Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sypialenka Dla Gościa

Go down 
+2
Clover
Karsin
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Noteviddia
Źrebak
Noteviddia



Sypialenka Dla Gościa  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialenka Dla Gościa    Sypialenka Dla Gościa  - Page 2 EmptySro Sty 18, 2017 10:11 pm

//hahaha a Nocia wbije sama xD

Kara klacz bezszelestnie wślizgnęła się do środka pokoiku. Nie czula się tu pewnie. Nie jej stado, całkiem sama. Liczyła że i tym razem go tu spotka. Bo ostatnio... Ostatnio... Zapomniała ostatniego spodkania. Była wówczas chora, co drugi post mdlała i prawie umierała. I kazała MU na to patrzeć.
Podeszła do łóżka, położyla się na ziemi obok i cicho załkała. Ból jaki pozostawił po sobie myszaty był nie do zniesienia.
Ciało fryzyjki zadrżało, nie wiedziała co się dzieje. Drgawki nie ustawały a z błękitnych oczy sączyły się krystaliczne łzy.
Co ja zrobiłam...
Powrót do góry Go down
Winter
Śpiewak
Winter



Sypialenka Dla Gościa  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialenka Dla Gościa    Sypialenka Dla Gościa  - Page 2 EmptyPią Sty 20, 2017 11:41 pm

Przyszedł słysząc i czując przede wszystkim,że ktoś obcy wtargnął na tereny.
Wszedł dp sypialni słysząc głosy z tego pomieszczenia.Ze zdziwieniem spojrzał na nieznajomą.
Czemu płaczesz?Zapytał stukając ją dwa razy kopytem w bok.
Kim jesteś?Zadał kolejne pytanie,kolejny raz ją stukając.Może mógłbym pomóc...Jestem Winter.Przedstawił się Fryzyjce.Wyglądała na bardzo zmęczoną i roztrzęsioną.
Zastanawiał się o co jej chodzi.
Powrót do góry Go down
 
Sypialenka Dla Gościa
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sypialnia dla gościa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Tereny niczyje :: Błotniste Pustkowia :: Zatopiony Pałac :: Parter-
Skocz do: