Karsin

Go down
Plama
Plama
Zwykły koń
Tytuły : Smutny Admin

Archiwum aktualności z ogłoszenia Empty Archiwum aktualności z ogłoszenia

on Wto Mar 05, 2019 1:04 am
Od ??? do 05/03/2019:

Aktualności

Niedawno został wprowadzony nowy system nauczania: każdy źrebak który się zgłosił, otrzymał mentora, który będzie go uczył życia i dawał niezbędne rady i wskazówki na przyszłość. Szkoła z podziałem przedmiotów i nauczycieli została definitywnie zamknięta. Poniżej znajdziecie linka do wątku w którym możecie się zgłaszać jako mentorzy, albo jako źrebaki.

Adres internetowy Karsin został zmieniony z karsin.ativiforum.com na karsin.forumpolish.com. Mam nadzieję że nie stanowi to jakiegoś problemu... Jeżeli jakiś link nie działa, to zapewne dlatego że w adresie ma "ativiforum" a nie "forumpolish"... W takim wypadku wystarczy zmienić link i wszystko powinno działać. Bardzo proszę o zgłaszanie mi nie działających linków na priv, abym mogła je "poprawić".

Jakiś czas temu powstała Karsinowa grupa na Facebook'u. Nie ma w niej nic nadzwyczajnego: nie da się zdobyć tam bonusów dla swoich postaci, ani wpłynąć na grę tu na forum, ale można poznać użytkowników poszczególnych postaci, pogadać, porobić coś zabawnego, wziąć udział w konkursach/dyskusjach na temat grafiki (konkursy bez nagród)... Po więcej informacji piszcie na pw.

Zapraszamy też na Karsinowy Instagram karsin_official.
Karsin
Karsin
Admin
http://karsin.ativiforum.com

Archiwum aktualności z ogłoszenia Empty Re: Archiwum aktualności z ogłoszenia

on Wto Lip 09, 2019 12:26 am
Od 05/03/2019 do 08/07/2019:

» Do Regulaminu została dodana nowa sekcja - "Adopcja Postaci". Pamiętajcie o edytowaniu nowego pola profilu!
» !NOWE! Trwa zmiana stylu i grafiki. Prace trwają, ziomeczki. Nie lękajcie się.
» Zmielili nam się Admini i Moderatorzy, więc zapraszamy tutaj żeby dowiedzieć się więcej.
» Układ tematów też jest inny. Kompendium wiedzy, Karty Postaci i Off-top są na samej górze, a dopiero pod nimi są tematy, w których prowadzi się grę fabularną.
» Dział Karty Postaci został podzielony na stada, pojawiły się dwie nowe grupy: Bezstadni i Zaginieni.
» Wracając na Karsin po dłuższej przerwie twoja postać prawdopodobnie została przeniesiona do grupy Zaginionych. Jeśli planujesz powrót wypełnij proszę ten oto formularzyk.
» W związku z głosowaniem dotyczącym rozmiarów avatarów mamy nowe obowiązujące wymiary 250x350. Jeśli masz problem ze znalezieniem odpowiedniego obrazka zajrzy do Bazy Avatarów, tu znajdziesz to czego szukasz.
» Kolejną wielką nowością jest magiczny skrypt, które sprawia, że gdy piszemy post w temacie, jest on zapisywany przez stronę i w razie gdyby wyłączył nam się komputer czy internet to post nie przepada. Trzeba wrócić w to tematu gdzie się pisało, bo tam zapisany post czeka na twórcę, który wznowi pisanie go.
» Zapraszamy też na karsinowy serwer na Discordzie.

_________________
KARSIN.forumpolish.com
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach