Karsin

Go down
Reflection
Reflection
Zwykły koń

Reflection Empty Reflection

on Nie Mar 03, 2019 7:45 pm
Imię:
Reflection

Stado:
Wielka Tajemnica

Płeć:
ogier

Wiek:
patrz pod awatarem

Wygląd:
Reflection liczy sobie aż 176 centymetrów wzrostu, toteż można zaliczyć go do koni o pokaźnej wielkości. Pierwszy rzut oka i można się przekonać, że lepiej z nim nie zadzierać. Pokłady siły drzemiące w jego ciele są nietrudne do zweryfikowania. Duża, proporcjonalna głowa ozdobiona białą strzałką. Długie uszy i ogromne, inteligentne, ciemne oczy przepełnione głębią. Złowrogi, przenikliwy i bystry wzrok. Aksamitna, lśniąca, czarna jak smoła sierść i krótka, starannie przystrzyżona grzywa stanowią dumę ogiera. Ogon długi, gęsty. Skośne łopatki, długie, zgrabne i silnie umięśnione nogi zakończone sporej wielkości, miękkimi kopytami. Mocno uwydatniony kłąb, potężny i okrągły zad. Wszystko to sprawia, że Reflection może szczycić się nieprzeciętną urodą i atrakcyjnością. Ma niemałe powodzenie i doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Potężny chód współgrający z aparycją ogiera i długie, posuwiste ruchy. Jest w nim coś przyciągającego, coś, co nie pozwala przejść koło niego obojętnie, oderwać od niego oczu. Ref nie boi się wykorzystywać tego do nieprzyjemnych celów, ale to już inna bajka.

Charakter:
Bardzo specyficzna osobowość czyni go wyjątkowym kompanem. Nie boi się porywać i często to robi, ot tak, dla sportu. Jest typem uwodziciela, to mistrz gry wstępnej. Bawi się w podchody i rozkochuje w sobie kogo popadnie, a mało która jest w stanie mu się oprzeć. Nie jest okrutny, dba o swoje ofiary i odnosi się do nich roztropnie, nie zaniedbując ich morale. Dość egocentryczny, przekonany o swojej doskonałości i nieskazitelnym wyglądzie. Prawdę powiedziawszy, jego myśli niewiele różnią się od rzeczywistości, więc samoocena jest jak najbardziej trafna. Jego zachowanie ulega zmianie przy członkach swojego stada. Jest elegancki i gustowny, romantyczny i uwodzicielski. Lojalny, jeśli nie liczyć wielu ofiar wykorzystywanych do wiadomych celów. Marzy o prawdziwej miłości, której oddałby się bezwiednie. Uwielbia źrebaki, ma do nich dużo cierpliwości. Doskonale dogaduje się z młodziakami, być może dlatego, że pod przykrywką porywacza drzemie w nim maluch, czujący ciągoty do zabawy i beztroski. Jednak te cechy uwydatniają się wyłącznie przy dzieciakach. W pozostałych sytuacjach jest dojrzały i majestatyczny.

Historia:
Pochodzi z Belgijskiej hodowli KWPN, gdzie był traktowany z respektem. Jako najwyższy i najpiękniejszy w stadzie, przyzwyczaił się do traktowania go z szacunkiem, więc nic dziwnego, że oczekuje tego samego od tutejszych koni. Od źrebaka nauczany dobroci i szacunku względem innych, wyniósł z tamtych czasów wiele, jednak nie wszystko. Objawia się to w tendencji do porywania, aczkolwiek traktowania ofiar w niezbyt okrutny sposób. Wracając, był wysoko postawiony w hierarchii i piął się w górę, zdobywając poszanowanie ze strony towarzyszy. Jednak pewnego wiosennego dnia znalazł się ktoś, komu nie pasowała władza Ref. Został wyzwany na walkę o władzę. Wiedząc, że odmawiając skazałby się na hańbę i wstyd, postawił wszystko na jedną kartę i przyjął wyzwanie. Stanąwszy do bitki, walczył dzielnie, jednak niewiele to dało. Nie można odmówić mu niesamowitego wyglądu ani nieprzeciętnej siły, jednak przeciwnik, z jakim musiał się zmierzyć, był nie do pokonania. Powalony, nie mógł pogodzić się z przegraną. Uciekł, czując gorycz wstydu w sercu. Nie patrzył przed siebie, zwyczajnie biegł byle dalej od hańby, jaką został okryty. W taki oto piękny sposób trafił na Karsin, zapominając o przeszłości i rozpoczynając nowe życie. Wspomnienia jednak pozostały w odmętach jego serca i wyłaniają się pod postacią porywań i uprowadzeń, będących pewnego rodzaju udowodnieniem swojej siły i nieustraszoności.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach