KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Zakątek zakochanych

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Ogień
Rekrut

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Pon Kwi 11, 2016 1:48 pm

Ogniowi chciało się skakać bounce , śpiewaćSurprised i śmiać Laughing (z radości), ale zachowywał pozorną powagę. Przepiękne to miejsce, nieprawdaż? - zapytał Ogień zwracając się do Ignis. Podszedł bliżej do niej i ją przytulił. Potem Ignis dotknęła chrapami jego chrapów, więc on dał jej buziaka. To miejsce nazywa się Zakątek Zakochanych. Jesteśmy na terenach SSP. - dodał.
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Pon Kwi 11, 2016 6:17 pm

Ignis kiedy była blisko Ognia czuła się jak w niebie. Nigdy jeszcze nie widziałam tak pięknego miejsca. odpowiedziała klacz. Przytuliła się do Ognia. Zakątek zakochanych? zapytała z uśmiechem. Cieszę się, że tu przyszliśmy. Wiem, że jesteśmy ze sobą krótko, ale może są jakieś plany na przyszłość? zapytała i spojrzała na ogiera.
Powrót do góry Go down
Ogień
Rekrut

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Pon Kwi 11, 2016 9:11 pm

Ogień cieszył się, że Ignis podoba się to miejsce. Nagle zobaczył na piasku pomarańczowy bursztynek. Niewielki, ale jednak. Podniósł go z ziemi i podał Ignis. Proszę, to dla ciebie. - rzekł i pocałował ją w czoło. Plany na przyszłość? Kontynuuj, proszę. - rzekł. Wiedział o co chodzi, ale chciał, żeby Iggy wyraziła swoje mniemanie na ten temat.
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Pon Kwi 11, 2016 9:21 pm

Dziękuję. Wiedziała, że Ogień to ten jedyny. Każde chwilę z nim spędzone trwały godziny, oczywiście w dobry tego słowa znaczeniu. Nie wiem jak to powiedzieć. Pytałeś się co do planów mojej siostry i jej partnera o źrebaka. No i tak myślę, że..... może też będziemy mieli takie plany. klacz zarumieniła się. Zastanawiała się czy to był ten moment, w końcu Ognia zna od nie dawna. Dobra już za późno co już było powiedziane już się tego nie cofnie. Miała nadzieję, że ogier dobrze to przyjmie.
Powrót do góry Go down
Ogień
Rekrut

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Pon Kwi 11, 2016 9:25 pm

Ogień rozpromienił się. Ignis to też była ta jedyna. A źrebak to przecież owoc miłości, czyli TEGO uczucia. Ignis. Ja też myślę o takich planach. - powiedział i przytulił klacz. Myślał, że już nigdy tego nie powie. A on marzył o źrebaku. I to z nią. Z nią. Z tą jedyną. Z Ignis.
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Pon Kwi 11, 2016 9:35 pm

Ignis kiedy usłyszała odpowiedź, rozpromieniła się. Jak ja się cieszę ! Kocham cię. Kiedy ogier ją przytulił w jego ramionach czuła się bezpieczna. Jej myśli zaczęły krążyć już o tym jak nazwać źrebaka. Byłą szczęśliwa, że będzie miała źrebaka z najukochańszą osobą na świecie. Czekała teraz na odpowiedź Ognia.
Powrót do góry Go down
Ogień
Rekrut

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Wto Kwi 12, 2016 4:05 pm

Ogień również był ogromnie szczęśliwy. No jak można mnie nie kochać! - powiedział ogier i się zaśmiał. Ale ja ciebie również kocham. - dodał i dotknął swymi chrapami jej chrapów. Następnie wysłał jej porozumiewawcze spojrzenie. Miał nadzieję, iż zrozumie o co chodzi. Na pewno zrozumie. Instynkt klaczy. - pomyślał Ogień.
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Wto Kwi 12, 2016 5:48 pm

Ignis również zaśmiała się z Ogniem. Ignis swoim spojrzeniem odpowiedziała "tak". Miała nadzieję, że ogier ją zrozumie Jak ja się cieszę, jestem z moim ukochanym i w tak pięknym miejscu. spojrzała na Ognia z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Ogień
Rekrut

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Wto Kwi 12, 2016 7:31 pm

Ogień spojrzał na Iggy i kiwnął głową. Podszedł do jej zadu ocierając się o jej bok i stanął za nią. Po chwili wszedł na nią i zaczął ją pokrywać. Nie robił tego pierwszy raz, wiedział jak robić to, aby nie sprawiać bólu klaczy. Po chwili przyspieszył i szepnął (tak dla pewności) Wszystko ok? Następnie trochę zwolnił, by op chwili zacząć pokrywać ją jeszcze szybciej.
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Wto Kwi 12, 2016 9:58 pm

Wszystko stało się tak szybko. Ogień przed chwilą stał obok niej. Wszystko ok. Ignis przeżywała to pierwszy raz. Czuła się dziwnie, ale w niczym jej to nie przeszkadzało.
Powrót do góry Go down
Ogień
Rekrut

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Sro Kwi 13, 2016 3:49 pm

Wszystko działo się bardzo szybko. Ogień wyczuł, że Ignis robiła to pierwszy raz i trochę się przestraszył, ale klacz go uspokoiła. Znowu trochę przyspieszył, aby zapłodnić klacz. Objął klacz mocno i po kilku minutach zwolnił, ponieważ poczuł się trochę zmęczony. Po chwili poczuł, że chyba zapłodnił Ignis, ale dla pewności jeszcze chwilę ją zapładniał, a po minucie przestał i zszedł z partnerki. Pocałował ją w policzek i się do niej uśmiechnął.
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Sro Kwi 13, 2016 9:29 pm

Ignis czuła jak było by to jedna chwila, mrugnięcie oczami. Czuła się wspaniale. Kiedy Ogień przestał, klacz odwzajemniła uśmiech ogiera. Nie wiedziała co powiedzieć. W jej myślach rozpętała się burza. I już po wszystkim... Klacz nie wiedziała czy nie gadała głupot. Czekała na odpowiedź ogiera.
Powrót do góry Go down
Ogień
Rekrut

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Czw Kwi 14, 2016 8:40 pm

Ogień był szczęśliwy jak skowronek. Nie wiedział czy jednak Krwawa Zemsta jest mu tak bliska jak myślał - może jednak pomyśleć nad zmianą stada? Na stado, do którego należy Ignis? Cóż, Ogniowi myśli się lepiej sam na sam z myślami, więc na razie postanowił nie zaprzątać sobie nimi głowy. Spojrzał lekko w bok i tak skamieniał.
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Pią Kwi 15, 2016 3:25 pm

Ignis zastanawiała się co by było gdyby Ogień zmienił stado. Korzystając z chwili ciszy zastanawiała się co ją spotka na nowych terenach. Jak będzie wyglądało jej życie, kiedy już znalazła swoje szczęście. Wiedziała, że nie wszystko będzie tak idealne jak się wydaję. Pomimo tego cieszyła się z tego co ma. Spojrzała na Ognia, który skamieniał. Pewnie o czymś myśli nie będę mu przeszkadzać. Po czym klacz zaczęła się rozglądać.
Powrót do góry Go down
Ogień
Rekrut

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Pią Kwi 15, 2016 7:52 pm

Ogień po namyśle powiedział do klaczy: A co myślisz o tym, abym zmienił stado, na to do którego ty należysz? (Swoją drogą to SZS, czy SWT?) Ale jeszcze... nie teraz. jeszcze nie jestem emocjonalnie gotowy. Znaczy ty... co... czy... jak... co myślisz? - język mu się plątał. Ogień się trochę zawstydził, ale po chwili to uczucie minęło. Jak to u niego.
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Pią Kwi 15, 2016 9:02 pm

Ignis spojrzała na Ognia. Byłam bym jeszcze bardziej szczęśliwa gdybym widziała swojego ukochanego codziennie. ( Zmieniam, idę do SKZ Laughing ) Jeżeli jeszcze nie jesteś gotowy to się za stanów. Klacz miała nadzieję, że szybko zmieni stado. A tak co do zmiany stada sama nie wiem kiedy go zmienię. Z tego co na razie wynika ze zmiany stada trochę to potrwa.... Ignis uśmiechnęła się do ogiera. Naglę poczuła delikatne kopnięcie. Zrobiło jej się słabo, ale mimo to uśmiechnęła się. Oto oznaka życia, które było owocem ich miłości.
Powrót do góry Go down
Ogień
Rekrut

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Nie Kwi 17, 2016 6:39 pm

//Ale serio - SZS?
Ogień powiedział: Ja również chciałbym cię widzieć co dzień po przebudzeniu. Zastanowię się. I zaczął się zastanawiać. Dobrze, podjąłem decyzję. Przeniosę się. Tam, gdzie ty. - dodał i pocałował klacz w chrapy. Nagle Ogień podświadomie poczuł, że i Ignis poczuła to, że zostanie mamusią. Dobrze, dobrze. Nie ważne, te bzdety. Ważniejsza sprawa - dramatyczna pauza - Jak damy źrebakowi na imię?
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Nie Kwi 17, 2016 8:42 pm

// Tak
Ignis kiedy usłyszała odpowiedź Ognia, że się przenosi jej szczęścia nie dało się opisać.Jak ja się cieszę.. rzuciła się na szyję Ognia. Po chwili radości klacz poczuła kolejne lekkie kopnięcie. Myślę, że...... Iskra? popatrzyła na ogiera. Ignis zaczęła się zastanawiać jak będzie wyglądała ich mała pociecha. Może będzie siwa? Może kara? Także na myśl Ignis przybiegła myśl jakie będzie szczęście jej rodziny, kiedy Ogień zmieni stado i kiedy do naszej dużej rodzinny dołączy jeszcze członek.
Powrót do góry Go down
Ogień
Rekrut

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Pon Kwi 18, 2016 6:10 pm

Okey, to tylko jeszcze formalności. - rzekł i bardzo się uśmiechnął, kiedy klacz rzuciła się mu na szyję. Iskra? Iskierka. Ślicznie. Iskierka do Ognia będzie pasować. - powiedział i lekko się roześmiał. Ale ładnie by obrzmiało: Iskra stworzona przez Ognia. Czyż nie? Smile
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Pon Kwi 18, 2016 8:46 pm

Ignis uśmiechnęła się do Ognia i pod wpływem impulsu pocałowała go. Przymknęła oczy i pomyślała, jak cudowny jest jej partner i jak ona go kocha. Nigdy nie czuła takiego szczęścia. Nagle Ignis krzywo postawiła kopyto i się przewróciła, ciągnąc Ognia za sobą. W końcu się od niego oderwała i zaśmiała się. Przepraszam... Zachichotała.
Powrót do góry Go down
Ogień
Rekrut

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Wto Kwi 19, 2016 2:36 pm

Ogień odwzajemnił pocałunek klaczy. Nagle Ignis się przewróciła i pociągnęła go za sobą. Ogier też zaczął się śmiać, ale nie wstał. Leżał i patrzył w niebo. Nic się nie stało. Patrz jak pięknie... - rzekł i gestem zachęcił Ignis, aby ta też się położyła. Było mu dobrze. Jak nigdy i nigdzie.
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Wto Kwi 19, 2016 8:15 pm

Ignis spojrzała w oczy Ognia. Kiedy on spojrzał w niebo, ona wygodniej się położyła i zerknęła w górę. Nagle jej boki i zad się zapadły, kara klacz poczuła w brzuchu skurcz. Jej źrenice się rozszerzyły, zaczęła oddychać szybciej. Zaczęła rodzić. Spojrzała na Ognia z przerażeniem. Po jakimś czasie koło niej pojawiła się mała klaczka. Ignis spojrzała na ich córeczkę ze zmęczeniem i miłością. Witaj na tym świecie, Iskro. Zaczęła czyścić ich małą pociechę.
Powrót do góry Go down
Ogień
Rekrut

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Sro Kwi 20, 2016 2:07 pm

Ogień przekręcił się tak, aby patrzeć Ignis w oczy. Nagle klacz zaczęła się dziwnie zachowywać, źrenice zrobiły jej się monstrualnie wielkie, na początku ogier bał się, że Ignis jest chora czy coś, ale po chwili zobaczył wychodzące z klacz małę ciałko. Kochanie, mamy źrebię. Jaka ona śliczna. Witaj Iskierko. powiedział Ogień patrząc na klacze jak zaczarowany.
Powrót do góry Go down
Iskra
Źrebak

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Sro Kwi 20, 2016 2:17 pm

Iskierka spała sobie w łóżeczku, ale ono zaczęło ją wypychać. Czy ono mnie już nie lubi? - pomyślała klaczka. Nagle została wypchnięta na zewnątrz. Gdy kara klacz zlizała z niej pęcherzyk, Iskra odetchnęła. Przekrzywiła swoją śliczną główkę i spojrzała na konie. Następnie niepewnym głosem zapytała: Ma...ma? Tata? Iśkielka! Po chwili spróbowała wstać. Tak! Umie! Ale tak mogłoby się wydawać. Upadła. Jednak spróbowała znów i... Tak! Stała na swoich długich, chudych nóżkach. Podeszła do mamy i napiła się mleka. Doble. - rzekła i ziewnęła.
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Sro Kwi 20, 2016 4:44 pm

Ignis nadal oddychała ciężko, lecz po chwili odetchnęła trochę płycej. Zauważyła, że jej sierść jest wilgotna od potu, ale to nie miało znaczenia. Ignis poczuła szczęście gdy Iskra powiedziała pierwsze słowa, choć niewyraźnie, to jednak. Po chwili wstała i delikatnie podtrzymywała bok Iskry, gdy ta próbowała wstać. Poczuła się trochę dziwnie, gdy ich córka zaczęła pić mleko, w końcu pierwszy raz była matką. Uśmiechnęła się, gdy ich mała ziewnęła. Położyła się znów koło Ognia i wzrokiem zachęciła ich córkę, aby również się położyła. Skierowała wzrok na swojego partnera i go pocałowała w ganasze. Oto ona, Ignis urodziła ich śliczną córeczkę, Iskierkę. Cieszę się że was mam. Szepnęła do nich dwojga.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    

Powrót do góry Go down

Zakątek zakochanych
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Rody Chorążych
» Cienisty zakątek