KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Ścieżka na wulkan Parrenis

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Irbis
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Ścieżka na wulkan Parrenis    Nie Wrz 18, 2016 7:28 pm

Irbis kroczył z głową spuszczoną w dół zły na wszystko raczej nie dało się z nim dogadać w tej chwili. Nagle poczuł zapach innego konia. Super! Mruknął pod nosem i podniósł łeb. Witaj zwą mnie Irbis powiedział i się skłonił. Podniósł uszy i zrobił obojętny wyraz pyska nie dało się rozpoznać jego nastroju. Zastanawiał się nad jednym co wyjdzie z tego spotkania, ale nic nie wie. Nie chciał sobie zapowiadać przyszłości.
Powrót do góry Go down
Veyirey
Rekrut

PisanieTemat: Re: Ścieżka na wulkan Parrenis    Nie Wrz 18, 2016 7:37 pm

Nagle zauważyła przed sobą karego ogiera. Wstała szybko. Witaj. Ja jestem Veyirey. powiedziała. Co cię tu sprowadza? zapytała. Przynajmniej jest do kogo pysk otworzyć... pomyślała i uśmiechnęła się w duszy. Rozejrzała się. Uśmiechnęła się lekko do niego. Chyba jest z SKZ... A jak nie... Jest na pewno.. pomyślała.
Powrót do góry Go down
Irbis
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Ścieżka na wulkan Parrenis    Pon Wrz 19, 2016 4:56 pm

Nagle Irbis poczuł pewny zapach był to zapach rui... Potrząsnął łbem i spojrzał na klacz z uśmieszkiem. Ciekawość, a ciebie? Powiedział krótko i zaciągnął nosem przez co zapach był mocniejszy. Potrząsnął łbem by się ogarnąć i podszedł bliżej do klaczy. Co prawda był od niej mniejszy, ale co go to interesowało w ogóle co go obchodziła ruja klaczy! (Oj dużo xD) Rozejrzał się i zastrzygł uchem gdyż zdawało mu się, że coś usłyszał, ale nic powietrze pustka ani żywej duszy poza nim i Veyirey. Po chwili zaczął grzebać kopytem w ziemi zastanawiając się nad czymś, ale prędko zrezygnował akurat takie wymysły go nie interesowały JESZCZE.
Powrót do góry Go down
Veyirey
Rekrut

PisanieTemat: Re: Ścieżka na wulkan Parrenis    Pon Wrz 19, 2016 5:17 pm

Veyirey spojrzała na ogiera. Zauważyła, że on poczuł, że ma ruje ( xD ). Uśmiechnęła się do niego. Dopiero co poznała go, a ten już o tym.. Czy każdy ogier taki jest?! ... Hm... Ale może... Dobra raz się żyje... powiedziała sobie w myślach. Rozejrzała się. Nadal nie było nikogo. w tym momencie nie przeszkadzało jej to, że nie przyszedł nikt nie znajomy. Nawet się cieszyła. Spojrzała na niego. Pomachała ogonem. ( xD ) Mnie tu sprowadza.. chyba też ciekawość powiedziała.
/Za błędy przepraszam.. pisze z telefonu Razz
Powrót do góry Go down
Irbis
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Ścieżka na wulkan Parrenis    Pon Wrz 19, 2016 5:32 pm

Irbis patrzył na klacz z ukrytym zakłopotaniem nie wiedział co ma zrobić, ale cóż wywalił to z głowy co CHCIAŁ zrobić, ale cóż. Kiedy klacz pomachała ogonem rozniosła ten zapach, a perszeron stanął na baczność trzymając się z nerwów przy ziemi i z tych jego emocji (XD). Ciężko westchnął i rozejrzał się Irbis to ci nie wyjdzie... zapewnił siebie i kichnął (XD). Zastanawiał się ciągle nad jedną sprawką, ale wątpił by mu to wyszło bo co przed chwilą się poznali.
Powrót do góry Go down
Veyirey
Rekrut

PisanieTemat: Re: Ścieżka na wulkan Parrenis    Pon Wrz 19, 2016 5:44 pm

Kobieto?! Co ty robisz?! Muchy odganiasz?! ( XD ) pomyślała. Spóściła głowe. Teraz chciała zakopać się głęboko pod ziemią i znaleść tam jakieś bigfooty. Stworzyć z nimi rodzinę i założyć supermarket. Już sobie to wyobrażam. Veyirey z np. gorylem (XD). Spojrzała na niego spode łba. Lekko uśmiechnęła się. Po chwili znowu spuściła głowę.
Powrót do góry Go down
Irbis
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Ścieżka na wulkan Parrenis    Pon Wrz 19, 2016 5:55 pm

Irbisa uśmiech zniknął gdy klacz spuściła łeb, ale to tylko spuszczenie łba! Irbis twoja wina jak coś schrzanisz! Wiedział też, że coś może być nie tak no, więc raz się żyje! Coś nie tak? Zapytał i trącił ją chrapami gdzieś gdzie jej dosięgał (XD) A może to ja coś źle zrobiłem? Pomyślał zasmucony i również spuścił łeb. Wpatrywał się w ziemie była taka fascynująca! (XD) Za chwilę podniósł kąciki ust i spojrzał na klacz podnosząc łeb.
Powrót do góry Go down
Veyirey
Rekrut

PisanieTemat: Re: Ścieżka na wulkan Parrenis    Pon Wrz 19, 2016 6:03 pm

Veyirey kątem oka zauważyła, że Irbis ją dotknął (! WOW! XD) chrapami. Spojrzała na niego. Tak... Znaczy nic... powiedziała Co mam mu powiedzieć? Że jestem chora? Że potrzebuje psychologa? Psychiatry? ( czy kogoś tam XD )? Powiem mu to tylko... w inny sposób. pomyślała. Poniosła mnie wyobraźnia... dodała. Spojrzała na niego. Po chwili poczuła, że kąciki ust same jej się podnoszą ( XD ). Chyba ten grymas możne nazwać uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Irbis
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Ścieżka na wulkan Parrenis    Pon Wrz 19, 2016 6:47 pm

Irbis nie rozumiejąc klaczy zrobił tak jakby gest wzruszając ramionami, ale za chwilę klacz powiedziała. Aha... Powiedział bez żadnych dodatkowych słów podniósł brwi i spojrzał na niebo był ciekawy co go czeka. Klacze... Nigdy ich nie zrozumiem tak jak i inne ogiery chyba, że inni z stąd umieją je zrozumieć, a co jak tu nie ma żądnych ogierów poza mną?! pomyślał przestraszony, ale z drugiej strony więcej dla niego (XDDD).
Powrót do góry Go down
Veyirey
Rekrut

PisanieTemat: Re: Ścieżka na wulkan Parrenis    Pon Wrz 19, 2016 6:55 pm

Veyirey spojrzała na niego. Była od niego wyższa, ale czuła się jakby były na odwrót. Super...   pomyślała. Masz tutaj kogoś? zapytała z nieśmiałym uśmiechem. Po chwili spojrzała przed siebie. A zaraz znowu przeniosła wzrok na Irbisa. Miała ochotę potarmosić mu grzywe. Powtrzymała się, ale patrzyła na jego grzywe prawie ze łzami w oczach ( XD ). Opanuj się! Co ty robisz że swoim życiem?! zapytała siebie i uśmiechnęła się w duszy. Spojrzała znowu na ogiera. Lepiej na niego nie patrz... Jego grzywna jest zła... Chyba trzeba ci kupić jakieś leki... Powiedział jej jakiś głos w jej głowie (XD).
Powrót do góry Go down
Irbis
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Ścieżka na wulkan Parrenis    Nie Wrz 25, 2016 8:03 pm

Nie, a ty? Powiedział krótko nie dopowiadając nic nawet się nie zarumienił miał zwyczajny wyraz twarzy jednak żałował, że nie wyduszał z siebie słów ruja się jej skończyła, a ten baran jej nie pokrył bo był nieśmiałym debilem który nie umiał nawet pokryć klaczy no co za skończony baran (XD). Z resztą co go to obchodziło nie wiele no, ale cóż. Za chwilę popatrzył w niebo, a za chwilę znowu na klacz, która patrzyła na jego grzywę zaś on zmarszczył brwi nie wiedząc o co chodzi klaczy.
Powrót do góry Go down
Veyirey
Rekrut

PisanieTemat: Re: Ścieżka na wulkan Parrenis    Nie Wrz 25, 2016 8:36 pm

//Konie mają brwi? XD
Nie. Chyba, że o czymś nie wiem... powiedziała i uśmiechnęła się. Rozejrzała się. Ciekawe czy spotkam tu jakąś klacz?... Pewnie nie... pomyślała. Spojrzała na ogiera. Patrzyła na niego chwilę, ale po chwili spojrzała w górę. Niebo było takie piękne ( w tym momencie userce Vey poleciała łza XD ). Patrzyła na niego i zaczęła myśleć o swoim życiu. Od kiedy ty jesteś taka? zapytała siebie. Tak patrzyła i patrzyła. Co ja robię ze swoim życiem?! zapytała siebie znowu ( Razz ).
Powrót do góry Go down
Irbis
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Ścieżka na wulkan Parrenis    Nie Wrz 25, 2016 8:42 pm

Nie wykonał żadnego ruchu ani nie wypowiedział żadnego słowa zamarła w nim ochota do rozmowy czuł się wszystkiemu winien klacz pewnie była do szaleństwa szczęśliwa bo życie to jej żywioł... A on? On to nawet nie zasługuje na życie gdyby nie jego głos w głowie, który czasem mu doradza był by niczym. No dalej poderwij ją i jakoś przybliż do siebie, a będzie twoja! krzyknął głos w głowie, a Irbisek stał nie ruchomo.
Powrót do góry Go down
Veyirey
Rekrut

PisanieTemat: Re: Ścieżka na wulkan Parrenis    Nie Wrz 25, 2016 8:56 pm

Nadal patrzyła na niebo. Po chwili spojrzała na Irbisa. Uśmiechnęła się do niego. Po chwili spuściła łeb. Patrzyła na ziemie, trawę czy to tam jest. Tak fajnie było patrzeć na to coś. Takie nieżywe. Nie odezwie się. Po chwili podniosła głowę. Spojrzała na niego. Potem na niebo i na drogę ( nie wiem co pisać Razz ). Znowu zaczęła myśleć. O swoim życiu.
Powrót do góry Go down
Irbis
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Ścieżka na wulkan Parrenis    Nie Wrz 25, 2016 9:11 pm

Irbis się zastanawiał nad jedną rzeczą, ale klacz się nie zgodzi. Raz się żyje chłopie dajesz! dopingował go głos w głowie no i stało się ogier zgodził się ją zapytać! Veyirey mam pytanie... Czy chciała byś zostać moją partnerką i uczynić mnie najszczęśliwszym ogierem na ziemi? zapytał patrząc jej głęboko prosto w oczy. Brawo Irbis! Teraz w nagrodę udzielę ci więcej rad! powiedział pod jarany głos (XD). Ogier zamilkł uczucie jego było dziwne stał nie ruchomo.
Powrót do góry Go down
Veyirey
Rekrut

PisanieTemat: Re: Ścieżka na wulkan Parrenis    Nie Wrz 25, 2016 9:21 pm

Veyirey spojrzała na Irbisa. Tak! powiedziała i przytuliła go ( nie wiem jak to musiało wyglądać, ale na pewno dziwnie XD I zna go kilka postów i już są razem... Nie no spoko Very Happy ). Najszczęśliwszym? Ze mną? Nie sądzę.. powiedziała i uśmiechnęła się. Rozejrzała się dookoła. Nie było nikogo. Na szczęście. SKZ to ciche stado... Porywają i torturują, ale jakoś nie widziałam ich za dużo na terenach stada... Chyba, że jestem ślepa, albo oni się chowają po krzakach... pomyślała. Uśmiechnęła się ( znowu Razz ) do Irbisa.
Powrót do góry Go down
Irbis
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Ścieżka na wulkan Parrenis    Nie Wrz 25, 2016 9:27 pm

Irbis nie musiał czekać długo na odpowiedź kiedy ta powiedziała tak i go przytuliła on dał jej całusa (XD). Wiesz co jak bym twierdził, że nie będę z tobą szczęśliwy to bym cię nie pytał, ale zapytałem bo wiem, że ty jesteś wybranką, a nawet specjalnie zrezygnuje z krycia klaczy czego jeszcze nie robiłem i nie zrobię do póki ty nie powiesz mi czy jesteś gotowa i czy w ogóle chcesz... Bo jak będę porywał klacze to tylko tortury obiecuje ci będę ci wierny na zawsze. Oznajmił z powagą i spojrzał na nią z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Veyirey
Rekrut

PisanieTemat: Re: Ścieżka na wulkan Parrenis    Nie Wrz 25, 2016 9:44 pm

Veyirey uśmiechnęła się na słowa Irbisa. Ja też będę stała u twojego boku do końca moich dni. powiedziała z uśmiechem. Nie spodziewała się, że znajdzie ukochanego, ale jednak myliła się. Teraz stała obok ( albo przed xD ) tego, którego kochała. Uśmiechnęła się do niego. Jej szczęście było nie do opisania. Jest tu nie długo (chyba xD ) i już ma Irbisa. Uśmiechnęła się do niego znowu. Znowu się rozejrzała. Nadal nikogo. Nie przeszkadzało jej to w tym momencie.
Powrót do góry Go down
Irbis
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Ścieżka na wulkan Parrenis    Pon Paź 24, 2016 10:21 pm

//Bardzo przepraszam, że musiałaś czekać...
Irbis nie odpowiedział tylko rozszerzył uśmiech. Dobrze... No więc wszystko wszystkim, ale przydałoby się jeszcze dowiedzieć kilka faktów o sobie czyż nie? Zaśmiał się po czy zaczęło coś go kręcić w nosie po czym kichnął. Rozejrzał się czy jest tu jeszcze ktoś poza nim i jego partnerką, ale pustki i według niego to było dobrze. Nie chciał innego towarzystwa teraz. Wystarczyła mu tylko i wyłącznie Veyirey tylko ona.
Powrót do góry Go down
Espilce
Morderca

PisanieTemat: Re: Ścieżka na wulkan Parrenis    Nie Lis 20, 2016 2:13 pm

/Minął prawie miesiąc, więc zakładam, że nikogo tutaj nie ma.

Przechadzałem się, tak jak zwykle, terenami swojego stada, rozglądając się uważnie na boki i sprawdzając, czy żaden intruz nie narusza naszych granic. Od czasu do czasu się znajdywały konie, które postępując mało rozsądnie odwiedzały nasze tereny... ale w sumie nie mogłem na to narzekać. Chwytanie ich dawało mi sporo frajdy - zwłaszcza, jeśli trafiała się ładna klacz. Na razie było spokojnie, więc szedłem wolnym stępem zatrzymując się od czasu do czasu, aby się rozejrzeć i chwilę posłuchać, upewniając się, że nikt nie idzie.
Powrót do góry Go down
Mistiness
Rekrut

PisanieTemat: Re: Ścieżka na wulkan Parrenis    Nie Lis 20, 2016 3:23 pm

'Hmmm, jestem nowa, rozejrzę się po terenach! to właśnie pomyślałam w drodze. Nie wiedziałam jakie to stado jednak wiedziałam jedno: to na pewno nie jest moje stado. Wyczułam obecność innego konia, więc szybko rozejrzałam się bystro błyskając oczami i ruszyłam cwałem, ponieważ dojrzałam fryzyjczyka.
Powrót do góry Go down
Espilce
Morderca

PisanieTemat: Re: Ścieżka na wulkan Parrenis    Nie Lis 20, 2016 3:29 pm

Spokojnie sobie szedłem terenami stada, gdy nagle zobaczyłem klacz, która na mój widok zaczęła uciekać. Od razu rzuciłem się za nią w pościg. Oczywiście nie mogłem ją dogonić - w końcu gryzy nie są zbyt szybki. Ale liczyłem, że ta popełni w błąd i wbiegnie w jakiś ślepy zaułek... na przykład wąwóz zakończony stromą ścianą. Albo zwyczajnie się wywali, jeśli nie była przyzwyczajona do galopowania po takich terenach. A wtedy... wtedy bym ją miał.
Powrót do góry Go down
Mistiness
Rekrut

PisanieTemat: Re: Ścieżka na wulkan Parrenis    Nie Lis 20, 2016 6:02 pm

Kary koń zauważył mnie... Niestety... Ale cóż, trzeba uciekać, nie poddam się, na pewno! Ten za mną ruszył, nie był zbyt szybki, ale mimo wszystko. Przyspieszyłam. Jednak zapatrzyłam się, i prawie upadłam potykając się o konar, jednak złapałam równowagę. Na szczęście. Biegłam dalej, jak najszybciej oczywiście. Jednak ominęłam skrót, przez który karus mógł mnie złapać! Wiedziałam że jedyne co mnie uratuje to ominięcie przez ogiera skrótu... Tylko co ON zrobi?
Powrót do góry Go down
Espilce
Morderca

PisanieTemat: Re: Ścieżka na wulkan Parrenis    Nie Lis 20, 2016 8:45 pm

Ruszyłem w pogoń za klaczą. Może miałem ją szansę złapać? Widziałem, jak się potyka. Czyżby była zmęczona? A może nieprzyzwyczajona do chodzenia po górach, jak wiele koni z równin. W każdym razie biegłem mimo że widziałem, że ta coraz bardziej oddala się ode mnie. Nagle... nagle ona zrobiła błąd! Pobiegła dłuższą trasą... a ja oczywiście miałem zamiar to wykorzystać. Ile sił w kopytach ruszyłem skrótem, mając nadzieję zabiec jej drogę. A jeśli mi się udało, jeśli rzeczywiście wybiegłem przed nią, to zaczaiłem się z boku, by nagle z zaskoczenia zarzucić jej linę na szyję. Miałem ją? Była moja?
Powrót do góry Go down
Mistiness
Rekrut

PisanieTemat: Re: Ścieżka na wulkan Parrenis    Nie Lis 20, 2016 9:23 pm

Biegłam dalej, nie poddawałam się. 'Dam radę, musi mi się udać' pomyślałam. Wiedziałam, że jeśli dobiegnę do terenów innego stada lub do jakiejś równiny, będę wolna. Wolna, to słowo tak pięknie brzmi... Ach... 'Mist, pomyśl o tym jak będziesz już w swojej cieplutkiej grocie, i wykąpiesz się w gorącym źródełku, a potem wypijesz gorącą wodę miętową z cukrem... Mniam!' Uda ci się, biegnij!'. Gdy ominęłam już ten skrót, ruszyłam jeszcze szybciej, o ile było to możliwe. Wątpię co prawda, aby zdążył się na mnie zaczaić, ale na pewno zdążył mnie złapać. Jednak jak silny był? Czy był silniejszy od mnie?
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Ścieżka na wulkan Parrenis    

Powrót do góry Go down

Ścieżka na wulkan Parrenis
Powrót do góry 
Strona 2 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Ścieżka górska
» Julius Nott
» Ścieżka z polanki do statku