KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Biały piasek

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Winter
Śpiewak

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Pon Lut 29, 2016 7:00 pm

Nie.Czy ja wyglądam na kogoś multi?

Ogier nic nie mówiąc pobiegł za Werą kłusem i podekscytowany spotkaniem z Luizjaną biegł.
Mam nadzieję że jakoś się dogadamy z tą Luizjaną bo chce mieć dobre kontakty z członkami stada.
Pomyśłał i uśmiechnął się.Ja cie!Ale jestem podekscytowany!Znów pomyśłał patrząc
na klaczkę która biegła przed nim dostojnym kłusem.
Powrót do góry Go down
Stella
Nowicjusz

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Pią Mar 25, 2016 3:23 pm

Stella przyszła tutaj raźnym galopem. Została przyprowadzona przez Werę, ale gdy tylko zobaczyła w oddali to miejsce, przyśpieszyła do wyciągniętego galopu. Jej oczy wyrażały zdumienie, klacz patrzyła na tą plażę z białym piaskiem z niemym zachwytem. Tu było tak cudownie, że aż nierealnie. Stella nie wiedziała, jak wyglądają terytoria SMS, w którym była na początku, ale wyobrażała je sobie jako jakieś takie... puste i odległe. To było naprawdę i wyglądało jak w bajce. Delikatna bryza chłodziła skórę Stelli, czesała jej białą grzywę i ogon, a kopyta przyjemnie zapadały się w miękkim, ciepłym, białym piasku. Stella popatrzyła, czy Wera jest już blisko niej i rzekła: Ale tu cudnie...
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Pią Mar 25, 2016 8:46 pm

Wera raźno galopowała ze Stellą. Kiedy była koło Stelli, z uśmiechem na pysku kiwnęła głową. Nieprawdaż? - kiedy ona pierwszy raz tu przyszła, a było to z Ellie, też była zachwycona. Wera weszła do wody, aż sięgała jej po kostki. Po chwilce wyszła i potarzała się w piasku. Nieźle utrzymywał ciepło ; chociaż dzisiaj zimno, on był jeszcze dosyć ciepły. Klacz otrzepała się z piasku i uśmiechnęła do arabki.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Stella
Nowicjusz

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Sob Mar 26, 2016 8:55 am

Stella uśmiechnęła się do Wery (jej userka ma wrażenie, jakby Stell i Wera były na stronicach "Miasta Zagubionych Dusz", ale to jej problem Razz ). Kiedy Wera weszła do wody, siwa arabka poszła w jej ślady i zaczęła pyskiem zmywać ze swojej sierści zaschniętą krew, jej i rysia. Klacz weszła trochę głębiej. Wszystkie wspomnienia boleśnie szły w stronę jej straconej rodziny, nie mogła przestać o tym myśleć. Najlepszym sposobem na zapomnienie, byłoby wypicie eliksiru zapomnienia, ale klacz nie chciała zapomnieć. Po prostu nie chciała, to co było bolesne jak rany zadawane nożem, często potrafiło też nieść w skrajnych sytuacjach światło i dobro. Siwka przymknęła oczy i spojrzała na horyzont, w wodzie za pęciny. Postanowiła oderwać się od przeszłości. Nigdy was nie zapomnę, moi kochani. Po jej pysku pociekły łzy. Ale muszę przestać żyć przeszłością i zacząć nowy rozdział. Może jeszcze kiedyś się spotkamy, w innym miejscu, tam, gdzie nikt nas nie rozdzieli, ale to jeszcze nie mój czas. Zamierzam jeszcze trochę poobciążać ten świat moją obecnością. I nie powiem "żegnajcie", bo to zbyt bolesne. Wolę mówić "do zobaczenia". Siwka może i była nieco dramatyczna, zwłaszcza gdy tego wymagała sytuacja. Szybko zanurzyła łeb w wodzie, zacierając wszelkie ślady płaczu, nim Wera mogłaby się zorientować. Stella wracając na brzeg zobaczyła, że przyjaciółka się tarza, więc się zaśmiała. Czyżby obsiadły cię muchy, Wero, że tak się tarzasz? Stell uśmiechnęła się radośnie.
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Czw Mar 31, 2016 1:20 am

Wera również zaśmiała się. Ale się cieszę, że Stella jest w SSP! - myślała radośnie w swoich myślach myśląc. Położyła się na piasku i popatrzyła na klacz. Może pójdziemy za chwilę pooglądać zamek? Szczerze mówiąc, sama go całego jeszcze nie widziałam, tylko biblioteczkę i hol. - powiedziała z nieśmiałym uśmiechem. Fajnie by było, tak razem przeżyć jakąś przygodę... - marzyła Wera. Przypomniała sobie swoje słowa na plaży z Ellie. Muszę być twarda i pewna siebie. - powtórzyła w myślach.
Powrót do góry Go down
Stella
Nowicjusz

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Czw Mar 31, 2016 7:50 pm

Gdy Wera się położyła, Stella się nie kładła, bo nie czuła takiej potrzeby. Była pełna energii i ochoczo pokiwała głową na propozycję Wery. Okey, pokażesz mi ten zamek? Zapytała z ciekawymi oczami. Jej tęczówki miały teraz barwę złocistych bursztynów, mieniących się w słonecznym blasku. Plaża była piękna, ale klacz chciała zobaczyć więcej widoków na SSP. Musiała cały czas zajmować czymś umysł, nie mogła pozwolić sobie na samotność i czas na rozmyślanie. Stanowczo. Już nie mogę się doczekać. Wyznała z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Nie Kwi 03, 2016 5:48 pm

//Zacznij tu Jkbc, to Maciejki tam już nie ma Wink
Wera wstała otrzepując się z piasku. Jasne, chodźmy już. - powiedziała, przy okazji kiwając głową i szerokim uśmiechem na pysku. Rozciągnęła się, potrząsnęła głową, i ruszyła stępem w stronę zamku. Po chwili, roboczy stęp, przekształcił się w wyciągnięty kłus. Klacz zerknęła do tyłu, czy Stella idzie za nią, i odeszła z tego miejsca.
Nie wiem dalej co pisać. O piosenka smerfów: Tra la la la la la, tra la la la la! Tra la la la la la, tra la la la la!
Albo to: We are the champions, my friends! And we'll keep on fighting till the end. We are the champions, We are the champions! No time for losers, 'Cause we are the champions of the world!
Albo z małych gigantów: Gdzie ci mężczyźni?! Prawdziwi tacy! Mmmm.. Orły, sokoły, herosi? Gdzie ci mężczyźni?! Na miarę czasów. Gdzie te chłopy?! Jeeeeeee!

z/t
Powrót do góry Go down
Jack
Rekrut

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Pią Maj 13, 2016 3:46 pm

//czekam na Wanię! Very Happy

Jack przyszedł tutaj bo mu się nudziło. Rozejrzał się po plaży z białym piaskiem, po czym zarżał cicho. Patrzył na rozbijające się o brzeg fale. Pomyślał, jaka samotność bywa czasami smutna, choć on wiedział, że nie powinien się z nikim widzieć. Gdyby się do kogoś przywiązał, nie przeżyłby drugiej straty. Nie znowu. Spojrzał na swoje kopyta, a następnie na morze.
Powrót do góry Go down
Wanilia
Strażnik

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Pią Maj 13, 2016 4:03 pm

Wanilia przyszła tu po cokolwiek. Chciała kogoś spotkać. Rozejrzała się po plaży i usłyszała rżenie. Poszła w tamtym kierunku, mając się jednak na baczności. Ujrzała ciemno gniadego ogiera, prawdopodobnie rasy achał tekińskiej, z domieszką krwi innej rasy. Podeszła do niego. Cześć, jestem Wanilia, a ty? - przedstawiła się i zapytała. Następnie spojrzała w kierunku morza, tam, gdzie Jack.
Powrót do góry Go down
Jack
Rekrut

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Pią Maj 13, 2016 5:20 pm

Nagle przyszła klacz. Spojrzałem na nią. Witaj, jestem Jack. przywitałem się i ukłoniłem się. Spojrzałem w morze. Co cię tutaj sprowadza? zapytałem. Spojrzałem na klacz z lekkim uśmiechem. Bał się przywiązania do kogoś. Nie chciałem tego jeszcze raz przeżyć. Spojrzałem na klacz z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Wanilia
Strażnik

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Pią Maj 13, 2016 5:47 pm

Wanilia uśmiechnęła się delikatnie i tajemniczo, a raczej uniosła kąciki warg. Miło mi cię poznać, Jack. - rzekła, a ogier się ukłonił. Mogę na to pytanie odpowiedzieć na dwie wersje: abstrakcyjnie lub realistycznie. Jak wolisz? - zapytała i się zaśmiała. Klacz spojrzała dociekliwie na Jack 'a i w jego oczach zobaczyła coś jakby niepewność. Nie wiedziała jednak z czego ona wynikała. Może z dawnych przeżyć?
Powrót do góry Go down
Jack
Rekrut

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Pią Maj 13, 2016 6:01 pm

Spojrzałem na klacz. Możesz mi powiedzieć dwie wersję. Chętnie posłucham. odparł. Co ja mam teraz zrobić? zapytał siebie w myślach. Lekko uśmiechnąłem się do Wanili. Spojrzałem na wodę, patrzyłem na nią w ciszy. Spojrzałem przed siebie. Ale tu ładnie. pomyślałem sobie.
Powrót do góry Go down
Wanilia
Strażnik

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Pią Maj 13, 2016 6:43 pm

Jack spojrzał na Wanię. No więc jedna wersja: sprowadzają mnie nogi, druga wersja: przyszłam tu, by kogoś spotkać. No i jesteś ty. - powiedziała klacz. Wania odwzajemniła uśmiech. Pięknie tutaj, co nie? - zapytała klacz delikatnym głosem. Spojrzała po horyzoncie. Był piękny dzień. Następnie klacz spojrzała na Jack 'a.
Powrót do góry Go down
Jack
Rekrut

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Sob Maj 14, 2016 9:01 am

To dobrze, że tutaj przyszedłem. odparł. Tak, przepięknie, ale z tak piękną klaczą jest jeszcze piękniej. odparłem. Po mimo tego, że się bałem przywiązania mogłem powiedzieć komplement. Spojrzałem na horyzont. Czułem się dziwnie. Przy niej nie bałem się tak bardzo. To jest bardzo dziwnie... Albo normalne. pomyślałem. Spojrzałem na klacz.
Powrót do góry Go down
Wanilia
Strażnik

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Sob Maj 14, 2016 9:48 am

Wanilia uśmiechnęła się. Choć prawie w ogóle nie znała tego ogiera, to już go polubiła. Dziękuję, miło mi. - odrzekła klacz na komplement od Jack 'a. Z jakiego jesteś stada? - zapytała Wania. Ja ze Stada Szalejących Piorunów, na którego terenach jesteśmy. - dodała. Wtedy Jack spojrzał na nią. Wanilia oczekiwała odpowiedzi ogiera.
Powrót do góry Go down
Jack
Rekrut

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Sob Maj 14, 2016 11:13 am

Spojrzałem na klacz. Zamiast odpowiedzi uśmiechnął się do niej. Jestem ze Stada Zamglonych Szczytów. Macie piękne tereny stada. odpowiedziałem. Krótko znam Wanilię, ale już ją polubiłem. pomyślałem. Obejrzałem tereny. Sądziłem, że lubię tereny górzyste i wodne. Spojrzałem na klacz z uśmiechem. Teraz to się prawie nie bałem przywiązania do kogoś.
Powrót do góry Go down
Wanilia
Strażnik

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Sob Maj 14, 2016 11:28 am

Ogier uśmiechnął się do Wanilii. Och, SZS? Poznałeś już władczynię - Lily? Bardzo miła osoba. - powiedziała Wania. Również mi miło, też uważam, że SZS jest nie najgorsze. - rzekła Wanilia i się zaśmiała. Podeszła do Jack 'a jeszcze o pół kroku. Już czuła się pewnie, była już przekonana, że Jack nie ma w żadnym razie złych intencji. Wania również się uśmiechnęła.
Powrót do góry Go down
Jack
Rekrut

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Sob Maj 14, 2016 11:36 am

Spojrzałem na Wanilię. Tak, poznałem. odparłem. Jak dla mnie są również świetne jak te tereny. odpowiedziałem. Uśmiechnąłem się. Byłem pewny, że Wanili mogę już zaufać. Nadal gdzieś tam w mojej głowię była nutka nie pewności, ale trudno raz się żyję! Masz rodzinę tutaj? zapytałem. Nie byłem pewny czy jest to dobre pytanie. Trudno powiedziałem to i już tego nie cofnę. Uśmiechnąłem się do Wani.
Powrót do góry Go down
Wanilia
Strażnik

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Sob Maj 14, 2016 2:05 pm

Wanilia spojrzała na Jack 'a. I jak? Sympatyczna, prawda? - zapytała klacz. Poczuła też w sercu, że ogier jej już ufa. Potem zadał pytanie. Mam syna i córkę. Nie mam partnera. - odpowiedziała klacz. A ty? - rzekła. Odwzajemniła uśmiech Jack 'a. Całkiem miły ten Jack. Ciekawe czy ma partnerkę... - pomyślała Wania. Zaczynało jej na Jack 'u zależeć.
Powrót do góry Go down
Jack
Rekrut

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Sob Maj 14, 2016 2:50 pm

Spojrzałem na Wanię. Tak, sympatyczna. odparłem. Wysłuchałem klaczy. Nie mam nikogo. Jestem tu i od niedawna, a poza tym nikt by nie chciał partnera, który boi się do kogoś przywiązać. odparłem. Spojrzałem na Wanię ze smutnym uśmiechem. Spojrzałem na morze.
Powrót do góry Go down
Wanilia
Strażnik

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Nie Maj 15, 2016 11:43 am

Wanilia się uśmiechnęła i pokiwała lekko głową. Serio? No tak, nigdy cię nie widziałam. A co masz na myśli mówiąc - który boi się do kogoś przywiązać? - powiedziała klacz i spojrzała automatycznie na morze, tam gdzie jej rozmówca. Klacz chciała go jakoś pocieszyć lub coś, ale nie wiedziała jak to zrobić.
Powrót do góry Go down
Jack
Rekrut

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Nie Maj 15, 2016 1:26 pm

Spojrzałem na klacz. Nie ważne za dużo czasu byś zmarnowała na moją historię. odparłem. Patrzyłem na morzę jak zaczarowany. Było piękne. Pomimo swojej przeszłości czułem jednak coś w pobliżu Wanili. Nie chciałem tego pokazywać. Stałem w ciszy oglądając morze.
Powrót do góry Go down
Wanilia
Strażnik

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Wto Maj 17, 2016 11:27 am

Wanilia zamyśliła się. Nie chce powiedzieć swojej historii, więc albo nie sądzi, że jestem godna ją poznać, albo jest nieprzyjemna. - pomyślała klacz i naraz zaczęła lustrować Jacka swoimi przenikliwymi oczyma. No wiesz co, to mojej też nie roztrząsajmy. - powiedziała Wania spoglądając na swoje kopyta.
Powrót do góry Go down
Jack
Rekrut

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Wto Maj 17, 2016 9:46 pm

Patrzył na morze. Myślał o swojej przyszłości. O tym czy będzie z kimś? Czy do końca swoich dni będzie sam, przez swoją naturę? Myślał tak daleko do przodu, po czym spojrzał na Wanię. W tym samym momencie uderzył w nią wiatr, rozwiewając jej piękną grzywę. Jack'owi zaparło dech w piersi, gdy tak na nią patrzył. Pomyślał, jaka ona jest piękna i mądra. Patrzył na nią wzrokiem bystrym i pełnym cichej adoracji. Nagle wyrwało mu się: Jesteś piękna. Po chwili się zawstydził i spuścił głowę, wiedząc, że Wanilia pewnie go zbeszta. Przepraszam, po prostu tak dawno nie mówiłem co myślę... Poczuł gorąco rozchodzące się po jego pysku. No pięknie, jeszcze się rumienię. Kosmos. Co ona o mnie pomyśli? Pewnie ucieknie. Niepewnie spojrzał na Wanilię.
Powrót do góry Go down
Wanilia
Strażnik

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Czw Maj 19, 2016 6:36 pm

Wanilia zapatrzyła się w morze. Łagodne fale obmywające piaszczysty brzeg działały uspokajająco. Wtedy zaczął wiać silny wiatr rozwiewający dumnie grzywę klaczy. Jack popatrzył na nią jak zaczarowany. Klacz potrząsnęła grzywą, aby odgarnąć opadający kosmyk. Wtedy z ust Jack 'a wyrwało się coś, o co klacz nigdy by go nie posądziła. Postrzegała go jako cichego, nieśmiałego, acz tajemniczego i uroczego ogiera. Dziękuję. Nie, nie, nic się nie stało. Powinieneś mówić to, o czym myślisz. - uspokoiła rumieniącego się ogiera. Zaśmiała się też cichutko, nigdy jeszcze nie widziała zarumienionego konia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Biały piasek    

Powrót do góry Go down

Biały piasek
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Biały Port
» Świnka skarbonka Białego skrzydła
» Nowe funkcje forum