KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Zakątek zakochanych

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
C'est Raffinée
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Pon Paź 03, 2016 3:49 pm

//sorry że tyle musiałaś czekać Embarassed

Gdy Reckall ją pocałował, C'est Raffinée znowu poczuła że traci mowę, tak jej było cudownie, chociaż nie był to przecież ich pierwszy pocałunek.
Potem ogier powiedział że nie pamięta... Nie pamięta czy miał już kiedyś partnerkę. Było to... dziwne, ale Serafina wiedziała że jej nie okłamuje: na pewno na prawdę nie pamiętał. Ciekawe co się stało? zastanowiła się. Nawet nie znam jego historii! Będziemy musieli wszystko sobie opowiedzieć. postanowiła. Najpierw jednak musiała odpowiedzieć na pytanie Recka. - Nie, ja nigdy nikogo nie kochałam. - uśmiechnęła się. - Powiedzmy za to że kilka ogierów w przeszłości, u ludzi, było we mnie zakochanych. Nie, to złe słowo, byli zauroczeni, o. - powiedziała. Nie widziała sensu ukrywać prawdy przed osobą którą tak kochała.
- Opowiesz mi swoją przeszłość? - poprosiła z rozbrajającym uśmiechem.

Reckall
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Pon Paź 24, 2016 4:29 pm

/Przepraszam, że dopiero teraz... :/
Reckall spojrzał na nią. Była Alexa... Ale to nie było nic na poważnie.... powiedział trochę ciszej bo czuł się jakby ją okłamał.Nie pamietam, żeby było to coś więcej... dodał. Powiem, powiem jeżeli cię nie zanudzi... zaśmiał się.
Pewnego słonecznego dnia, w pół-dzikim stadzie koni Camargue, właśnie na świat przyszedłem ja. Od swych pierwszych dni bujałem w obłokach, marzyłem. Mój ojciec chciał, by Redodal(tak on go nazywałem) został wojownikiem a potem odebrał miejsce przywódcy innemu ogierowi. Na szczęście, nie wiem czyje, ale chyba moje, bo on w ogóle nie umiałem walczyć, Nie zgodziłem się. Ojciec wściekł się na mnie i kazał mi odejść ze stada, poparła go większość stada, ponieważ wszyscy nie lubili mnie za marzycielstwo, więc przywódca nie miał wyboru, musiał mnie wygnać. A więc, poszedłem własną drogą. Złapali mnie dwunożni, zwani też ludźmi. Zabrali mnie i chcieli wykastrować bym stał się przewoźnikiem towaru, lecz w ostatniej chwili uratowała mnie pewna klacz, Alexa. Razem wędrowaliśny w poszukiwaniu stada które by ich przyjęło, jednak żadno nie chciało mnie w swoim stadzie. Więc pewnej nocy uciekłem, ponieważ wiedziałem, że beze mnie, każde stado będzie chciało mieć Alexę. Wędrowałem po górach, jeziorach lasach, mrozach, aż pewnego dnia zobaczyłem pagórek. A na nim domek. Postanowiłem zobaczyć kto w nim mieszka. Nie wiedziałem jeszcze, że to dopiero początek mojej przygody, tu, na Karsin.
opowiedział swoją historię. Spojrzał na nią. Miał nadzieję, że nie zranił jej tym, że nie powiedział jej wcześniej o Alexie...
Powrót do góry Go down
C'est Raffinée
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    Nie Kwi 30, 2017 2:01 pm

Raffinée zmrużyła oczy, słuchając uważnie historii ukochanego. A ja cię za to marzycielstwo kocham... pomyślała gdy Reckall powiedział o tym jak wszyscy chcieli go wygnać ze stada.
Serafinka, trzeba przyznać, zdziwiła się gdy ogier powiedział o tym że uciekł od Alexy, którą wtedy przecież kochał, dla jej dobra. Oby tylko nas nigdy nie spotkała podobna sytuacja... pomyślała trochę przejęta.
- Miałeś smutną historię... Mam nadzieję że tu będzie ci lepiej. - powiedziała i ślicznie się do niego uśmiechnęła. Tylko do niego. Już do nikogo innego nie chciała się uśmiechać. Jak jej teraz było dobrze!
Nagle coś sobie przypomniała: Lily! Muszę wszystko opowiedzieć Lily! pomyślała. Jak mogła zapomnieć o najlepszej przyjaciółce? - Reckall, ja muszę już iść... - powiedziała spuszczając nieco wzrok. - Spotkamy się niebawem, mam nadzieję. - Podniosła oczy na ukochanego z cieniem uśmiechu na pysku. Zbliżyła chrapy do jego prawego ganasza i delikatnie go pocałowała. Uśmiechnęła się szeroko, po czym wyszła z wody i ruszyła kłusem w kierunku terenów SZS, co chwilę jeszcze się odwracając do ogiera.

z/t

Sponsored content

PisanieTemat: Re: Zakątek zakochanych    

Powrót do góry Go down

Zakątek zakochanych
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Rody Chorążych
» Cienisty zakątek