Karsin

Go down
Vivien
Vivien
Zwykły koń

Vivien Empty Vivien

on Pią Cze 21, 2019 8:42 pm
Imię:Vivien
Stado:Brak
Płeć:klacz
Wiek:3 lata
Wygląd:Typowy Appaloosą. tarantowatego umaszczenia, czyli biała w czarne kropy. Wszystkie kopyta ma czarne a jedno kremowe. Grzywę i ogon ma białe a na około oczu czarne odznaczenia. Ma 160 cm w kłębie. Ma rybne oczy, niebieskie. Grzywa i ogon są długie i falowane.
Charakter:Jest zawsze bardzo zdeterminowana. Może być wredna, ale głównie miła.Jest uczuciowa, ale lekko nie ufna. Kocha źrebaki, ale swoich nie zamierza mieć w bliskiej przyszłości. Jest czasem nie ufna, ale szybko się przyzwyczaja do nowych znajomości. Nienawidzi kłamstwa.
Historia:Uciekła od ludzi przy wielkim pożarze stajni. Ma po tym małą traumę i boi się ognia. To było jak miała z 2 lata. Było tam dużo koni, bo to była stajnia hodowlana. Miała tam matkę oraz ojca, oraz siostrę. Miała też najlepszą przyjaciółkę. Nie ma pojęcia czy żyją po tym pożarze. Ludzie na ogół byli mili, ale był tam jeden pracownik który płoszył konie na pastwisku dla zabawy, a jak wszyscy wiemy konie nie lubią się bać. Nie cieszy się, że jest tam gdzie jest, lubiła tam być. Była samotna, aż natrafiła na te krainę. Ma nadzieję, że wszystko tu się ułoży.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach