KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Biały piasek

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Karsin
Admin

PisanieTemat: Biały piasek    Pią Gru 25, 2015 10:02 am

Miejsce w którym plaża staje się biała i kopyta zapadają się w jasnym, gorącym piasku. Morska woda jest idealną ochłodą w upalne dni. Jest czysta, przejrzysta i wyraźnie widać niewielkie kamyczki kryjące się na dnie. Mają one zaokrąglone brzegi, więc nie stanowią żadnego zagrożenia.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Sob Sty 23, 2016 8:35 pm

Wera leciutko przykłusowała nad morze. Tuż za nią biegła Ellie. Wera zatrzymała się tuż, nad brzegiem morza. Popatrzyła za horyzont. Widok był piękny, w dodatku słońce planowało opuścić swoje dotychczasowe stanowisko. Klacz lekko westchnęła. Znów powróciły wspomnienia. Wera bardzo tęskniła za swoją córeczką. Wiele by dała, żeby mieć ją przy sobie. Zastanawiała się, co teraz robi, jeśli ludzie jeszcze z nią nie skończyli. Oby żyła... - myślała. Wiedziała teraz, że i jej córeczka właśnie o niej myśli. Wera by jeszcze długo rozmyślała i marzyła, gdyby nie przypomniała sobie, że obok niej stoi Ellie. Natychmiast otrząsnęła się ze wspomnień, i rzekła do niej: Piękny zachód słońca, prawda? Mogłabym patrzeć na niego bez końca.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Sinyelle
Władca

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Nie Sty 24, 2016 12:38 pm

Sinyelle po cichu kłusowała za dopiero co poznaną klaczą. Kopyta achał tekinki lekko zapadały się w śnieżnobiałym piasku. Stanęła nieopodal Wery. Hucułka ewidentnie o czymś myślała, może marzyła, może wspominała przeszłość, albo planowała przyszłość. Ellie nie było dane się o tym dowiedzieć, więc tylko stała w ciszy i patrzyła ukradkiem na Werę. Próbowała rozszyfrować o czym myśli, ale jej się to nie udało. - Zachwycający. - przytaknęła. Widok był faktycznie ładny, jednak Ellie nie była marzycielką z głową w chmurach i nie popadała w zachwyt przed słońcem, które zresztą widziała codziennie. - Na pewno kąpiel w tak pomarańczowym morzu będzie wyjątkowa. - powiedziała patrząc jak słońce odbija się w wodzie tysiącem odcieni pomarańczu i czerwieni. Powoli weszła do wody. Był wieczór, jednak morze było jeszcze dosyć ciepłe. - O czym myślałaś? - zapytała Sinyelle, nie patrząc na Werę, by jej nie zawstydzić. Tak jakby wstydzenie się własnych myśli było logiczne. pomyślała.
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Nie Sty 24, 2016 10:14 pm

Wera czuła się lekko, ale jednak czegoś, jej brakowało. Wiedziała czego, ale nie chciała więcej o tym myśleć. Przynajmniej nie teraz, i nie dzisiaj. Racja. Morze też ładnie wygląda, podczas zachodu słońca - potwierdziła, słysząc słowa achał tekinki. Powoli weszła za nią do barwnej wody. Była ciepła, i miła. Dosyć przyjemnie się w niej kąpało w normalny dzień, a co dopiero teraz, podczas tak pięknego zachodu słońca. Wera jednak dalej nie mogła zapomnieć wspomnień o swojej córeczce, chociaż bardzo mocno się starała. Ach, o przeszłości. Chociaż nie wiem, jak bym się starała, wciąż nie mogę zapomnieć mojej córki. - odpowiedziała klaczy. Nie chciała zdradzać szczegółów, więc powiedziała tylko ogółem. Postanowiła zmienić temat. Jesteś może nauczycielką? Ja jestem nauczycielką historii, plastyki i W-F. Bardzo lubię źrebaki i naukę, więc postanowiłam to połączyć. Nauka jest dla mnie bardzo ważna. Jeśli będę miała jeszcze kiedyś źrebaki, w co wątpię, na pewno poślę je do szkoły. A widziałaś może już szkołę? Ja mam zamiar jutro zobaczyć sale, w których będę uczyć. - rozgadała się Wera. Wreszcie, tak jak przedtem chciała, zapomniała na chwilę o smutnej przeszłości, do której jej umysł ciągle i nieustannie wracał.
Powrót do góry Go down
Sinyelle
Władca

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Wto Sty 26, 2016 5:54 pm

O przeszłości... No proszę. pomyślała Sinyelle. Nie była tym zaskoczona, jednak ona sama raczej rzadko kiedy myślała o przeszłości. Było tylko jedno pytanie które sprawiało że sobie o nije przypominała... Na razie na szczęście na Karsin nikt nie wpadł na pomysł aby je zadać. A więc Wercia już miała córkę! ta wiadomośc już bardziej ją zdziwiła. Niby to normalne, mieć źrebaka, nic takiego, ale Ellie nigdy jeszcze źrebaka nie miała, więc każdy kto go miał wydawał jej się godny szacunku. Bardziej doświadczony przez życie, musiała przyznać przed samą sobą że tak właśnie myśłi. I na chwilę pozazdrościła Werze. Nie tej zaginionej córki, oczywiście!, ale samego faktu że przez to mogła się uznawać za bardziej doświadczoną. - To smutne... Nie martw się, może kiedyś los sprowadzi ją na tą krainę... - powiedziała. Los. Tak powiedziała. Ale nie wierzyła w coś takiego jak los. Nie ma rzeczy losowych, przypadkowych. Nad wszystkim da się zapanować, wszystko zaplanować.
- Tak, będę uczyć sztuki walki i nauki płynnego mówienia. - odpowiedziała na pytanie hucułki. - Czarodziej mówi dokładnie to samo. - uśmiechnęła się, nie zdradzając jednak swojej własnej opinii na ten temat. - W takim razie będziemy się spotykać w szkole! - powiedziała z entuzjazmem w głosie. Ciekawe, Reta też miała uczyć historii, czyżby już starciła pracę? zastanowiła się. - Nie, szkoły jeszcze nie widziałam. Zwiedzę ją kilka dni przed moją pierwszą lekcją. - postanowiła.
Wera zapomniała o swojej przeszłości, jednak Ellie nadal o niej myślała, hucułka trochę ją zaciekawiła. Powiedziała że prawdopodobnie nie będzie więcej mieć źrebaków, a przecież już jednego miała. Czyżby miała złe wspomnienia z tym pierwszym? A może po prostu bała się że nie ma dla niej odpowiedniego ogiera. Tak jakby ojciec moich źrebaków miał mieć dla mnie jakiekolwiek znaczenie... pomyślała. Nie miała zamiaru z żadnym ogierem związywać się na całe życie, nawet gdyby miała z nim mieć potomstwo. Ten ewentualny ogier byłby ojcem moich źrebaków, a nie moim partnerem.
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Wto Sty 26, 2016 10:42 pm

Mam nadzieję, że tak się stanie. - powiedziała zdecydowana Wera. Nieźle... - pomyślała. Sztuki walki... Wow... -  mówiła sobie w myślach. To wspaniale! A nie wiesz, kto jeszcze pracuje jako nauczyciel w szkole? Bo jak na razie wiem, że ja, ty, Mirabelle i Luizjana. Może znasz kogoś kto jeszcze będzie nauczycielem? - Wera spytała się Ellie. Bardzo by chciała poznać innych nauczycieli, ponieważ mieli by o czym rozmawiać. Jak na razie, miała mało znajomych, więc chciała kogoś poznać. A wiesz może, kiedy Czarodziej otworzy szkołę? Nie mogę się już doczekać pracy ze źrebakami. - zagadywała Wera. Chciała zeznać Ellie, że coś ostatnio myślała, i zdecydowała, że chyba będzie miała źrebaka. Stwierdziła jednak, że może później powie Ellie o swoich planach. Na razie, niech myśli, że nie chcę potomstwa. Później, kiedy znajdę partnera, może jej o tym powiem. - zadecydowała.
Powrót do góry Go down
Sinyelle
Władca

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Sro Sty 27, 2016 3:40 pm

Mirabelle i Luizjana... powtórzyła w myślach Ellie. - Nie znam ich. - przyznała. - Z jakiego są stada? - zapytała. - Poznałam taką Retę, ona też została nauczycielką. - powiedziała. - Jest ze stada Wielkiej Tajemnicy. - dodała, wiedząc że Reta i tak sama by wszystko o sobie powiedziała. Szkoda natomiast że Wera nie chciała zbyt dużo zdradzić o tym swoim źrebaku. Miała córkę i na pewno podobało jej się bycie mamą, ale nie chce nią zostać po raz drugi. Przecież nowy potomek mógłby jej zastąpić zaginioną córeczkę i przestałaby cierpieć i tęsknić. pomyślała, jednak hucułka najwidoczniej miała inny tok myślenia. No nic, może kiedyś sama mi coś więcej powie. Zresztą jak nie chce mówić to niech nie mówi. To jej życie i ma prawo do prywatności.
- Niestety tego nie wiem, ale skoro już jest tyle nauczycieli to pewnie niedługo. Nie wiadomo tylko czy są już zapisane jakieś źrebaki. - odpowiedziała na pytanie Wery.
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Czw Sty 28, 2016 10:39 pm

Luizjana jest z Stada Lodowatych Serc, a Mirabelle, z tego co wiem, należy do tego stada co ty. - powiedziała. Dziwne... Są z tego samego stada, a jeszcze się nie znają.. - pomyślała. Aaaaa, Reta. Chyba o niej słyszałam - powiedziała, nie chcąc zdradzić, że zna już Retę. Chyba tak. Sporo tych nauczycieli. Od Czarodzieja wiem, że są już pierwsze źrebaki, tylko nie wiem, ile ich już jest. - oznajmiła klaczy. A że tak zapytam, masz jakieś książki? Nie wiesz przypadkiem, gdzie bym mogła ję znaleźć? Ponieważ chciałabym poznać trochę historię Karsin, skoro mam uczyć jej. - zagadnęła do Ellie. A byłaś już u dyrektora? - zapytała zaciekawiona. Już nie mogła się doczekać, kiedy będzie uczyć źrebaki. Mam nadzieję, że szkoła będzie otwarta już za niedługo, bo nie wytrzymam. - myślała hucułka. Bardzo chciała pracować ze źrebakami.
Powrót do góry Go down
Sinyelle
Władca

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Pon Lut 01, 2016 6:28 pm

- Ach tak, Mirabelle. Myślałam że przedstawiła ci się z innym imieniem. - powiedziała spokojnie. A więc ktoś postanowił dołączyć do SUŁ! ucieszyła się w duchu, jednak nie dała nic po sobie poznać. Muszę ją jak najprędzej poznać. obiecała sobie. No niestety, sporo tych nauczycieli, każdego przedmiotu którego ja uczę uczy też ktoś inny. pomyślała niezadowolona. - Chyba książkę możesz bez problemów porzyczyć od Czarodzieja. - powiedziała i uśmiechnęła się do Wery. - U dyrektora jeszcze nie byłam, a ty? - zapytała. A więc Wera chce się nauczyć historii żeby potem sama móc jej uczyć. pomyślała zupełnie niepotrzebnie. Muszę odnaleźć tą Mirabelle. ta myśl już była sensowniejsza.
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Sob Lut 06, 2016 8:18 pm

//Heh. One dalej stoją w wodzie ;D
Hmmm... Muszę do niego pójść. - zadecydowała. Nie, ja jeszcze nie byłam u niego, ale mam zamiar za niedługo się do niego wybrać i zwiedzić całą szkołę. - odpowiedziała Wera. Wyszła powoli z wody i otrzepała nogi. Stanęła do słońca, żeby szybciej wyschnąć. Ono już prawie zniknęło za horyzontem i rzucało ostatnie promienie na hucułkę, której kara maść w tej poświacie wyglądała na gniadą. Klacz spojrzała na Ellie. Ona w ostatnich promieniach słońca wyglądała jak pustynny anioł. Tak przynajmniej to widziała Wera. Klacz potrząsnęła łbem. Sierść jej już wyschła, i gdzie niegdzie miała małe kołtunki. Zaczynało się już robić ciemno, zaczynała się szarówka, którą Wera szczerze nie znosiła. Oj, chyba będziemy musiały już się rozejść...  - pomyślała ze smutkiem.
Powrót do góry Go down
Sinyelle
Władca

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Pon Lut 08, 2016 5:12 pm

//A no faktycznie xp zapomniałam

Ellie też wyszła z wody i stanęła obok Wery. Zrobiło się dosyć chłodno, a gdzieś w oddali blady księżyc nieśmiało zaczął wychodzić na ogrom szarego nieba. Słońce natomiast coraz głębiej zanurzało się w morzu z zamiarem utopienia się w nim. Co rano jednak na nowo się rodziło i świeciło wśród chmur. Achał tekinka spojrzała na ten widok, niektórzy określili by go smutnym, inni romantycznym, albo magicznym. W jasno złotej klaczy jednak nie spowodował on żadnych uczuć. Ot zwyczajny zachód słońca. Z jednej strony morskie fale lekko odbijały ostatnie, pomarańczowe promienie słońca, z drugiej niebo było już szare i chłodne. W takich warunkach sierść klaczy na pewno będzie długo schnąć.
Wera okazała się być na razie najbardziej interesującą osobą którą Ellie poznała na Karsin. Ta cała akcja z córką... Ta historia ją zainteresowała. Tęskniła za córką, ale nie chciała mieć kolejnej... Szkoda tylko że nie chce nic więcej powiedzieć... podświadomie westchnęła.
Spojrzała na hucułkę. Szkoda że nie jest z SUŁ. pomyślała. - Ja już pójdę, robi się coraz ciemniej. - powiedziała. A noc jest taka interesująca, pełna ciszy i ciemności. dodała w myślach. - Może się jeszcze kiedyś zobaczymy. Mam taką nadzieję. - uśmiechnęła się, po czym odwróciła się i eleganckim kłusem, wysoko unosząc nogi, odbiegła. Zmierzała w stronę księżyca, chociaż wiedziała że nigdy do niego nie dotrze, zostawiając za sobą resztki słońca i Werę.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Pon Lut 08, 2016 10:34 pm

Do zobaczenia! Ja chętnie się jeszcze spotkam. - powiedziała i pomachała odchodzącej Ellie. Wera postanowiła jeszcze chwilkę zostać na plaży. Coraz bardziej się ściemniało, i coraz wyraźniej było widać gwiazdy. Morze delikatnie szumiło, jakby żegnało dzień, a witało noc. Nagle, w oddali coś zobaczyła. To coś zobaczyło też ją. Księżyc nie raczył się świecić mocno, więc Wera nie mogła poznać, czym jest to coś. Za chwilę, jednak to coś zniknęło. Wera wzruszyła ramionami. Pewnie to Ellie. - pomyślała. Już miała spokojnie odejść, kiedy coś sobie przypomniała. Przecież Ellie poszła w inną stronę! Co to mogło być? - zastanowiła się. Długo by pewnie rozmyślała, gdyby to coś nie wskoczyło na nią i zaczęło ją gryźć! Wtedy Wera zrozumiała: to tajemnicze coś, to był lis! Wera kopnęła go w klatkę piersiową i odskoczyła do tyłu. Lis był trochę oszołomiony kopnięciem, jednak dalej walczył zawzięcie. Chciał ugryźć klacz w pysk, jednak ta zrobiła unik, i to ona ugryzła go w pysk. On spadł, otrzepał się i ugryzł Werę w brzuch robiąc jej ranę. Następnie wskoczył na jej grzbiet i zaczął ją gryźć w kark i drapać po bokach. Ona zaczęła się wtedy ocierać plecami o drzewo. Zrzuciła lisa, i już miała na niego skoczyć, kiedy zaatakował ją koleżka cosia, który nagle się tu znalazł. Ugryzł ją w zad, a ona zrobiła zgrabny obrót, i dała mu porządnego kopniaka. W tym momencie podniósł się pierwszy lis, i zaatakował ją w tylnią nogę. To był jego błąd: Wera wybiła bzda i trafiła cosiem o drzewo, dzięki czemu znalazł się w lisim raju na zawsze. Drugi lis, podrapał ją w pierś i chciał ugryźć w nogi, lecz Wera w tym momencie podskoczyła i spadła na koleżkę. Zaczęła po nim skakać i połamała mu kości, a on poszedł tam gdzie jego towarzysz. Klacz nie chciała, by ich ciała gniły na plaży, więc wrzuciła je do wody, gdzie porwał je prąd morski i zaniósł daleko stąd. Wera miała odejść, kiedy zobaczyła w wodzie coś błyszczącego. Gdy wyjęła to z wody, okazało się, że to mały bursztyn. Klacz schowała go, i odeszła stąd kłusem, niezważając na rany.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Sro Lut 24, 2016 11:20 pm

Wera spokojnie tu przykłusowała. Patrolowała swoje tereny. Miała dzisiaj trochę zły humor. Mam przynajmniej nadzieję, że nie spotkam Fety. - pomyślała. Nie mam dziś humoru by wymyślać riposty. - pomyślała i na chwilę przystanęła. Gdybym tylko mogła ją zobaczyć... - marzyła. Westchnęła. Co za dużo, to niezdrowo. - dodała. Ciekawa jestem, czy jakieś stado jest już wrogo nastawione do SSP. - pomyślała dla odmiany.
Powrót do góry Go down
Winter
Śpiewak

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Sro Lut 24, 2016 11:28 pm

Winter włuczył się po jakiś terenach jak zawsze. Zobaczył w oddali klacz.No nie.Ciągle jakieś klaczki spotykam.Pomyślał i uśmiechnął się tajemniczo.Podszedł do Wery i nic nie mówiąc pocałował jej kopytko.Odszedł od niej dwa kroki
I uśmiechają się
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Sro Lut 24, 2016 11:34 pm

Wera rozmyślała koedy podszedł do niej ogier i ucałował ją w kopyto. Werę na początku zatkało, lecz po chwili powiedziała: Witaj. Jak się zwiesz? - Klacz była ciekawa do jakiego stada należy ogier. Może to nowy członek SSP? - wpadła na myśl. Nie.. Tacy romantycy nie zechcą nigdy dojść do mojego stada. - rozmyśliła się. Uśmiechnęła się do niego i przyjrzała się mu. Był dobrze zbudowany, maści siwej jabłkowitej.
Powrót do góry Go down
Winter
Śpiewak

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Sro Lut 24, 2016 11:40 pm

Ogier tylko popatrzył na klacz.Jestem Winter.Jak coniektuży mówią jestem bezuzytecznym ogierem który rozmawia z wiatrem.
Powiedział i zapytał.A Ty jak masz na imię i skąd jesteś?Zapytał tajemniczym głosem i usiadł na ziemi.Nie miał złych zamiarów
Ani nic a tym stylu.Był po prostu miły
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Sro Lut 24, 2016 11:48 pm

Witaj na Karsin Winter. - powiedziała. Ja nazywam się Wera. - przedstawiła się. Och, może nie rozmawiajmy o przeszłości. - poprosiła. Teraz należę do Stada Szalejących Piorunów, w skrócie SSP. - powiedziała, jednak nie zdradziła Winterowi że jest władczynią Stada Szalejących Piorunów. A ty, Winterze, do jakiego należysz stada? - zapytała i spojrzała zaciekawiona na ogiera, czekając co odpowie.
Powrót do góry Go down
Winter
Śpiewak

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Sro Lut 24, 2016 11:54 pm

Ja...Ja należę do stada lodowatych serc.Pewnie już myślisz że jestem zły ale ja taki wcale nie jestem.Powiedział i obejrzał się za siebie.Zawiał wiatr.No dobrze idź już wietrzePowiedział do wwiatru i uśmiechnął się.Teraz uwarzasz mnie pewnie za głupkaZesmutniał i wpuścił głowę
//Napisz a JA jutro odpiszę
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Czw Lut 25, 2016 12:01 am

//Ok Smile
A czemuż to, miałabym tak myśleć? - zapytała zdziwiona. Moja przyjaciółka, Luizjana, jest władczynią SLS. - oznajmiła. Ogólnie, to z waszego stada nie lubię tylko jednej klaczy, ponieważ ona próbuje odebrać władzę Luizjanie. - dodała. Ciekawe, czy zna już Luizjanę i innych członków SLS. - pomyślała.
Powrót do góry Go down
Winter
Śpiewak

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Czw Lut 25, 2016 12:22 pm

Nie znam ani władcy ani reszty naszego stada.Powiedział i uśmiechnął się.
No na przykład Maciejka tak o mnie myśli.Ona mnie nie lubi bo chciałem jej pomóc.
Podałem jej kopytko a ona na mnie zaczęła krzyczeć.Co ja jej zrobiłem?
Żadna klacz mnie nie chce bo rozmawiam z wiatrem.Powiedział smutnym głosem.
Klacze tutejsze go nie lubiły ale on mimo tego je lubił.
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Nie Lut 28, 2016 6:21 pm

Jeśli chcesz, możemy za chwilę pójść do Luizjany i cię jej przedstawię. Na peno ucieszy się z kolejnego członka. - zaproponowała klacz. Dziwne. Ja lubię Maciejkę, jednak wydawała mi się spokojna. - powiedziała Wera. Pewnie była zdenerwowana i jakoś tak się stało. - dodała bardziej opanowana. Nie poznałeś jeszcze wszystkich klaczy. Nie każda będzie na ciebie krzyczeć. - pocieszyła Wintera i ciepło się do niego uśmiechnęła.
Powrót do góry Go down
Winter
Śpiewak

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Nie Lut 28, 2016 7:16 pm

Taa.Niby inne klacze mają być lepsze ale dużo tu nie ma takich klaczy którym ufam.Powiedział.
No dobra to za chwilkę pujdziemy do tej sławnej Luizjany o której każdy ma dobre zdanie.
W ogóle ma ona jakichś wrogów?Zapytał i uśmiechnął się tajemniczo.
Chciał bardzo poznać swą władczynie.Wszyscy ją lubili to może i mu by przypadła do gustu ta klacz.
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Nie Lut 28, 2016 8:18 pm

Bo na razie znasz mało klaczy. Lecz nie martw się, wkrótce poznasz ich więcej. - odpowiedziała i puściła mu oczko. Z tego co wiem, to trzech: Fetę która chce jej zabrać władzę, Mirabelle z SUŁ która ją porwała oraz Meshruma z SKZ który porwał ją i pokrył. - powiedziała po chwilce namysłu. To chyba tyle. - powiedziała klacz.
Powrót do góry Go down
Winter
Śpiewak

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Nie Lut 28, 2016 8:22 pm

Łoł.Jak na nią to dużo ma wrogów.Powiedział zdziwiony.A po co ten Meshrum ją pokrył?
Chciał żeby zrobiła mu dobrze?(Nie często tego używam ale XD)Zapytał troszkę się śmiejąc.
Nie chciał obrazić tu ani Luizjany ani Meshruma.On tylko się zapytał czy Meshrumowi
brakowało wiadomo czego.Winter czasami bywał ciekawski.
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik

PisanieTemat: Re: Biały piasek    Pon Lut 29, 2016 4:27 pm

//A ty nie jesteś przypadkiem multi kogoś?
Może i dużo, może i nie. - powiedziała ciszej. A skąd ja mam wiedzieć? Po prostu ją pokrył i tyle.- powiedziała stanowczo i tym pokazała ogierowi, że nie chce wnikać w ten temat. Nie miała ani czasu ani ochoty żeby rozmyślać nad tym. Może chodźmy już do Luizjany, co? - zapytała i ruszyła delikatnym kłusem, prowadząc ogiera.
z/t
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Biały piasek    

Powrót do góry Go down

Biały piasek
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Biały Port