KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Plaża wśród drzew

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Karsin
Admin

PisanieTemat: Plaża wśród drzew    Pią Gru 25, 2015 10:10 am

Może się to wydawać dziwne, ale na skraju olbrzymiej plaży Camie wśród czystego piasku rośnie kilka, nawet całkiem całkiem sporych, drzew. Złotawy piasek zasypuje ich korzenie, więc nie wiadomo czym właściwie się żywią i jest dosyć prawdopodobne że mogą w każdej chwili upaść, martwe. Nawet w wodzie, blisko brzegu, rośnie jedno samotne drzewo.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Reta
Władca

PisanieTemat: Re: Plaża wśród drzew    Pią Lut 12, 2016 10:34 pm

Reta przyszła tu z nadzieją że spotka Werę. Miała coś bardzo ważnego do powiedzenia jej. Mam nadzieję że szybko tu przyjdzie. Muszę jej powiedzieć mój plan. pomyślała Reta. Jej kopyta zapadały się w piasku i przy każdym kroku piasek się unosił. Ciekawe czy polubiła mnie na tyle żeby zawrzeć ze mną sojusz. zastanowiła się. Było późne popołudnie, słońce świeciło, ale nie tak mocno jak w środku dnia. Z resztą od dawna nie świeciło najmocniej. Reta zamoczyła kopyta w wodzie. Bała się reakcji władczyni, kiedy zobaczy że pewna znana jej trakenka łazi po jej terenach bez pozwolenia. Jednak ta trakenka bardzo polubiła władczynię tych terenów, miała nadzieję że że wzajemnością. Reta wyszła z wody. Chętnie bym się położyła i bym sobie pospała. Szum morza, krzyki mew, cień drzew… piękne miejsce. Ale muszę być czujna. W każdej chwili może tu ktoś przyjść. Wera albo ktoś. Ciekawe czy ma członków i ciekawe ile. rozmyślała Reta.

Under the bright, but faded lights you set my heart on fire…
❤️ I love you, Fastwind ❤️

moderator
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Plaża wśród drzew    Sob Lut 13, 2016 4:15 pm

Wera spacerowała po swoim terytorium, gdy spostrzegła Retę. Natychmiast podbiegła do niej kłusem. Cześć! Co cię tu sprowadza? - spytała klaczy. Poznały się kiedyś z Retą na jej terenach. Na początku hucułka bała się dziwnego nastawienia klaczy do świata, jednak przyzwyczaiła już się do niej. Teraz, była ciekawa, co sprowadza Retę na jej tereny.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Reta
Władca

PisanieTemat: Re: Plaża wśród drzew    Sob Lut 13, 2016 5:12 pm

Reta uśmiechnęła się nieśmiało widząc Werę. Cześć. Mam nadzieję że się nie zezłościłaś widząc mnie na twoich terenach… powiedziała przepraszająco Reta. Bardzo żałuję że ją tak źle przywitałam kiedy ją spotkałam po raz pierwszy. No ale cóż… nie znałam jej i chciałam się sprawdzić jako władczyni… pomyślała Reta. Mogłybyśmy zawrzeć sojusz, tylko musiałabym wiedzieć ile jest członków w jej stadzie. Właśnie na ciebie czekałam. Tak naprawdę to chciałam coś zaproponować. odpowiedziała na pytanie Hucułki. Ale najpierw chciałabym wiedzieć ilu masz członków w twoim stadzie. powiedziała Reta. Oczekiwała odpowiedzi, choć nie było to pytanie. Mam nadzieję że jej nie wkurzyłam.

moderator
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Plaża wśród drzew    Sob Lut 13, 2016 7:51 pm

A czemuż to miałabym się zezłościć? - powiedziała radośnie Wera. Na mnie? - zdziwiła się. Nie przyszło jej do głowy, że trakenka może czekać właśnie na nią. Członków? No oprócz mnie to jednego... Ale za niedługo, sama być może poznasz drugiego... - dokończyła w myślach. Poznałam dzisiaj taką klacz, o imieniu Wanilia. - dodała. A cóż chcesz mi zaproponować? - spytała, ponieważ już nie mogła się doczekać odpowiedzi Rety.
Powrót do góry Go down
Reta
Władca

PisanieTemat: Re: Plaża wśród drzew    Nie Lut 14, 2016 8:50 am

Reta bardzo się ucieszyła że Wera nie jest na nią zła. Ona jest od ciebie mądrzejsza, a przynajmniej milsza. Reta uśmiechnęła się do Wery i powiedziała: Ja też z mojego stada znam tylko jednego dorosłego członka, ale mam takie dziwne wrażenie że jest jeszcze jakiś inny dorosły. Będę musiała go poszukać. powiedziała Reta. A teraz najtrudniejszy moment. Powiedzieć jej po co tak naprawdę tu przyszłam. Reta zamyśliła się na chwilkę. Ja chciałabym zaproponować sojusz. Ale tylko pomiędzy naszymi dwoma stadami. powiedziała wreszcie klacz. Co ty na to? spytała, bo musiała znać jej zdanie. Ja już wymyśliłam nawet kilka reguł. powiedziała w myślach Reta, ale mi powtórzyła tego na głos.

moderator
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Plaża wśród drzew    Nie Lut 14, 2016 9:37 am

Wera odwzajemniła uśmiech i odpowiedziała: Jeszcze nie myślałam o sojuszu, ale jak teraz o tym mówisz... Obie mamy małe stada, więc warto się połączyć. Tak, ja się zgadzam. Zobaczymy, co z tego wyniknie. - dodała w myślach i przyjrzała się Recie. Nie wyglądała na taką, która zdradziłaby sekret, więc Wera postanowiła jej zaufać. Jednak, jeśli coś się stanie... Zerwę sojusz. - zadecydowała, i nastawiła uszy, by lepoej słyszeć słowa trakenki.
Powrót do góry Go down
Reta
Władca

PisanieTemat: Re: Plaża wśród drzew    Nie Lut 14, 2016 11:11 am

Reta bardzo się ucieszyła kiedy Wera się zgodziła. Ale fajnie, zawrę sojusz z SSP! Od razu polubiłam Werę, wiedziałam że możemy się zaprzyjaźnić. ucieszyła się klacz. Bardzo się cieszę! powiedziała Reta i z chęcią by teraz przytuliła Werę, ale nie wiedziała jakieś by na to zareagowała władczyni SSP. Musimy wymyślić regulamin. postanowiła Reta. ustawiłabym kilka zasad w naszym sojuszu. powiedziała Reta.
Po pierwsze nasze stada muszą się wymieniać zdobytymi informacjami, w końcu sojusz jest właśnie po to żeby sobie w jakiś sposób pomagać. Co ty myślisz oraz tym żeby raz na jakiś czas organizować spotkania ze wszystkimi członkami obu naszych stad?
Myślę że członkowie jednego powinni tolerować na swoich terenach członków drugiego stada, a członkowie jednego stada na terenach drugiego stada powinni mieć respekt. Na przykład ja wchodzę na tereny twojego stada. Mam do członków SSP respekt, ale oni powinni mnie tolerować. Myślisz że taka zasada siebie opłaca?
A teraz najważniejsza dla mnie reguła. Sojusz jest tylko pomiędzy nami. Nie mamy się zdradzać, a o zerwaniu sojuszu decydują tylko władcy.
Reta zaproponowała swój regulamin, ale chciała znać zdanie Wery. Nie chciała się rządzić. Chciałabym żebyśmy zrobiły zebranie ze wszystkimi członkami naszych stad już niedługo.

moderator
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Plaża wśród drzew    Nie Lut 14, 2016 1:32 pm

Wera zaśmiała się, widząc entuzjazm Rety. Tak. Czyli np. Jak ty porwiesz kogoś z np. SKZ, i wyciągniesz coś z niego, to wtedy na zebraniu mówisz, czego się dowiedziałaś. - sprostowała nieco. Tak, możemy się kłócić z członkami drugiego stada, jednak nie możemy się porywać. Ani na swoich terenach, ani na terenach niczyich. I kolejne tak. Tylko my ustalimy, czy zrywamy sojusz. - powtórzyła dalsze słowa klaczy. Tak, tylko my będziemy w sojuszu. Jednak, możemy się przyjaźnić z innymi stadami, np. z SUŁ, lecz nie możemy zawrzeć z nimi sojuszu, póki nasz trwa. - dodała do ostatnich słów Rety. Mi takie zasady pasują.
Powrót do góry Go down
Reta
Władca

PisanieTemat: Re: Plaża wśród drzew    Nie Lut 14, 2016 2:57 pm

Reta słuchała Wery i przytakiwała co jakiś czas czas. Właśnie tak. Powiedziała. A może już niedługo zrobimy zebranie dla wszystkich członków naszych stad? W końcu muszą się poznać. Na zebraniu każdy powie wszystko to co wie o innych stadach. Zaproponowała Reta. Ale najpierw będę musiała się przejść po moich terenach i sprawdzić czy napewno nie ma tam kogoś. Ja mam siedzibę w której mam salę zebrań. Jeśli ty nie masz jeszcze siedziby, możemy zrobić pierwsze zebranie u mnie. Zaproponowała Reta. Oczywiście jeśli tobie pasuje. Dodała odpowiedź razu.

moderator
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Plaża wśród drzew    Nie Lut 14, 2016 3:40 pm

Tak, trzeba zrobić spotkanie. - potwierdziła spokojnie. Oczywiście. Będziemy robić spotkanie raa u mnie, raz u ciebie. - powiedziała Wera. Spotkanie możemy zrobić jutro lub pojutrze, bo muszę powiadomić Wanilię o nim. - powiedziała Recie. Ja chyba już pójdę. Resztę rzeczy omówimy na zebraniu. - dodała, i ruszyła w stronę zamku. Do zobaczenia Reto! - krzyknęła jeszcze, i pokłusowała.

z/t
Powrót do góry Go down
Reta
Władca

PisanieTemat: Re: Plaża wśród drzew    Nie Lut 14, 2016 10:57 pm

Reta posłuchała Wery. Tak. Przytaknęła. Ale pierwsze spotkanie zróbmy u mnie. Zaproponowała Reta i spojrzała na Werę prosząco. Wanilia…czyli tak się nazywa członek jej stada. Reta uśmiechnęła się i powiedziała Ja też muszę powiadomię Dasmarę (jeśli odpisze, jak nie nie będzie jej na zebraniu) i muszę się upewnię czy nie mam innych członków. Reta spojrzała na odchodzącą Werę. Pa! Do jutra! Pożegnała się z nią. Najwyższy czas już odejść. Przecież ja też muszę powiadomić członków mojego stada. Postanowiła Reta, i wyciągniętym kłusem odbiegła w stronę swoich terenów. 

[Z/ T]

moderator
Powrót do góry Go down
Randay
Rekrut

PisanieTemat: Re: Plaża wśród drzew    Pon Lut 15, 2016 11:11 pm

Przykłusowałem tu, z nadzieją że znajdę coś czym mógłbym ozdobić bukiet. Podszedłem do morza i spojrzałem na dno. Nic nie mogłem zobaczyć, więc wsadziłem kopyto, z nadzieją że coś znajdę. Na dnie coś poczułem. Gdy to wyciągnąłem, okazało się że to perła. Łowiłem tak co chwilę, że złowiłem 5 perełek i 4 okrągłe bursztynki. No. Tyle powinno wystarczyć. - pomyślałem i znowu gdzieś pokłusowałem.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Kabucha
Źrebak

PisanieTemat: Re: Plaża wśród drzew    Pią Kwi 08, 2016 10:42 am

//sory że dopiero teraz :/

Kabucha przyszła tu z mamą. Od razu spodobało jej się to miejsce. Łał, ale tu fajnie. Nie było gorąco, ale na słońcu było całkiem miło. Szum fal, mewy, zapach morza. Wszystko co najlepsze. Ciekawe czy mama umie pływać. zastanowiła się Kabucha. A czy ty… zablokowała się na chwilę. A czy ty…? No jak się mówi pływać? Dlaczego Atena i Pacyfka umieją tak fajnie mówić a ja nie umiem? pomyślała trochę zasmucona. Nie. Życie nie jest po to żeby się smucić. Muszę się cieszyć z życia. postanowiła. A czy ty to? zapytała wbiegając do wody. Stanęła w płytkiej wodzie i spojrzała przekrzywiając główkę na Werę. Ja nie dobrze. powiedziała. Może zrozumie. Kabucha chciała dać do zrozumienia matce żeby ją nauczyła pływać. Klaczka spojrzała zachęcająco na matkę żeby ją zachęcić do wejścia do wody i nauczenia pływania Kabuchy. Żeby się nie zniechęciła. wtedy Kabucha uświadomiła sobie że być może Wera nawet nie zrozumiała o co jej chodziło. Żeby mnie tylko zrozumiała. Mama M. U. S. I. mnie zrozumieć. I nie może się zniechęcić. 
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Plaża wśród drzew    Pią Kwi 08, 2016 8:48 pm

//Nic się nie dzieje Wink
Wera przyszła tu ze swoją córeczką, Kabuchą. Cały czas myślała o swojej 'kłótni' z Asturiem. Próbowała się uśmiechać, jednak niezbyt jej to wychodziło. Kiedy Kabucha próbowała coś powiedzieć, Wera jakby obudziła się z takiego letargu. O co jej chodzi? - nie rozumiała Wera. Przyglądała się swojej córce, kiedy ta weszła do wody. Co? - zapytała, patrząc na Kabusię ze zdziwieniem. Przekrzywiła głowę i przyglądała się ruchom klaczki. Co ona próbuje powiedzieć? - nie rozumiała Wera, i gdyby była człowiekiem, pewnie teraz zmarszczyłaby brwi. Podeszłą bliżej córeczki. Czy umiem co? Chodzić? Pływać? Chlapać? - zadała serię pytań, modląc się w duchu, żeby klaczce chodziło o jedno z nich.
Powrót do góry Go down
Kabucha
Źrebak

PisanieTemat: Re: Plaża wśród drzew    Pon Kwi 11, 2016 10:52 pm

Kiedy Wera zadała pytania, Kabucha aż podskoczyła. Pły… próbowała powtórzyć. Nieważne że nie udało jej się od razu powtórzyć dobrze. Liczą się chęci. Zrozumiała! Zrozumiała! Pływać! Właśnie tak! ucieszyła się w duchu. Choć z drugiej strony była smutna że nie umiała tego powiedzieć sama, tylko mama musiała jej podpowiedzieć. Pły… wa… znów spróbowała powtórzyć to długie słowo. Jest dobrze. Jest dobrze, Kabusiu. przekonywała się pocieszająco. Teraz dasz radę powtórzyć to całe. Pły - wać. Proste. Pływać! wykrzyknęła i uśmiechnęła się dumna ze swojego sukcesu. Cy ty pływać? powtórzyła całe pytanie.
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Plaża wśród drzew    Nie Kwi 17, 2016 8:29 pm

Ach, chodzi o pływanie. - powiedziała pod nosem Wera. Zastanowiła się. Tak, umiem pływać. - powiedziała klacz, i wpadło jej do głowy że może klaczce chodzi o to, by Wera nauczyła ją pływać. Tak, na pewno chodzi o to! A nawet jeśli nie, to i tak powinna umieć pływać. - pomyślała. Nauczyć cię? - upewniła się jeszcze, i weszła do wody, za Kabuchą. Musisz wejść do wody tak, żeby sięgała ci do szyi. Potem musisz odepchnąć się nogami od dna, i zacząć nimi ruszać. I to tyle. - wytłumaczyła jej. Jeśli/Kiedy Kubusia spróbowała to zrobić, Wera cały czas ją trzymała.
Powrót do góry Go down
Kabucha
Źrebak

PisanieTemat: Re: Plaża wśród drzew    Nie Kwi 24, 2016 2:54 pm

Kabucha robiła to co mówiła jej mama. Proste! pomyślała zanim się odepchnęła od dna. Kiedy zaczęła się topić, nagle zmieniła zdanie. To jest nie jest łatwe! Po kilku próbach, udało jej sie pływac i sie nie topic. Ja umiem pływac! kryzkneła ye szcześcia. Bardzo jej sie spodobało pływanie. Ja chzba mam do tego talent! Jestem w tzm świetna! pomyślała bardzo skromnie. Po dłuższej chwili zrobiło jej sie zimno i zacyeła czuc zmeczenie, ale nie umiała sie odwrócic w wodzie i wrócic na brzeg. Czekała na pomoc mamy.
Powrót do góry Go down
Night
Władca

PisanieTemat: Re: Plaża wśród drzew    Sro Maj 11, 2016 3:53 pm

Night przybiegła tutaj i rozejrzała się-Ach cudowne miejsce mogę odpocząć-położyła się i zaczęła rozmyślać-Hmm spotkam tu kogoś czy nie?-zapytała siebie i rozejrzała się jeszcze raz gdyż miała ochotę z kimś porozmawiać poznać kogoś miłego przyjaciółkę, więc po chwili wstała i przechyliła łepek.

PisanieTemat: Re: Plaża wśród drzew    Sro Maj 11, 2016 9:30 pm

Przyszłam tu w wyślmienitym nastroju nucąc ponurą melodie. Może było dziwne to że wtedy gdy miałam świetny humor to nuciłam ponure piosenki, ale taka ja - ponura i wesoła, jednocześnie. Zobaczyłam że w oddali stoi jakaś klacz, od razu przestałam sobie nucić i podeszłam do niej. Byłam trochę podejrzliwa ale również serdeczna.
- Witaj. Jak masz na imię? No i z którego jesteś stada? - zadałam podstawowe pytania. O sobie powiem coś później, albo teraz...? Nie! Za czekam...
Powrót do góry Go down
Night
Władca

PisanieTemat: Re: Plaża wśród drzew    Sro Maj 11, 2016 10:15 pm

Gdy tak rozmyślała podeszła do niej klacz-Witaj jestem Night, a należę do Stada Szalejących Piorunów-rzekła kasztanka-Wiedziałam że kogoś spotkam wiedziałam!-powiedziała do siebie w myślach przecież zawsze spotykała kogoś nowego.Night myślała czy o sobie coś powiedzieć, ale teraz? Nie! niech Talia coś pierwsza o sobie powie kiedy klacz zadała jej te pytania już wiedziała że wyjdzie z tego być może przyjaźń, ale niestety moja kasztanka za bardzo nigdy nikomu nie ufa trzeba naprawdę umieć być miłym.A ty z jakiego stada jesteś?-zapytała i znów przechyliła swój łepek jak to robiła tradycyjnie czekając na odpowiedź klaczy.

PisanieTemat: Re: Plaża wśród drzew    Sro Maj 11, 2016 10:48 pm

//Nie znasz mojego imienia... więc nie możesz napisać że "niech Talia (...)".... Ale to taki szczegół. Heh...

Czułam chłód podejrzenia, zimne napięcie przenikało mi do karzdej komórki ciała. To były tereny jej stada. Czyli tak teoretycznie to Night mogła mnie porwać w karzdej chwili. Nie wyglądała na taką - no a poza tym miałam sprawę w walkach. Prawdopodobieństwo tego że owa klacz mnie porwie, wynosiła... yyy... zero.
- Hmm... mam na imię... - zastanaiwiałam się czy powiedzieć jej jak mam na imię... Ale nie! Co to to nie! Oj... ja mam plan.
- Nazywam się Valka, w skrócie Vi. - nie byłam mistrzynią kłamstwa lecz mam już lekką wprawę. A to kłamstwo mi się wyjątkowo udało. Nie byłam złośliwa - przeciwnie, chciałam aby Night została moją przyjaciółką... ale, byłam tak z leksza... podejrzliwa? Tak, to odpowiednie słowo...
- Stado... Yyy... na razie nie należe do rzadnego. - odpowiedziałam.
Powrót do góry Go down
Night
Władca

PisanieTemat: Re: Plaża wśród drzew    Czw Maj 12, 2016 3:09 pm

Przechyliłam głowę-Aha, a no ładne imię-rzekłam i uśmiechnęłam się tajemniczo nie miałam zamiaru jej porwać ani zrobić jej krzywdy, ale ten tajemniczy uśmieszek zawsze muszę zrobić.Dziwne nie należy do żadnego stada może zwiedza tereny?-zapytałam siebie i rzekłam-No to jak nie należysz do żadnego wstąpisz do SSP?-po pytaniu zrobiłam trochę niepewną minę zawsze mam do kogoś podejrzenia...

PisanieTemat: Re: Plaża wśród drzew    Czw Maj 12, 2016 9:37 pm

Night chyba nic nie podejrzewała, kiedy to zobaczyłam to odetchnęłam z ulgą. Uśmiechnęłam się do kasztanki, była ona na prawdę bardzo miła.
- Dzięki twoje imię też piękne. - zapewniłam ją i zaczęłam sobie nucić w myślach ową, ponurą piosenkę. Jejku jaki ja miałam dobry humor! Cudny.
- Hmm... przemyśle to ale... zobaczymy. - po
wiedziałam bez mrugnięcia okiem. W duchu przeprosiłam całe stado Magicznego Szeptu, w końcu do niego należałam. Zrobiłam taką minę jakbym rozważała propozycję Night - ale ni... Wolałam zostać w SMS.
Powrót do góry Go down
Night
Władca

PisanieTemat: Re: Plaża wśród drzew    Czw Maj 12, 2016 9:44 pm

Aha no dobrze nie zmuszam cię do niczego-powiedziałam kiedy Vi powiedziała że to przemyśli nie będę jej zmuszać niech pójdzie gdzie chce ja tylko jej proponuje.przechyliłam w drugą stronę łepek ,ale po chwili prawie spadł mi wianek który sobie nałożyłam złapałam go szybko i trochę się zarumieniłam-Przepraszam za takie szybkie ruchy już taka jestem-rzekłam i uśmiechnęłam się delikatnie zaczynałam powoli coś podejrzewać, ale tego nie ukazywałam.Widać że klacz jest bardzo miła, więc po co atakować skoro można poznać ją bliżej, ale niestety nadal nie zdobyła mojego zaufania...

PisanieTemat: Re: Plaża wśród drzew    

Powrót do góry Go down

Plaża wśród drzew
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Budka na plaży.
» Dzika plaża
» Dzika plaża.
» Plaża
» Plaża niestrzeożona