KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Łąka

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Reta
Władca

PisanieTemat: Łąka    Sob Gru 19, 2015 7:52 pm

Niewielka łąka, która może być centrum życia podnóża wulkanów. Rosną tu pachnące kwiatki, krzaki i drzewa. Trawa jest smaczna. Często przychodzą tu zwierzęta, takie jak różne ptaki, zające, sarny i inne. Niestety nie ma miejsca z samymi zaletami. Wadą tego pięknego miejsca są często spotykane drapieżniki. Wydaje się to dziwne, bo zwierzęta biegają tutaj tak jakby nigdy żadnego nie spotkały.
Powrót do góry Go down
Luizjana
Władca

PisanieTemat: Re: Łąka    Sob Lut 06, 2016 8:57 pm

Luizjana przyszła tu wolnym kłusem by podjeść sobie trawę.Schyliła się po czym zjadła trochę trawy.
Po chwili zauwarzyła pięknego chabra.Powąchała go i zerwała.Po zerwaniu wplątała go w grzywę.
Ach.Jak tu pięknie.Pomyślała wplatając chabra w grzywę.Po wplecieniu Luizjana znów zaczęła się paść.
Ale tu jest świeża trawa.Trawa była tak dobra że Luizjana skupiła się tylko na jedzeniu
Powrót do góry Go down
Meshrum
Amator

PisanieTemat: Re: Łąka    Sob Lut 06, 2016 9:02 pm

Meshrum schował się za krzakami. Widział, że na łące pasie się klacz. Klacz z innego stada. To się nie podobało Meshrum'owi. Nie chciał, żeby byle kto plątał się po JEGO terenach. Postanowił że z tym skończy. Wyskoczył z krzaków, wyciągnął trzy liny i zarzucił je na dużą, w przeciwieństwie do niego klacz i zaczął ją ciągnąć w stronę lochów zamku SKZ. Choć był mały, miał ogromną siłę.
Powrót do góry Go down
Luizjana
Władca

PisanieTemat: Re: Łąka    Sob Lut 06, 2016 9:07 pm

Zza krzaków nagle wybiegł znany Luizjanie ogier.Luizjana najpierw się ucieszyła ale po chwili ogier zarzucił na nią trzy liny.A niech to.Powiedziała w myślach.Zaczęła wierzgać ale to nic nie dawało.
Liny tylko mocniej się zaciskały.W końcu usiadła.Ciekawe czy teraz mnie pociągnie.Pomyślała i uśmiechnęła się.Nie spodziewała się że ktoś mógłby ją złapać na takiej pięknej łące.
Powrót do góry Go down
Meshrum
Amator

PisanieTemat: Re: Łąka    Sob Lut 06, 2016 9:12 pm

//Zapomniałam że oni się znają Very Happy
Klacz wierzgała, jednak Meshrum wbił kopyta w ziemię i mocno trzymał liny. Złapał je lepiej i z całej siły zaczął ciągnąć ofiarę do lochów. Był od niej silniejszy, i po chwili, chociaż klacz mocno się zaparła, zaczęli ruszać z miejsca. Ucieszyło to ogiera, który zacisnął mocniej pysk w którym trzymał liny.
Powrót do góry Go down
Luizjana
Władca

PisanieTemat: Re: Łąka    Sob Lut 06, 2016 9:19 pm

Luiza nie miała wyboru była w wielkieeej pułapce.Co by tu teraz zrobić.Pomyślała i zaczęła jeszcze mocniej wierzgać.Po chwili zmęczyła się i zrozumiała że już nie ucieknie.Mam dosyć.Klacz posmutniała i poszła za ogierem który trzymał ją na linach.Była załamana ona przecierz nigdy się nie poddawała aż w końcu znów postawiła na swoim.Podparła się przednimi kopytami jak osioł by dalej nie iść.
Luiza była w tedy straasznie uparta.
Powrót do góry Go down
Meshrum
Amator

PisanieTemat: Re: Łąka    Sob Lut 06, 2016 9:23 pm

Meshrum ciągnął klacz, kiedy ta zaczęła strasznie wierzgać, że o mało się nie wyrwała ogierowi. On zacisnął mocniej liny, i pociągnął ją za sobą. Szedł w stronę lochów. Lochów Stada Krwawej Zemsty. Krwawa Zemsta do mnie pasuje. W końcu jestem porywaczem. - pomyślał.

[z/t] dla mnie i Luizjany
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik

PisanieTemat: Re: Łąka    Sob Lut 06, 2016 9:32 pm

Maciejka przyszła tutaj gdyż chciała się po pasać, zjadła jedno źdźbło trawy i od razu się rozpłynęła. Mmmm. Jakie pyszne. Nigdy nie jadłam lepszej trawy. Będę tu częściej przychodzić. A tak w ogóle co to za stado? Powiedziała sama do siebie, po czym zadała sobie pytanie. W pewnej chwili usłyszał odgłos zbliżających się w jej stronę kroków. Po czym spojrzała w tam tą stronę i zobaczyła ogiera, który rzucił na nią trzy liny. Co robisz? Ja się pasam nie widzisz?
Powrót do góry Go down
http://zesting.forumpolish.com
Meshrum
Amator

PisanieTemat: Re: Łąka    Sob Lut 06, 2016 9:36 pm

//Nie możesz pisać moich ruchów, póki sama ich nie napiszę Wink
Ogier zobaczył nową zdobycz. Karą klacz fryzyjską. Nie wyglądała na tyle zwinną, by zerwać trzy liny. Meshrum przygalopował do niej i zarzucił na nią, trzy mocne liny. Złapał je mocno i zaczął ciągnąć wysoką klacz w stronę lochów Stada Krwawej Zemsty, gdzie była już Luizjana, którą falabella porwał przed chwilą w tym samym miejscu.
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik

PisanieTemat: Re: Łąka    Sob Lut 06, 2016 9:42 pm

Maciejka została zaatakowana, lecz nie potrafiła zerwać, aż trzech lin więc usiadła na ziemi i nie miała zamiaru się z tąd ruszać jedyne co powiedziała to Nie ruszam się z tąd. Ciągnij mnie gdzie chcesz, ale ja się z tąd nie rusza. Powiedziała i złapała się kopytami ziemi, żeby jej ogier nigdzie nie zaciągnął. Mimo wszystko w głębi duszy wiedziała, że nie da rady.
Powrót do góry Go down
http://zesting.forumpolish.com
Meshrum
Amator

PisanieTemat: Re: Łąka    Sob Lut 06, 2016 9:46 pm

Meshrum trzymał mocno liny, kiedy fryzyjka zaparła się i nie chciała iść. Złapał je jeszcze mocniej, i z całej siły ciągnął klacz w stronę lochów, do zamku Stada Krwawej Zemsty. Chodź, chodź. - powiedział i poczuł, że klacz nie daje rady. Pociągnął ją do lochów. No no... Dwa konie jednego dnia. - pomyślał i ruszył pewniej.

[z/t] dla mnie i Maciejki.
Powrót do góry Go down
Feta
Rekrut

PisanieTemat: Re: Łąka    Wto Lut 16, 2016 1:01 pm

Feta chciała sprawdzić co robią tutejsi więc pewnym krokiem weszła na ich tereny.Te stado musi mieć jakichś durniów.Pomyślała i spojrzała na ziemie.No,no.Widać że ktoś tu był.Pomyślała widząc ślady kopyt.Muszę troszkę tych członków postraszyć.Obmyślała plan.Jestem pewna że tu kogoś znajdę.
Może najpierw kogoś poszukam.Obmyślała dalej i uśmiechnęła się chciwie.Chciała spotkać tu kogoś by członkowie tego stada wiedzieli że jej mają się bać.Zarżała głośno i zaczęła tupać by kogoś zwabić w te oto miejsce.
Powrót do góry Go down
Meshrum
Amator

PisanieTemat: Re: Łąka    Nie Lut 28, 2016 6:43 pm

Meshrum przygalopował tu, słysząc jakieś dziwne odgłosy. Na polanie stała tarantowata klacz która tupała i rżała. Podszedł do niej.Co się wydzierasz idiotko? Nic ci się nie dzieje, ze skóry cię nie obrywają, więc po co drzesz ryja? - zapytał lekko wnerwiony na tępą klacz.

//Bez urazy
Powrót do góry Go down
Feta
Rekrut

PisanieTemat: Re: Łąka    Nie Lut 28, 2016 6:47 pm

O.Witam szanownego kurdupelka.Przywitała się śmiejąc się przy tym.
Pewnie nic nie umiesz zrobić.Hehehe.Znów się zaśmiała.
Nie umiała wytrzymać widząc takiego małego marudnego konia a raczej kuca.
I co mi ma zrobić kurrdupel który jest marudny jak nie wiadomo co?
Powrót do góry Go down
Meshrum
Amator

PisanieTemat: Re: Łąka    Nie Lut 28, 2016 7:39 pm

Witam szanowną debilkę. - Meshrum nie pozostał dłużny. Ja przynajmniej jestem normalny. - zripostował klaczy. Nie chciał, żeby jakaś idiotka właziła bez pytania na jego tereny i nazywała go kurduplem. I to szczególnie tak durna klacz ja ta oto.

//Bez urazy
Powrót do góry Go down
Feta
Rekrut

PisanieTemat: Re: Łąka    Nie Lut 28, 2016 7:45 pm

Ty nie jesteś normalny.Powiedziała uśmiechając się złośliwie.
Bla,bla,bla.Te twoje gadanie mnie dobija.Hahahaha.Zaśmiała się.
Myślisz że jakiś kurrdupel mi przeszkodzi w moich planach co do Luizjany?
Jezu.Co to za debil i kurdupel tu wszedł.Pomyślała.Była zła i nic tego nie mogło zmienić.
Powrót do góry Go down
Meshrum
Amator

PisanieTemat: Re: Łąka    Nie Lut 28, 2016 8:27 pm

Och naprawdę? Nie umiesz już sama wymyślić czegoś, tylko powtarzasz po mnie? Żałosna jesteś. - powiedział i popatrzył na nią z politowaniem. Może i jestem kurduplem, lecz jakoś jesteśmy równej siły i szybkości. Zaś jeśli chciałabyś mnie porwać, jestem zbyt zwinny. Więc ujmę to może w jednym słowie: Nie masz ze mną ŻADNYCH szans. - powiedział powoli. Więc lepiej spadaj.
Powrót do góry Go down
Feta
Rekrut

PisanieTemat: Re: Łąka    Nie Lut 28, 2016 8:38 pm

Matko czy ty uwarzasz  że nie mam z tobą szans.Mylisz się.Zgniotłabym cię na placek.Powiedział złośliwie z wrogim uśmieszkiem.Nie mam zamiaru cię porywać.Zresztą po co mi taki kurdupelek.
A już wiem.Może postawiłabym cię w domu jako podnóżek
.Zaśmiała się głośno.
Przydałby mi się taki.Hahaha.Znów się zaśmiała.Nagle jednak zdała sobie sprawę że przyszła tu zupełnie po coś innego.Gdzie Luizjana?!Krzyknęła popychając ogiera.
Powrót do góry Go down
Pacyfka
Źrebak

PisanieTemat: Re: Łąka    Wto Mar 01, 2016 3:57 pm

Pacyfka przyszła tutaj ponieważ chciała pozwiedzać terytoria swego stada. Ku swemu zdziwieniu zobaczyła klacz, która popycha ogiera. Ogier zaś był jej ojcem, a nieznajoma klacz...była po prostu nieznajomą jej klaczą. Podeszła do nich i rzekła swym gniewnym głosem. Witaj ojcze. Witaj głupia klaczo. Chciałbym znać twe imię i powód dlaczego tu jesteś. To jest moje stado. I jeśli przyszłaś tu od Tak to lepiej z tąd zmiataj. Przywitała się z ojcem i mówiła do klaczy, która nie podeszła jej do gustu.
//Moja KP jest zaakceptowana, tylko jeszcze kolorku nie mam.
Powrót do góry Go down
Feta
Rekrut

PisanieTemat: Re: Łąka    Wto Mar 01, 2016 5:39 pm

Feta zobaczyła małą klacz.Wszyscy muszą tu się wepchać?Za karzdym razem gdy gdzieś jestem musi się wepchnąć albo ta klacz albo Maciejka albo Wera.Mam już tego po dziurki w nosie.Walcie się wszyscy idę stąd.Pomyśłała.Każdy się pchał do czegoś a najbardziej Maciejka.Matko trochę kultury.Znów powiedziała i odeszła nie zwarzając na nic.Nie bała się klaczy ale miała dość wpychania się w nie swoje sprawy.Jeszcze tak mała klacz.Już teraz wiadomo że będzie wredna i niewychowana.
Imienia nie powiem bo po pierwsze idę bo się wpychasz a po drugie nie mam zamiaru z tobą gadać.Mam cię gdzieś.Powiedziała wrednie i odeszła.Mogli sobie i niej myśleć co chcą ale ona odeszła tylko dlatego że miała już dość wpychania się w cudze sprawy.Szczegulnie małej klaczy która nawet nie zna niektórych słów.
//Czy wy zawsze musicie się wepchać?Już tu nie piszę bo nie ma sensu tak pisać.Baj.
Z.T
Powrót do góry Go down
Meshrum
Amator

PisanieTemat: Re: Łąka    Wto Mar 01, 2016 9:39 pm

Aha. - powiedział ogier. Wtedy przyszła do nich jakaś mała klaczka. Była lekko niższa od Meshruma. Przedstawiła się mu jako jego córka. Witaj. - odpowiedział tylko, lekko zdziwiony że jego córka jest w SKZ. Kiedy Debilka poszła, zapytał się jej: Jak nazywa się twoja matka? - ponieważ nie wiedział czy to córka Maciejki czy Luizjany. I Maciejka i Luizjana były kare, więc nie mógł rozróżnić po maści klaczki.
Powrót do góry Go down
Pacyfka
Źrebak

PisanieTemat: Re: Łąka    Sro Mar 02, 2016 7:15 am

Ma matka zwie się Maciejka. A co nie wiedziałeś czy jestem córką Luizjany, czy Maciejki? Wiesz, że to co zzrobiłeś było złe?  I wiesz, że ja Cię za to nie nawidzę? Ile masz lat? I czy to prawda, że w Stadzie Krwawej Zemsty nie ma konia, który jest władcą? Powiedziała lekko ochrypłym głosem i zaczęła chodzić dookoła Meshruma i się mu dokładnie przyglądać. Po czym usiadła na zimi.
Powrót do góry Go down
Shredder
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Łąka    Czw Kwi 21, 2016 10:22 pm

// uznajemy że was nie ma, ta sesja była niemal 2 miechy tego.

Przybył, rozglądając się wokół, patrząc na tereny, których to nawet on wcześniej, o dziwo, nie widział. Nie powinno być to jednak żadnym problemem, zwłaszcza, że wydawało się dość ładne, idealne wręcz na sytuację, którą zamierzał tu rozegrać, o czym z resztą świadczyła prowadzona przez niego Tormenta.
- Jesteśmy na miejscu - rzekł, obserwując ją uważnie. - I jak ci się tu podoba...?
Zmrużył lekko oczy, poza tym jednak nie zrobił o wiele więcej, sądząc, że albo klacz zrobi pierwszy krok teraz, albo że on zrobi go za chwilę.
Powrót do góry Go down
Tormenta
Wojak

PisanieTemat: Re: Łąka    Czw Kwi 21, 2016 10:32 pm

Przyszłam spokojnym krokiem z ogierem, rozglądając się dookoła. Uśmiechnęłam się pod nosem. Mimo że nigdy tu wcześniej nie byłam, miejsce zdawało się być jakby znajome.
- Ładna, spokojna okolica. Chociaż same wulkany ciekawsze. - oznajmiłam, a na moim pysku zagościł przez moment lekki uśmiech. Mimo tego, że się rozglądałam, starałam się kątem oka obserwować Shreddera. Taki nawyk.
Smagnęłam ogonem po swoich nogach, uśmiechając się do ogiera. Podeszłam do niego, delikatnie wodząc chrapami po jego łopatce. Nie było to dla mnie normalne zachowanie, ale cóż... Sytuacja tego wymagała.
Powrót do góry Go down
Shredder
Szeregowy

PisanieTemat: Re: Łąka    Czw Kwi 21, 2016 11:42 pm

// jutro wyjeżdżam, powinnam być jakoś do południa czy trochę później, potem odpiszę najwcześniej 23.04 wieczorem Wink

Uśmiechnął się, widząc, że ta jednak wywiązuje się z tego, co powiedziała. Oczywiście oznaczało to tylko tyle, że szybciej przejdzie do sedna... Co zdecydowanie mu pasowało, niemalże idealnie, o ile nawet nie całkowicie.
- Będziesz miała jeszcze dużo czasu na wulkany.... - tu chciał wymienić jej imię, zorientował się jednak, że ta go nie podała. - jak właściwie cię zwą? - spytał, bo wypadałoby to wiedzieć. - Mi możesz mówić Shredder.
Rodziło się w nim dziwne, chociaż od dawna już mu znane napięcie, które, gdy musnęła jego łopatkę, wzrosło nie do wytrzymania, co skończyło się tym, że z niezwykłą jak na ogiera o jego gabarytach delikatnością znalazł się na jej grzbiecie, ze spokojem wpraszając się do klaczy i niemalże czule wykonując swoje, od czasu do czasu muskając ją pyskiem po grzbiecie czy łopatce.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Łąka    

Powrót do góry Go down

Łąka
Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next