Karsin

Go down
Kalipso
Kalipso
Rekrut

poszukiwania Kalipso Empty poszukiwania Kalipso

on Pon Mar 11, 2019 11:34 am
Czas więc zacząć rozwijać postać. Z czasem nowe pomysły na pewno będą dodawane Wink Jeśli masz jakiś pomysł, śmiało napisz!

Aktualnie:

- przyjaciół ze stada

- wrogów, mogą być zarówno klacze i ogiery, ale zaznaczam, że będzie trzeba wspólnie ustalić powód, dlaczego się nienawidzą

- w przyszłości na pewno porwania

- z czasem musi zaistnieć jakaś miłość- Kalipso ma trudny charakter, ale cechuje ją wierność, lojalność i szczerość.

- partner w zbrodni- najlepiej klacz- czyli ona i Kalipso będą snuły plany jak sprawić, by ich stado spoczęło na samej górze hierarchii.

Poza tym, jestem otwarta na wszystkie CIEKAWE propozycje. Żeby to miało jakiś punkt zaczepienia i opowiadało jakąś historię^^ No i Kalipso musi poznać troszkę koni, więc zwykłe fabuły na zasadzie poznania się również wchodzą w grę, później można je wykorzystać Very Happy
Aristo
Aristo
Pomocnik

poszukiwania Kalipso Empty Re: poszukiwania Kalipso

on Sob Lip 06, 2019 7:59 pm
Przyjaźń?

_________________
„... Zanim Bóg ukończył wielkie dzieło stworzenia i ulepił z gliny człowieka, zwrócił się do wiatru południowego słowami: Uczynię z ciebie stworzenie, w które włożę potęgę i chwałę moich przyjaciół, a poniżenie nieprzyjaciół moich. Wiatr odpowiedział - Stwórz. Wtedy wziął Bóg garść wiatru i stworzył zeń konia.
- Ja ciebie stwarzam koniem i nazywam arabskim. Przywiązuję dobro i szczęście do kosmyka twojej grzywy nad czołem. Bogate łupy będą zdobyte na twoim grzbiecie, a moc będzie z tobą, gdziekolwiek byś się znalazł...”


poszukiwania Kalipso D70529c6257acb01


Libertà,

Quanti hai fatto piangere.

Senza te

Quanta solitudine.

Fino a che

Avrà un senso vivere

Io vivrò

Per avere te.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach