Karsin

Go down
Reta
Reta
Władca
Tytuły : Admin Główny

Mentorzy. Empty Mentorzy.

on Sob Gru 29, 2018 3:40 am
Mentorzy

1. Każdy dorosły koń w wieku co najmniej trzech lat może zostać mentorem. Żeby zostać mentorem, trzeba wypełnić formularz: http://karsin.forumpolish.com/t1482-mentorzy-i-zapisywanie-źrebaków.

2. Każdy koń może uczyć od 1 do 3 źrebaków, należących do jego stada, albo do stada z którym mają sojusz. Nie można uczyć własnych źrebaków ani multikont, chyba że w danym stadzie będzie tylko jeden nauczyciel i jeden źrebak.

3. Bezstadni mentorzy mogą uczyć i źrebaki nie należące do żadnego stada, i te należące do jakiegoś stada, w którym żaden dorosły się nie zgłosił jako mentor.

4. Każdy mentor sam decyduje czego uczyć podopiecznych.
 
5. Mentorzy mogą sobie wypożyczyć książki, żeby ułatwić sobie nauczanie.

6. Zostanie wybudowana nowa sala w zamku. Lekcje mogą się jednak odbywać też na łonie natury, na terenach stada, albo na terenach niczyich, albo w siedzibie mentora, który będzie mógł ją powiększyć o jedną salę.

7. W celu ułatwienia organizacji lekcji, każdy mentor dostanie specjalny wątek, w którym będzie mógł pisać ogłoszenia i informować źrebaki o planach lekcji.

8. Spotkania mentorów i rodziców źrebaków są sprawą prywatną i nie będą organizowane przez Czarodzieja czy dyrektora szkoły.

9. Mentorzy dostają 1 karmin co cztery miesiące, ale tylko jeśli odbyły się przez ten czas co najmniej cztery lekcje. Za każdym razem, jak podopieczny dorasta*, dostają 1 punkt do statystyk do dowolnego rozdania.Źrebaki
1. Źrebaki są podzielone na stada.

2. Każdy ma prawo do nauki, jednak nie ma przymusu chodzenia do mentorów. Jeśli jednak dany źrebak zapisze się do jakiegoś nauczyciela, powinien chodzić na jego lekcje regularnie, zwłaszcza jeśli jest jego jedynym uczniem.

3. Na lekcje mogą przyjść tylko źrebaki zapisane do mentora. Aby zapisać swoją postać, trzeba wypełnić formularz (http://karsin.forumpolish.com/t1482-mentorzy-i-zapisywanie-źrebaków).

4. Nie można atakować mentorów ani źrebaków, nie można też w żadem sposób przeszkadzać w lekcji.

5. Mogą zostać zapisane tylko źrebaki w wieku od kilku godzin do dwóch i pół lat.

6. Źrebaki dostają 1 punkt do statystyk do dowolnego rozdania co cztery miesiące, ale tylko jeśli odbyły się przez ten czas co najmniej cztery lekcje. Jak dorosną*, dostaną 1 punkt do statystyk i 1 karmin.


*Koń jest dorosły jak osiągnie wiek 3 lat, ale nagrody za dorośnięcie, i dla dorosłych i dla uczniów, przyznają się tylko jeśli za wieku źrebaka, podopieczni zrobili w sumie co najmniej 4 lekcje.

_________________
RETA

Under the bright, but faded lights you set my heart on fire…
❤️ I love you, Fastwind ❤️


moderator
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach