, jakby grunt pod nogami zanikał. Jakbym spadała w dół. Spojrzałam na Iskierkę i przytuliłam ją. Przynajmniej ona mnie nie zrani. pocieszyłam siebie w myślach. Nie wiem może masz na coś ochotę? zapytałam. Poleciała mi łzy z oczu, ale wytarłam je. Jeszcze raz przytulił moją córeczkę. Po czym spojrzałam na Ognia.
Powrót do góry Go down
Iskra
Źrebak

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Pią Maj 13, 2016 3:31 pm

Iskierka pomyślała trochę. Po chwili mama usiadła przy klaczce i ją przytuliła. Klaczka odwzajemniła uścisk. Ja mam ochotę... na... Nie wiem. Ty wybiez, to to zlobimy. - powiedziała Iskra. Wstała i przekłusowała około 30 metrów. Spojrzała na rodziców z dumą. A moze się psedziemy? - zaproponowała Iskierka. Ciekawe, co mama odpowie.
Powrót do góry Go down
Ogień
Rekrut

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Pią Maj 13, 2016 3:53 pm

Ogień patrzył na rodzinkę z uczuciem szczęścia. Po chwili podszedł do Ignis i pocałował ją w czoło. Cieszę się, że jesteście. - rzekł i spojrzał na Iskierkę. Brawo, pięknie, Słoneczko. - pochwalił młodą klaczkę i zaklaskał w kopyta ( Smile ). Następnie spojrzał na Ignis. Ja się chętnie przejdę. - powiedział do Iskry i ruszył w jej stronę.
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Sob Maj 14, 2016 11:21 am

Nagle podszedł Ogień. Ignis wstała i przytuliła Ognia. Ja też się cieszę. odparła z uśmiechem. Też się chętnie przejdę, ale gdzie? zapytała. Podbiegła do Ognia i Iskry. A tak w ogóle co ze zmianą stada? zapytała. Spojrzała na małą Iskierkę. Była szczęśliwa, że ma całą rodzinkę w komplecie. Po czym spojrzała na Ognia.
Powrót do góry Go down
Iskra
Źrebak

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Pon Maj 23, 2016 4:03 pm

Iskra patrzyła na rodziców i truchtała w miejscu ze zniecierpliwienia. No chocie jus! - powiedziała głosem słodko - zniecierpliwionym. Plooosę! - dodała, kiedy ci się zaczęli przytulać. Następnie klaczka zaczęła się rozglądać i powiedziała: To moze tam, nad wodę, dzie ceśniej? - zaproponowała i poszła w tamtym kierunku patrząc co jakiś czas na mamę i tatę.
Powrót do góry Go down
Ogień
Rekrut

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Wto Maj 24, 2016 7:32 pm

Ogień popatrzył z rozbawieniem na Iskrę, a potem na Ignis. Idę już, idę, Iskierko. - powiedział ogier, podszedł do Iskry i pocałował ją w czoło. Już jestem w Zamglonych Szczytach. - powiedział perszeron przez ramię do partnerki idąc za córką. Ignis, chodź z nami. - rzekł jeszcze i przyspieszył do wolnego kłusa.
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Wto Maj 24, 2016 8:17 pm

Iggy spojrzała na swoją rodzinę. No to teraz cała rodzinka będzie w komplecie. odparła z uśmiechem. Już idę idę. powiedziała. Przyśpieszyła tak, żeby dogonić swoją rodzinkę. Nie wyobrażała sobie, że spotka ją takie szczęście. Spojrzała na Ognia z uśmiechem. Po czym spojrzała na Iskierkę także z uśmiechem.

Ostatnio zmieniony przez Ignis dnia Sob Maj 28, 2016 12:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ogień
Rekrut

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Sob Maj 28, 2016 12:54 pm

Ogień spojrzał na Ignis z czułością. W komplecie. Córka, mama i tata. Wszyscy w jednym stadzie. - powiedział ciepłym głosem, podszedł do Iskierki i poczochrał jej grzywę. Gdy Iggy ich dogoniła, to ogier pocałował ją w policzek. Był na maksa szczęśliwy. Miał rodzinę, kochał i był kochany. Czego chcieć więcej? Ogier poszedł w stronę horyzontu patrząc, za kim idzie Iskra.
[z/t]
Powrót do góry Go down
Iskra
Źrebak

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Nie Maj 29, 2016 11:53 am

Iskierka patrzyła na rodziców i truchtała w miejscu ze zniecierpliwieniem. Ignis i Ogień gadali, i gadali, i gadali. A ona chciała, żeby się z nią pobawili, przeszli, przebiegli, pośmiali... lub cokolwiek! Obróciła więc oczami i zaczęła iść. Widząc jednak, że rodzice idą sobie i jej jeszcze nie wołają, zrobiło się jej smutno i jakoś tak niefajnie. Klaczka opuściła łebek i poszła za matką.
[z/t]
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Nie Maj 29, 2016 12:01 pm

Iggy spojrzała na Ognia z wielkim uśmiechem. Spojrzała także na Iskierkę. Zobaczyła smutek na jej pyszczku. Na początku nie wiedziała czemu była smutna, ale po chwili zrozumiała. Podbiegła do córki i przytuliła ją. Przepraszam cię bardzo, zagadałam się z twoim tatą. szepnęła jej do ucha. Wstała i wyprzedziła rodzinę, żeby pokazać im drogę.
z/t
Powrót do góry Go down
Stella
Nowicjusz

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Sob Cze 18, 2016 10:30 pm

Stella przyszła w to miejsce powłuczystym stępem. Była zgaszona i smutna. Podeszła do wody, nie zwracając uwagi na otoczenie. Spojrzała w taflę i zobaczyła to, co zwykle: swój wizerunek. Niby taki sam, a tak się zmieniła. Oczy były nadal tak samo inteligentne i jasne, lecz straciły dawny psotny, nieco złośliwy błysk. Skóra była napięta, bo klacz z nerwów straciła na wadze. A brzuch... Był już naprawdę duży. Nagle Stell zobaczyła w tafli wody, że jej skóra na brzuchu się unosi, pod wpływem kopnięcia. Klacz ze złością tupnęła w wodzie, rozpraszając swoje odbicie. Z oczu poleciały jej łzy wściekłości i położyła się na piachu. Zaczęła szlochać; kiedyś musiałapo prostu wybuchnąć.
Powrót do góry Go down
Zeus
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Sob Cze 18, 2016 10:50 pm

Zeus przybiegł tutaj galopem. Zauważył białą kropkę na piasku. Podszedł bliżej. Okazało się, że to klacz, która płacze?! Przecież Zeus na to nie pozwoli. Podbiegł bliżej i uśmiechnął się do klaczy. Witaj, jestem Zeus. powiedział i ukłonił się. Jaki powód jest do płaczu tak pięknej klaczy? zapytał. Ogier chciał pocieszyć klacz, ale czy mu to się udało? Wyjdzie w praniu ( Razz ). Spojrzał na klacz z uśmiechem. Zobaczył, że brzuch klaczy jest większy. Są dwie opcję. 1. Jest w ciąży, albo 2. Za dużo zjadła trawy ( bez obrazy Razz ). Jeżeli jest w ciąży to ma partnera, albo została porwana ... pomyślał.

Ostatnio zmieniony przez Zeus dnia Nie Cze 19, 2016 10:48 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Stella
Nowicjusz

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Nie Cze 19, 2016 10:48 am

Klaczą raz po raz wstrząsały spazmy szlochu. Nie dawała już sobie z tym wszystkim rady. Nie słyszała kroków. Spojrzała na nowo przybyłego dopiero, gdy się przedstawił. Stell spojrzała na niego jakby zobaczyła ducha. Po chwili powiedziała zachrypniętym od płaczu głosem:
Ja jestem Stella. Na jego pytanie zarumieniła się lekko. Po pierwsze: Nie jestem piękna. Ani nawet ładna. Odparła. A mój nastrój... Po prostu już nie wiem co mam robić. Boję się, że się załamię. Pokręciła głową. Łzy powoli zaczęły jej wysychać. Spojrzała na morze.
Powrót do góry Go down
Zeus
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Nie Cze 19, 2016 11:18 am

Piękne imię. powiedział z uśmiechem. No to skoro, ani piękna, ani ładna to przepiękna. Nigdy tak pięknej klaczy nie widziałem. dodał z szerokim uśmiechem. Czy mogę jakoś pomóc? zapytał. Nadal zastanawiał się jak pocieszyć Stellę. Przypomniał sobie, że ma czerwoną różę. Już wiedział jak pocieszyć klacz. Proszę to dla ciebie. powiedział i dał czerwoną róże klaczy. Spojrzał w oczy klaczy. Jej orzechowe czy były przepiękne. Piękne oczy. powiedział nadal patrząc w orzechowe oczy klaczy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    

Powrót do góry Go down

Zakątek zakochanych
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Rody Chorążych
» Cienisty zakątek