Karsin

Go down
Reta
Reta
Władca
Tytuły : Admin Główny

Nowe opisy terenów stad Empty Nowe opisy terenów stad

on Nie Lut 10, 2019 3:05 pm
Konkurs z nagrodami.

Żeby startować z w konkursie, trzeba wypełnić poniższy formularz.

Kod:
[b]Stado:[/b]
[b]Opis:[/b]

Zasady:
- Każdy użytkownik może napisać maksymalnie jeden opis dla każdego stada
- Opis musi pasować do terenów danego stada
- Opis musi być obiektywny i nie mogą się w nim znajdować nazwy żadnej postaci
- Dobrze by było, jakby opisy były długie conajmniej dwie linijki
- Zgłoszenia do konkursu zostaną zamknięte jak minie pełna doba (24 h) od ostatniego postu w tym wątku. Zacznie się wtedy głosowanie na najlepsze opisy

Nagrody za wygraną (do przyznania dowolnej postaci użytkownika):
1 opis: 1 karmin
3 opisy: 2 karminy i dwa razy 0,4 punktu do dowolnego rozdania
7 opisów: 5 karminów, 3 punkty do dowolnego rozdania

_________________
RETA

Under the bright, but faded lights you set my heart on fire…
❤️ I love you, Fastwind ❤️


moderator
Nando
Nando

Nowe opisy terenów stad Empty Re: Nowe opisy terenów stad

on Nie Lut 10, 2019 6:41 pm
Stado: Szalejące Pioruny
Opis: Stado Szalejących Piorunów nie bez powodu przyjęło swoją nazwę. Na morzu nierzadko pojawiają się burze i sztormy, mogące w jednej chwili zmienić krajobraz tego miejsca. Ale to nie żywioły stanowią największe niebezpieczeństwo tamtejszych terenów. Członkowie Stada Szalejących Piorunów są równie nieprzewidywalni co wody. Uprzejmi dla siebie nawzajem, agresywni dla przejezdnych, a spotkanie z nimi nie można nazwać bezpiecznym. Wbrew temu, nadmorskie pejzaże są warte obejrzenia, pomimo ryzyka natarcia się na tamtejsze konie. Niezapomniane widoki zachęcają do wędrówki, ale należy uważać: plaże pełne są jadowitych węży, a klify są wysokie i niebezpieczne.

Stado: Zamglone Szczyty
Opis: Stado Zamglonych Szczytów przyjęło swoją nazwę ze względu na górzyste tereny. Są tajemnicze i niebezpieczne, a wędrówka po nich jest ryzykowna, nie tylko ze względu na wszechobecną mgłę: nietrudno tam o spotkanie wilka lub innego drapieżnika. Jednak są konie, dla których trudne warunki nie stanowią problemu. Członkowie Stada Zamglonych Szczytów to sympatycy gór, równie tajemniczy i na pozór nieprzystępni co wzniesienia. Pod przykrywką oschłych oraz zamkniętych w sobie kryje się barwna osobowość, empatia i lojalność.

Stado: Wielka Tajemnica
Opis: Tereny Stada Wielkiej Tajemnicy wypełnione są ciemnymi, gęstymi lasami, od których uzyskały swoją nazwę. Bywają niebezpieczne, ze względu na dużą ilość dzikich zwierząt, takich jak pumy czy węże. Zostały zamieszkane przez konie równie groźne co puszcze. Czują sentyment do dżungli, w której ufnie skryli swój sekret, będący ich największym skarbem. Nie boją się walczyć o zachowanie tajemnicy, są agresywni i nie tolerują intruzów. Nieufni i chciwi, z zewnątrz wydają się nieempatyczni, jednak jest to błędne przeświadczenie: z reguły mają dobre nastawienie, jednak stawiają tajemnicę nad kontakty z innymi.

Stado: Magiczny Szept
Opis: Terytorium Stada Magicznego Szeptu przepełnione jest wszelkiego rodzaju wodami. Nie brak tam rzek, bagien ani jezior. Zamieszkane są przez spokojne, przyjaźnie nastawione konie pełniące beztroski byt. To przepełnieni stoicyzmem altruiści, szerzący dobro na Karsin. Drobiazgowi perfekcjoniści, prowadzą życie w nienaruszonym spokoju i harmonii. Są uczciwi i cnotliwi, ale w obronie swojego Stada potrafią wywołać prawdziwy koszmar. Z reguły utrzymują dobre stosunki z końmi pozastadnymi, jednak jeśli pokój zostanie naruszony, lepiej się ich strzec.


Ostatnio zmieniony przez Nando dnia Wto Lut 12, 2019 6:45 pm, w całości zmieniany 3 razy
Sheridan
Sheridan
Amator

Nowe opisy terenów stad Empty Re: Nowe opisy terenów stad

on Nie Lut 10, 2019 9:29 pm
Stado: Ukryte Łzy
Opis: Błękitne niebo i złoty piasek pod kopytami, to jeden z najczęstszych widoków, które zastajemy wchodząc na tereny stada Ukrytych Łez. Jednak idąc dalej możemy natknąć się na małe i większe oazy, kanion, a nawet na strzelisty zamek Frinn. Konie, które zamieszkują ten obszar przyzwyczaiły się już dużych upałów, niebezpiecznych zwierząt i zdradzieckich, ruchomych piasków, jednak dla kogoś nowego może być to szok.


Stado: Krwawa Zemsta
Opis: Stado Krwawej Zemsty zamieszkuje obszary pomiędzy dwoma czynnymi wulkanami, które nazywają się Torrelis i Parrenis. Teren ten można uznać za trudny, gdyż lawa wydobywająca się z wulkanów, sukcesywnie wypalała żyjącą tu roślinność, przez co ziemia wygląda na martwą i nieprzyjazną. U podnóża wulkanów stoi potężny zamek Karisto, siedziba władców Krwawej Zemsty.


_________________

KARTA POSTACI
PAMIĘTNIK
POSZUKIWANIA


Wszyscy o miłości pieprzą w kółko,
ale gdzie nie spojrzę wszędzie widzę przemoc.

Nowe opisy terenów stad Tumblr_o41ux2qKLZ1travyco1_500
Sponsored content

Nowe opisy terenów stad Empty Re: Nowe opisy terenów stad

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach