Karsin

Go down
Juet
Juet
Zielarz
Tytuły : Admin Negocjator

Zimna Klasa. Empty Zimna Klasa.

on Pią Sty 04, 2019 3:28 am
Jak przystało na porządny Lodowy Pałac, na pierwszym piętrze znajdziemy klasę, gdzie Mentor może nauczać swoich podopiecznych i przygotowywać ich do wejścia w dorosłe życie.

Kiedy wejdziemy przez drzwi wykonane z cienkiego, nieprzezroczystego kawałka lodu, który był zdobiony przez najlepszych artystów w krainie, znajdziemy się w sześciokątnej Zimnej Klasie.

Na lewo od wejścia stoi szafka na której można znaleźć całe mnóstwo różnych rzeczy, oczywiście wszystkie są poukładane w idealnym porządku. Kredki leżą tutaj, lupy tu, czyste kartki tam, a koce, których zawsze można użyć gdyby jakiś nowicjusz zmarzł, leżą na najniższej półce aby każdy miał do nich łatwy dostęp, nawet najmniejsze źrebaki.
Na ścianie obok szafki wiszą różne obrazy, nie są to dzieła sztuki, tylko zdjęcia różnych typów śniegu i lodu. Są tam też wykresy pokazujące zależności między prędkością wiatru, odczuwalną temperaturą a szybkością poruszania się konia.
Prawie na środku pokoju znajduje się stół z białego drewna, a przy nim cztery lodowe bryły, które za sprawą magii Czarodzieja, nie topią się. Na każdej z nich leży miękka poduszka.
W klasie obowiązkowo musi być tablica, na której Mentor może szkicować zarówno wygląd poszczególnych śnieżynek jak i schemat działań jakie trzeba podjąć gdy odmrozimy sobie uszy. Stojak z najróżniejszymi mapami jest tuż przy regale z książkami, w których uczniowie mogą znaleźć wiele przydatnych informacji na temat kamuflażu, ukrywania emocji, sposobów na utrzymanie ciepła, jak i wiele innych.

Pomieszczenie za dnia jest oświetlane naturalnym światłem, które wpada przez wielkie okno, w nocy zaś przez rozłożysty żyrandol wykonany z dziesiątek małych, lodowych kryształków.

Zimna Klasa. Sls10

_________________
I am failure and perfection.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach