Karsin

Go down
Nótt
Nótt
Zwykły koń

Nótt, córka Nettere Empty Nótt, córka Nettere

on Sro Gru 26, 2018 2:42 pm
Imię: Nótt
Stado: Ukrytych Łez
Płeć: klacz
Wiek: 3 lata
Wygląd: Średniego wzrostu klacz o zgrabnych kształtach. Nie należy do chuderlawych, została zahartowana przez klimat i niezbyt sielankową codzienność. Mierzy sobie 157 centymetrów w kłębie. Porusza się miękko i płynnie, uważnie stawiając kopyta. Na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie tyleż samo żywej co i biernej w stosunku do otoczenia, niby patrzy, niby słucha, ale daleko stąd jeszcze do działania. Jej sierść ma kolor niemal czarnej czekolady, tak jak i oczy, na środku czoła posiada białą gwiazdę, zaś ogon i grzywa jaśnieją białym biszkoptem.
Charakter: Bardzo skryta, izolująca się od innych. Może zdawać się miła i przyjacielska, czasem nawet pomocna, ale tylko przez krótki czas. Miewa bardzo duże zmiany nastroju i nastawienia do poszczególnych osób. Nie lubi mówić o sobie i słuchać pochwał, które uważa za puste słowa albo marny akt uprzejmości. Nie zależy jej na tym, na mało czym jej zależy, jeśli zajść jej za skórę, Nótt będzie złośliwa i cyniczna. Miewa napady pesymizmu, które sama nazywa realizmem.
Historia: Twierdzi, że pochodzi stąd, ze Stada Ukrytych Łez, aczkolwiek jej matka, Nettere, urodziła się i zmarła zupełnie gdzie indziej. Nótt nie zna swojego ojca, nie jest nawet pewna, czy pochodził z Karsin... Prawdopodobnie nie, choć matka aż za często opowiadała jej o tym miejscu. Nótt trafiła do krainy w wieku około roku, sama. Dorastała na pustyni i uczyła się na medyczkę. Raczej nie miała przyjaciół, co najwyżej znajomych, lepszych lub gorszych. Szybko przestała się interesować historią swoich rodziców, choć od czasu do czasu nęka to jej myśli.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach