Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zmrożona Trawa

Go down 
+8
Feta
Lily
Reckall
Maciejka
Winter
Meshrum
Luizjana
Karsin
12 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Karsin
Admin
Karsin



Zmrożona Trawa  Empty
PisanieTemat: Zmrożona Trawa    Zmrożona Trawa  EmptyNie Gru 13, 2015 3:43 pm

Przed nadejściem wielkiego mrozu była tutaj otoczona drzewami, duża polana z dość wysoką, sięgającą do stawów skokowych trawą, bujną i o wyrazistych kolorach.
Gdy nastała wieczna zima, w ciągu jednej nocy całe pole zamarzło. Trawa jednak nie obumarła. Przezroczysty lód otulił każde źdźbło, zamieniając je w łamliwe kolce i sprawiając, że zieleń roślin stała się jeszcze bardziej intensywna. Trawę jak najbardziej można jeść, a lód, w jakim jest otoczona można śmiało roztopić w pyszczku i wypić.
Drapieżników raczej się tutaj nie spotka gdyż kująca, zamrożona trawa może nieco poranić łapy. Na szczęście konie, mające twarde kopyta nie mają problemów z chodzeniem po kruszącej się roślinności, która rozpadając się głośno skrzypi.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Luizjana
Władca
Luizjana



Zmrożona Trawa  Empty
PisanieTemat: Re: Zmrożona Trawa    Zmrożona Trawa  EmptySro Sty 27, 2016 4:22 pm

Klacz przyszła tutaj gdyż chciała sobie odpocząć od Nubisa i innych koni. Hmmm. Tu będzie cicho. Pomyślała i położyła się na zamarzniętej trawie. Trochę zimno ale wytrzymam. Powiedziała w duchu. Po chwili oczy klaczy zaczęły stawać się ciężkie. Klacz nie mogąc już wytrzymać zasnęła na zimnej trawie.
Powrót do góry Go down
Meshrum
Amator
Meshrum



Zmrożona Trawa  Empty
PisanieTemat: Re: Zmrożona Trawa    Zmrożona Trawa  EmptySro Sty 27, 2016 6:51 pm

Meshrum przyszedł na podnóże góry. Postanowił, że pozna całe Karsin. Już miał pójść dalej, gdy zobaczył na trawie śpiącą klacz. Ogierek delikatnie jej dotknął. Była lodowata jak lód! Ogier zaczął ją lekko szturchać, aby się obudziła. Wiedział, że jeśli tego nie zrobi, klacz może zemdleć, a potem umrzeć. Gdy klacz niereagowała, przestraszony ogierek zaczął ją telepać z całej swojej siły.
Powrót do góry Go down
Luizjana
Władca
Luizjana



Zmrożona Trawa  Empty
PisanieTemat: Re: Zmrożona Trawa    Zmrożona Trawa  EmptySro Sty 27, 2016 7:18 pm

Klacz po chwili się zbudziła i wystraszyła się kucyka. Kim ty jesteś?
Zapytała wystraszona i skulona z zimna. Kim on jest? jeszcze nigdy go nie widziałam. Nie znam go ale czemuż przyszedł akurat tu? Przecierz jest tu bardzo zimno. Rozmyślała klacz. Zimno mi. Powiedziała w myślach i skuliła się jeszcze bardziej. Po klaczy było widać że jest jej zimno gdyż cała się trzęsła. Co ja tu robię? I jak tu się dostałeś? Zadała dwa pytania.
Powrót do góry Go down
Meshrum
Amator
Meshrum



Zmrożona Trawa  Empty
PisanieTemat: Re: Zmrożona Trawa    Zmrożona Trawa  EmptySro Sty 27, 2016 7:38 pm

Jestem Meshrum. Zwiedzałem całe Karsin, aż doszedłem tutaj, i zobaczyłem ciebie. - wytłumaczył klaczy. Masz. - powiedział klaczy, i przykrył ją ciepłym kocem. Zrobiło mu się jej żal, więc postanowił jej pomóc. Pomóc ci wstać, czy wstaniesz sama? - zapytał się klaczy z troską w głosie. Musisz jak najszybciej wstać, ponieważ możesz się przeziębić, albo jeszcze gorzej zachorować! - krzyknął do klaczy.

Niestety nie masz ze sobą koca.
~Karsin
Powrót do góry Go down
Luizjana
Władca
Luizjana



Zmrożona Trawa  Empty
PisanieTemat: Re: Zmrożona Trawa    Zmrożona Trawa  EmptySro Sty 27, 2016 7:41 pm

Klacz próbowała wstać ale wszystko to co robiła było na nic. Wolałabym jakbyś mi pomógł i dziękuję za koc. Powiedziała i znowu próbowała wstać.
Z.. z.. zz.. Zimno mi. powiedziała.
Skuliła się ponownie z zimna i próbowała się jakoś ogrzać.

Meshrum nie dał ci koca gdyż go nie posiada.
-Karsin
Powrót do góry Go down
Meshrum
Amator
Meshrum



Zmrożona Trawa  Empty
PisanieTemat: Re: Zmrożona Trawa    Zmrożona Trawa  EmptySro Sty 27, 2016 7:52 pm

//to powiedzmy że jeszcze ci nie dałem koca, ale już po niego biegnę Smile
Meshrum podszedł spokojnie do klaczy, i pomógł jej wstać. Stoisz? - zapytał zatroskany. Stój tutaj, i poczekaj spokojnie na mnie, a ja pobiegnę szybko do mojego zamku i wezmę ci koc. Tylko czekaj tu na mnie. Ja zaraz wrócę. A żebyś całkiem nie zamarzła, kiedy ja pójdę po koc, musisz trochę ruszać nogami, żeby ci nie zdrętwiały i nie zamarzły. -  powiedział. To ja już biegnę. - rzekł, i rzucił się szleńczym galopem w stronę wulkanów.

[z/t] zaraz wracam
Powrót do góry Go down
Luizjana
Władca
Luizjana



Zmrożona Trawa  Empty
PisanieTemat: Re: Zmrożona Trawa    Zmrożona Trawa  EmptySro Sty 27, 2016 8:13 pm

Dobrze. Powiedziała Luizjana i wstała.
No dobra to tu sobie poczekam. Pomyślała i popatrzyła się na biegnącego Meshruma. Te
jego przebieranie nóżkami jest takie słodkie.
Pomyślała i zaczęła ruszać nogami by jej
nie zamarzły.
Powrót do góry Go down
Meshrum
Amator
Meshrum



Zmrożona Trawa  Empty
PisanieTemat: Re: Zmrożona Trawa    Zmrożona Trawa  EmptySro Sty 27, 2016 8:22 pm

Ogierek cwałem wrócił do klacay. Gdy przybiegł, klacz ruszała nogami, tak jak jej kazał. Mam tutaj koc. - powiedział, i wyciągnął koc w kratkę. Okrył starannie nim klacz. Gdyby tej dalej było zimno, miał jeszcze dwa. Gdyby ci było jeszcze zimno, to powiedz, dam ci drugi koc. - powiedział do klaczy. A teraz pójdziemy w jakieś ciepłe miejsce, żebyś się ogrzała, i wtedy wrócisz. Najlepiej pójdziemy na tereny SUŁ. Tam jest najcieplej na wyspie. A tak w ogóle, to z jakiego stada jesteś? I jak się nazywasz? - spytał ogierek i ruszył.
[z/t]


Ostatnio zmieniony przez Meshrum dnia Sro Sty 27, 2016 8:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Luizjana
Władca
Luizjana



Zmrożona Trawa  Empty
PisanieTemat: Re: Zmrożona Trawa    Zmrożona Trawa  EmptySro Sty 27, 2016 8:26 pm

Jestem ze SLS a nazywam się Luizjana. Odpowiedziała klacz i popatrzyła się na ogiera.
No dobrze to chodźmy na tereny SUŁ. Powiedziała. W tej chwili klacz zaczeła stępem iść w stronę terenów SUŁ.
Ciekawe jak tam jest? Zapytała się sama siebię w myślach.
[z/t]
Powrót do góry Go down
Winter
Śpiewak
Winter



Zmrożona Trawa  Empty
PisanieTemat: Re: Zmrożona Trawa    Zmrożona Trawa  EmptySro Lut 24, 2016 11:07 pm

Winter przyszedł tu powoli.Nie chciał tu nikogo spotkać.Położył się na zamarzniętej zielonej trawie.Zaczą rozmyślać.Gdybym był ładniejszy i użyteczniejszy byłbym lepszy?Dręczyły go myśli.Nie mógł zapomnieć słów Maciejki.Może jednak ja jestem bezużyteczny?Sam już nie wiemRozmyślał dalej.
Było mu smutno.Nie rozumiał Maciejki.Ba szczęście
jeszcze dziś poznał sympatyczną klacz,która  go
pocieszyła.Cały czas o niej myślał.W końcu
Żadną przez zmęczenie rozmyślania i tym wszystkim.


Ostatnio zmieniony przez Winter dnia Czw Lut 25, 2016 1:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Zmrożona Trawa  Empty
PisanieTemat: Re: Zmrożona Trawa    Zmrożona Trawa  EmptyCzw Lut 25, 2016 12:36 pm

Maciejka przyszła tutaj ponieważ chciała odetchnąć od tego nieznośnego ogiera, który zwał się Winter. I na swoje nieszczęście zobaczyła tam Wintera, przeszła obok niego i położyła się dalej, po czym zapytała. Co ty tu robisz? Myślisz jaki to jesteś bez użyteczny. Czy może poznałeś kogoś kto uważa tak samo jak ja, że jesteś bez użyteczny? I nad czym tak rozmyślasz, może wiatr Ci pomoże? Kiedy skończyła mówić to zaczęła się śmiać.
Powrót do góry Go down
Winter
Śpiewak
Winter



Zmrożona Trawa  Empty
PisanieTemat: Re: Zmrożona Trawa    Zmrożona Trawa  EmptyCzw Lut 25, 2016 1:03 pm

Maciejko.Mam tu pisać z Karsin więc sory ale musisz usunąć ten post.
Zajmij sie Reneeseme czy jak jej tam.Zacznij gdzieś nią
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Zmrożona Trawa  Empty
PisanieTemat: Re: Zmrożona Trawa    Zmrożona Trawa  EmptyCzw Lut 25, 2016 2:36 pm

[size=39]//Mogę tu pisać.[/size]
Powrót do góry Go down
Winter
Śpiewak
Winter



Zmrożona Trawa  Empty
PisanieTemat: Re: Zmrożona Trawa    Zmrożona Trawa  EmptyCzw Lut 25, 2016 2:46 pm

Ale nie rozumiesz po ludzku że tu będę pisać z Karsin?
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Zmrożona Trawa  Empty
PisanieTemat: Re: Zmrożona Trawa    Zmrożona Trawa  EmptyCzw Lut 25, 2016 3:19 pm

//No i ja też tu mogę pisać.
Powrót do góry Go down
Winter
Śpiewak
Winter



Zmrożona Trawa  Empty
PisanieTemat: Re: Zmrożona Trawa    Zmrożona Trawa  EmptyCzw Lut 25, 2016 4:19 pm

To sory ale chyba odwołam to z Karsin bo to bez sensu
Powrót do góry Go down
Winter
Śpiewak
Winter



Zmrożona Trawa  Empty
PisanieTemat: Re: Zmrożona Trawa    Zmrożona Trawa  EmptyCzw Lut 25, 2016 4:23 pm

Winter spojrzał na Maciejke.Kto się śmieje ten się śmieje ostatni.Powiedział i
wstał.Może dla ciebie jestem bezużyteczny ale taki nie jestem dla innych.
Przynajmiej oni mnie doceniają a nie tak jak ty.Powiedział i usiadł.
Popatrzył się w dal nie zwracając na nią uwagi.Mogła sobie mówić co chce ale
on postawił na swoim.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Zmrożona Trawa  Empty
PisanieTemat: Re: Zmrożona Trawa    Zmrożona Trawa  EmptyCzw Lut 25, 2016 7:09 pm

Koniec spamu. I koniec sprzeczki. Przypominam że na własnych terenach można porywać bez pytania o zgodę porywanego, oraz że każdy może przyjść do każdego tematu.
~Karsin
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Winter
Śpiewak
Winter



Zmrożona Trawa  Empty
PisanieTemat: Re: Zmrożona Trawa    Zmrożona Trawa  EmptyCzw Lut 25, 2016 7:10 pm

//Niby tak ale.Zresztą nie ważne.Nie mam zamiaru jej porywać
Powrót do góry Go down
Winter
Śpiewak
Winter



Zmrożona Trawa  Empty
PisanieTemat: Re: Zmrożona Trawa    Zmrożona Trawa  EmptyPią Mar 18, 2016 7:53 am

Winter przyszedł tu wolnym stępem.Położył się na zmrożonej trawie i rozmyślał.
Co by to było gdyby miał inną partnerkę i jak by było.Ogier przychodził tu tylko by porozmyślać nad swoim życiem.Po chwili zaczął się tarzać by podrapać się po plecach.Swędziało go to już od jakiegoś czasu.W końcu wstał i zaczął chodzić w kółko.Nawet nie wiedział po co.Po prostu się mu nudziło.
Powrót do góry Go down
Reckall
Zwykły koń
avatar



Zmrożona Trawa  Empty
PisanieTemat: Re: Zmrożona Trawa    Zmrożona Trawa  EmptyNie Mar 20, 2016 10:31 am

Reckall przyszedł tu szukając jakiegoś miłego stada które go przyjmie. W oddali zobaczył siwego jabłkowitego ogiera. Podszedł do niego i powiedział przyjaźnie: Cześć! Jestem Reckall. - mówił trochę niepewnie i z nadzieją w głosie. Bał się, że ogier zbuntuje przeciwko niemu wszystkie stada, i znów będzie musiał chodzić i szukać innych miłych stad, które z chęcią go przyjmą.
Powrót do góry Go down
Winter
Śpiewak
Winter



Zmrożona Trawa  Empty
PisanieTemat: Re: Zmrożona Trawa    Zmrożona Trawa  EmptyNie Mar 20, 2016 6:43 pm

Hej.Ja jestem Winter.Zawiał mocny wiatr.A to wiatr.Powiedział i spojrzał tajemniczo na ogiera.
Czemu się mnie boisz?Przecież ci nic jeszcze nie zrobiłem,a zrobić ci też nic nie mam zamiaru.
Powiedział i uśmiechnął się szeroko i szczerze.Nie chciał by ogier pomyślał że jest jakimś porywaczem czy coś w tym stylu.Przecież na razie nie miał na Karsin żadnych wrogów,i jeszcze nikogo tu nie porwał ani nie pobił.
Powrót do góry Go down
Winter
Śpiewak
Winter



Zmrożona Trawa  Empty
PisanieTemat: Re: Zmrożona Trawa    Zmrożona Trawa  EmptySob Kwi 09, 2016 11:00 am

//Długo nie odpisywałaś więc nas tu nie ma.
Winter przyszedł tu dumnym stępem.Zatrzymał się i położył na zimnej trawie.
Spojrzał w niebo i zaczął rozmyślać.Co by było gdyby zerwał z Wanilią.
Co by było gdyby był z inną.No i takie tam.
Miał głupie myśli.No ale cóż.To życie
Powrót do góry Go down
Lily
Amator
avatar



Zmrożona Trawa  Empty
PisanieTemat: Re: Zmrożona Trawa    Zmrożona Trawa  EmptySob Kwi 09, 2016 11:18 am

//wolne? jak nie, to i tak się wepchnę Razz

Lily właśnie przyszła na tereny SLS, mając nadzieję spotkać swojego najlepszego przyjaciela, którego dawno nie widziała. A jak nie spotkam Wintera, to może przyjdzie ktoś inny...? Lily rozejrzała się z ciekawością i... zobaczyła na trawie szarawy kształt. Podeszła tam. Kiedy była już naprawdę blisko, uśmiechnęła się bardziej do siebie niż do przyjaciela. Winter? Odezwała się z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zmrożona Trawa  Empty
PisanieTemat: Re: Zmrożona Trawa    Zmrożona Trawa  Empty

Powrót do góry Go down
 
Zmrożona Trawa
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Tereny niczyje :: Błotniste Pustkowia-
Skocz do: