Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Płacząca Wierzba

Go down 
+10
Glaceon
Griddix
Feta
Shagi
Luizjana
Ignis
Winter
Wera
Asturio
Karsin
14 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Karsin
Admin
Karsin



Płacząca Wierzba  Empty
PisanieTemat: Płacząca Wierzba    Płacząca Wierzba  EmptyWto Gru 15, 2015 10:41 pm

Na zaokrąglonym szczycie jednej z gór rośnie duża płacząca wierzba. Jako że temperatura jest cały czas ujemna, drzewo jest przykryte puszystym śniegiem obciążającym gałęzie, które skłaniają się do ziemi tworząc cienką zasłonę. Gałęzie tworzą niemalże nieprzerwaną, okrągłą ścianę o średnicy trzech metrów, dookoła pnia.
Można się do niego dostać przeciskając się przez kilka mniej zmrożonych gałęzi. W tej naturalne, drzewnej jaskini można spokojnie spędzić noc, ale trzeba się liczyć z tym, że nie uniknie się po tym choroby.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Asturio
Rekrut
Asturio



Płacząca Wierzba  Empty
PisanieTemat: Re: Płacząca Wierzba    Płacząca Wierzba  EmptyCzw Lut 11, 2016 10:22 am

Ogier nie miał co robić i przykłusował tu spokojnie.Prychnął cicho i lekko zaciekawiony zaczął oglądać płaczącą wierzbę.Ciekawe , trochę dziwne , że drzewo rośnie na takich terenach.Ogier pomyślał i chwilę jeszcze patrzał na wierzbę.Przeszedł jakoś pomiędzy gałęźmi i stanął pod drzewem.Pobędę tu i może kogoś spotkam czy coś.Powiedział sam do siebie.
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik
Wera



Płacząca Wierzba  Empty
PisanieTemat: Re: Płacząca Wierzba    Płacząca Wierzba  EmptySob Lut 13, 2016 4:30 pm

//Przepraszam że długo nie odpisywałam...
Wera przygalopowała tutaj. Ale tu ładnie... - pomyślała, i zauważyła pod wierzbą ogiera. Był tylko nieco wyższy od Wery. Wszyscy na tej wyspie są wyżsi ode mnie. Chyba na całym Karsin, będę najmniejsza z dorosłych koni. - myślała smutno. Podeszła jednak do ogiera, i mile się do niego uśmiechnęła. Cześć. Jestem Wera i jestem z SSP. A ty jak masz na imię? - spytała go i spojrzała w górę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Asturio
Rekrut
Asturio



Płacząca Wierzba  Empty
PisanieTemat: Re: Płacząca Wierzba    Płacząca Wierzba  EmptyNie Lut 14, 2016 10:26 pm

Jestem Asturio.Powiedział ogier niepewnie odwracając do niej głowę.Ja jestem z SLS. Powiedział patrząc na klacz.Jest może trochę niska , ale nie gorsza od innych.Pomyślał Asturio.Po chwili troszkę śniegu spadła mu na pysk.Potrząsnął łbem aby zrzucić śnieg.Popatrzał na nią , a potem do góry na gałęzie pokryte śniegiem.
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik
Wera



Płacząca Wierzba  Empty
PisanieTemat: Re: Płacząca Wierzba    Płacząca Wierzba  EmptyPon Lut 15, 2016 5:25 pm

Witaj Asturio. To twoje tereny? - spytała Wera i spojrzała na ogiera. Dosyć przystojny, nie tak jak inni. - pomyślała i uśmiechnęła się ponownie do Asturia. Śnieg spokojnie padał, lecz nie było jakiejś zawiei. Płatki śniegu przylegały do śierści hucułki, dzięki czemu ona wyglądała jakby była w białe kropki. Potrząsnęła łbem, by zrzucić płatki śniegu z grzywy. Całkiem tu ładnie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Asturio
Rekrut
Asturio



Płacząca Wierzba  Empty
PisanieTemat: Re: Płacząca Wierzba    Płacząca Wierzba  EmptyCzw Lut 18, 2016 5:35 pm

//Teraz ja dość długo nie odpisywałam i też sorry...
To tereny stada do , którego należę.Powiedział ogier i lekko się uśmiechnął.Asturio spojrzał na niebo , a płatki śniegu prawie wpadały mu do oczu.Ogier lekko potrząsnął łbem i zaczął przyglądać się klaczy.Uśmiechnął się , ale trochę krzywo bo nie wiedział co powiedzieć.Co by powiedzieć?-ogier pytał się w myślach.Dokładnie , ładnie.Ogier powiedział i lekko skrzywił minę.
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik
Wera



Płacząca Wierzba  Empty
PisanieTemat: Re: Płacząca Wierzba    Płacząca Wierzba  EmptyCzw Lut 18, 2016 8:53 pm

//Smile
Wera spojrzała na Asturia. Oprócz Czarodzieja, był drugim spotkanym przez nią ogierem na Karsin. Ile znasz już osób na Karsin? - zapytała, nie wiedząc co powiedzieć. I jak przybyłeś na Karsin? - zapytała zaciekawiona. Dotąd, wiedziała tylko jak Ellie trafiła na Karsin. Oczywiście, oprócz niej samej. Muszę o to zapytać Luizjanę, przy następnym spotkaniu. - zadecydowała. O, jeszcze Retę i Wanilię. - dodała w myślach.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Asturio
Rekrut
Asturio



Płacząca Wierzba  Empty
PisanieTemat: Re: Płacząca Wierzba    Płacząca Wierzba  EmptyPią Lut 19, 2016 11:30 am

Ty jesteś drugą osobą , którą spotkałem.Ogier powiedział patrząc na klacz.
Eee.Ogier powiedział dość cicho , prawie nie słyszalnie.
Byłem z przyjacielem i walczyliśmy z wilkami.Powiedział Asturio , a po chwili jeszcze dodał.Ja straciłem przytomność i obudziłem się tutaj , Batalion najpewniej już nie żyję.Powiedział ogier i cicho westchnął.Nic ciekawego.Powiedział.
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik
Wera



Płacząca Wierzba  Empty
PisanieTemat: Re: Płacząca Wierzba    Płacząca Wierzba  EmptyPią Lut 19, 2016 6:51 pm

Wera kiwnęła głową, słysząc słowa ogiera. Sama znała już na Karsin mnóstwo osób. Z czego na razie jedna to jej wróg. Szkoda - powiedziała po opowieści Asturia. Jej przeszłość, także była niezbyt, że tak powiem, fajna. Bo czy strata córki i najlepszej przyjaciółki może być miła? Raczej nie. Przynajmniej nie była fajna dla Wery.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Asturio
Rekrut
Asturio



Płacząca Wierzba  Empty
PisanieTemat: Re: Płacząca Wierzba    Płacząca Wierzba  EmptyPon Lut 22, 2016 3:25 pm

Asturio westchnął cicho patrząc równocześnie na klacz.Pomimo tego , że ogier był zainteresowany jej historią nie zamierzał o to pytać.W milczeniu podniósł głowę i popatrzył na gałęzie wierzby, śnieg i znów skierował wzrok na klacz.Ogier był lekko zasmucony ale starał się tego nie okazywać.Ona zadawała tyle pytań , a ja nie wiem co powiedzieć, czy zadać pytanie.-Ogier pomyślał i popatrzył na klacz w milczeniu.
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik
Wera



Płacząca Wierzba  Empty
PisanieTemat: Re: Płacząca Wierzba    Płacząca Wierzba  EmptyPon Lut 22, 2016 6:32 pm

Klacz parsknęła. Jesteś rasy tennesse walker, prawda? - zapytała. Nie przychodził jej do głowy żaden mądry temat. Masz już partnerkę? - zapytała. Co z tego, że oprócz niej znał jedną osobę. Przecież ta pierwsza, to mogła być klacz, i mogła już zostać jego partnerką. Taka przynajmniej Wery logika(Very Happy). Klacz zaczęła przestępować z nogi na nogę. Coś strasznie ją swędziało na jednej nodze. I nie wiedziała jak się podrapać. Bo tarzanie nie było by kulturalne, prawda?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Asturio
Rekrut
Asturio



Płacząca Wierzba  Empty
PisanieTemat: Re: Płacząca Wierzba    Płacząca Wierzba  EmptyWto Lut 23, 2016 9:21 am

Tak , prawda.Ogier powiedział spokojnie.Na razie nikogo jeszcze nie mam.Asturio powiedział i lekko się uśmiechnął.A ty masz kogoś?Zapytał przyglądając się klaczy.Jego zdaniem Wera była dość ładną klaczą więc , może z kimś chodzić lub nie.Ogier a chwilę spojrzał Werze w oczy , ale po chwili odwrócił wzrok , ponieważ klaczy mogło to się wydać dziwne(xD).Ogier prychnął przyjaźnie i lekko potrząsnął łbem.
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik
Wera



Płacząca Wierzba  Empty
PisanieTemat: Re: Płacząca Wierzba    Płacząca Wierzba  EmptySro Lut 24, 2016 10:00 pm

Wera uśmiechnęła się na słowa Asturia. Nie, ja także jestem singielką.(XD) - powiedziała i spojrzała na ogiera. A może jednak? - myślała. Nie na pewno nie będzie mnie chciał. - jedna myśl zaprzeczała drugiej. Wera przypomniała sobie o swędzącej nodze. Spróbowała drugą się podrapać, lecz jej się to nie udawało. W końcu nie wytrzymała i pyskiem się podrapała. Mam nadzieję, że nie uzna tego za niekulturalne. - pomyślała zaniepokojona.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Asturio
Rekrut
Asturio



Płacząca Wierzba  Empty
PisanieTemat: Re: Płacząca Wierzba    Płacząca Wierzba  EmptySob Mar 19, 2016 12:44 pm

//jeżeli chcesz mnie zabić że tak długo nie odpisuje to proszę , staram się wchodzić częściej
Ogier lekko się uśmiechnął patrząc na nią.Nie miał pewności co ma zrobić, czy coś powiedzieć czy nie.Jeżeli jej coś powiem to może uznać mnie za idiotę , a tego nie chce-myślał.Ale w sumie jeżeli będę milczał też może uznać mnie za idiotę-kłócił się ze sobą w myślach , ale kiedy zobaczył jak klacz się drapie postanowił nic nie mówić, tylko lekko się uśmiechnął.
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik
Wera



Płacząca Wierzba  Empty
PisanieTemat: Re: Płacząca Wierzba    Płacząca Wierzba  EmptyPon Mar 21, 2016 3:29 pm

Klacz zobaczyła uśmiech Asturia i lekko się zarumieniła. Przepraszam... - szepnęła cichutko, nadal się uśmiechając. A czy ty... - urwała. A czy ty chciałbyś mieć partnerkę? - dokończyła cicho i popatrzyła niepewnie na ogiera. Ależ on przystojny...(XD) - myślała patrząc na Asturia rozmarzonym wzrokiem. Pogrzebała kopytem w śniegu, ponieważ nie chciała patrzeć mu w oczy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Asturio
Rekrut
Asturio



Płacząca Wierzba  Empty
PisanieTemat: Re: Płacząca Wierzba    Płacząca Wierzba  EmptyCzw Mar 24, 2016 4:28 pm

Asturio patrzał na nią z prawie niewidocznym uśmieszkiem na pysku.Kiedy usłyszał jej pytanie uśmiechnął się lekko tajemniczo.No...chciałbym , ale chyba nie ma takiej , która by mnie pokochała.Powiedział i trochę posmutniał.Ona jest taka ładna...nie , nie Asturio ogarnij się, ona mnie nie zechce.-Myślał
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik
Wera



Płacząca Wierzba  Empty
PisanieTemat: Re: Płacząca Wierzba    Płacząca Wierzba  EmptyCzw Mar 24, 2016 4:48 pm

Klacz podniosła głowę i teraz spojrzała mu prosto  w oczy. Nie ma? - zapytała udając zdziwienie. Aa... ja? - powiedziała patrząc mu w oczy. Spodziewała jaka będzie odpowiedź. I po co to mówiłaś?! Zniszczyłaś wszystko! - myślała zrozpaczona i niepewnie spojrzała na Asturia. On też o czymś myślał, ale na pewno nie krzyczał na siebie w myślach, tak jak Wera.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Asturio
Rekrut
Asturio



Płacząca Wierzba  Empty
PisanieTemat: Re: Płacząca Wierzba    Płacząca Wierzba  EmptyCzw Mar 24, 2016 5:01 pm

Ty...ty naprawdę?Powiedział i też patrzał w jej oczy.Nie był pewien jak ma się zachować.
No bo wiesz....Ty..ty mi się podobasz.Powiedział i zrobił się lekko czerwony, taa.. lekko, był czerwony jak jeszcze nie do końca dojrzały pomidor(xD) o ile konie tak potrafią.
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik
Wera



Płacząca Wierzba  Empty
PisanieTemat: Re: Płacząca Wierzba    Płacząca Wierzba  EmptyCzw Mar 24, 2016 9:20 pm

Werę aż zatkało na słowa Asturia. Ja mu się podobam? Ja? JA? JA?! - odbijało się echo w myślach Wery. Stała tak i nie wiedziała co powiedzieć. W końcu podeszła do ogiera i dała mu całusa w usta(nie wiem jak to inaczej nazwać Very Happy). Zarumieniła się, tak jak Asturio przedtem. Cały czas patrzyła mu w oczy. Jej błękitne oczka patrzyły z miłością w zielone oczy ogiera. Podeszła do niego i mocno się przytuliła.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Asturio
Rekrut
Asturio



Płacząca Wierzba  Empty
PisanieTemat: Re: Płacząca Wierzba    Płacząca Wierzba  EmptyPią Mar 25, 2016 1:04 pm

Kiedy dostał całusa myślał, że zacznie skakać ze szczęścia(xD).Też był czerwony , ale już nie tak bardzo.Wciąż patrzał w jej piękne oczy.Nigdy wcześniej nie był tak szczęśliwy.Kiedy klacz się przytuliła on odpowiedział tym samym.Na jego pysku gościł troskliwy uśmieszek.
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik
Wera



Płacząca Wierzba  Empty
PisanieTemat: Re: Płacząca Wierzba    Płacząca Wierzba  EmptyPią Mar 25, 2016 9:04 pm

Wera nadal tuliła Asturia, aż w końcu go puściła, żeby go przypadkiem nie udusić(XD). Może się przejdziemy? - zapytała. Nigdy w sumie nie miała partnera, więc nie wiedziała co robić. Może on będzie wiedział. - pomyślała z nadzieją. Co teraz robimy? - zapytała w końcu. Nadal była trochę zawstydzona, jednak dzięki radości już o niej zapomniała.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Asturio
Rekrut
Asturio



Płacząca Wierzba  Empty
PisanieTemat: Re: Płacząca Wierzba    Płacząca Wierzba  EmptySob Mar 26, 2016 1:13 pm

Szeroko się uśmiechnął patrząc na nią.Ogier zamyślił się i patrzał na Werę prawie się nie ruszając.Rozmyślał i gdy usłyszał drugie pytanie klacz ,,wyrwała" go z transu.Eee...przed chwilą chciałaś się przejść , a teraz... dalej chcesz czy nie??Zapytał i lekko klapnął uszy co wyglądało trochę zabawnie.Uśmiechnął się lekko krzywo bo było mu trochę głupio.(sorry , ale trochę nie wiem co pisać xD)
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik
Wera



Płacząca Wierzba  Empty
PisanieTemat: Re: Płacząca Wierzba    Płacząca Wierzba  EmptySob Mar 26, 2016 1:53 pm

//Ja też nie wiem XD A może ...... ? Very Happy
Wera skinęła głową i ruszyła stępem. Klacz szła przytulona do niego i wpatrywała się w jego oczy zachęcająco. No, dalej. Ciekawe czy się domyśli. - rozmyślała uśmiechając się do niego. Ciągle patrzyła na niego zachęcająco i trąciła go pyskiem niecierpliwie. No, domyśl się wreszcie. - niecierpliwiła się w myślach i znowu trąciła go pyskiem wyczekująco.
//Jestem ciekawa, czy domyślisz się, o co mi chodzi XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Asturio
Rekrut
Asturio



Płacząca Wierzba  Empty
PisanieTemat: Re: Płacząca Wierzba    Płacząca Wierzba  EmptyNie Mar 27, 2016 12:53 pm

//Możliwe , że wiem , ale Asturio biedak nie będzie xDD(wiem, jestem zua xD)
Asturio szedł równo z klaczą i wpatrywał się w nią jak w obrazek.Chciałby wiedzieć o co jej chodzi lecz nie potrafił się domyślić.Wciąż nie był pewien o co chodzi.Błądził myślami , a w jego głowie było istne tornado myśli(xD).Zrobił trochę dziwną miną oznajmiając, że nie jest pewny o co chodzi.
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik
Wera



Płacząca Wierzba  Empty
PisanieTemat: Re: Płacząca Wierzba    Płacząca Wierzba  EmptyNie Mar 27, 2016 1:24 pm

No ej. - myślała trochę rozczarowana Wera, jednak nie przestawała go zachęcać. Znów trąciła go pyskiem i otarła się o niego. Nastawiła się bliżej niego i spojrzała na niego zachęcającym wzrokiem. Jedno ucho nastawiła do tyłu, w kierunku swojego zadu, i niecierpliwie zaczęła przebierać nogami. Trąciła Asturia, pyskiem próbując go skierować do tyłu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Sponsored content





Płacząca Wierzba  Empty
PisanieTemat: Re: Płacząca Wierzba    Płacząca Wierzba  Empty

Powrót do góry Go down
 
Płacząca Wierzba
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Tereny niczyje :: Błotniste Pustkowia :: Młode Wzgórza-
Skocz do: