Karsin

Go down
Nala
Nala
Zwykły koń

 Zebra z klasą  Empty Zebra z klasą

on Wto Sie 28, 2018 8:19 pm
Imię: Nala, jednak znajomi nazywają ją pieszczotliwie ,,Nalka''

Stado: SZS - Zamglone Szczyty

Płeć: klacz

Wiek: 4 lata  

Wygląd: Otóż Nala to prawdziwy koń w paski, obdarzony niezwykłą urodą. Zacznijmy może od początku. 

Oczy Nalki są charakterne o niezwykłym wyglądzie. Lewe oko jest w zasadzie normalne, jaki większość koniowatych posiada -  czarne. Natomiast prawe oko jest obdarzone specjalnie przez matkę naturę - rybie. Sprawia to, że czuje się inna i wyjątkowa, bowiem nie każdej personie zdarza się taki dar, jakim została obdarzona. Pomińmy już niezliczoną ilość pasków na jej ciele, co nie jest czymś nadzwyczajnym, jeżeli jest się zebrą. Grzywę ma krótką, stabilną i gęstą z lekkimi połyskami żółci na końcach. Grzbiet ma kościsty i prosty, zad delikatnie  umięśniony. Ogon zebry generalnie różni się od końskiego ogona, nie tylko z mniejszej gęstości a przede wszystkim z wyglądu. 
Nala nie należała do koni otyłych, ani za chudych - była wprost idealnej budowy. Kończyny miała przeciętnej długości, jednak bez problemu mogła rozwijać większe prędkości - gif. Nala zazwyczaj chodziła z głową wysoko uniesioną, nie było jej brak gracji.  Mierzyła dokładnie 150cm. Nie dość, że inna, wyjątkowa to urodziwa!

Charakter: 
Była charakterna, często zmieniała zdanie jak to u kobiety. Była zupełnie jak pogoda, nieprzewidywalna. Raz zapowiadała słońce, a drugi raz burzę. Jednak pomimo tego była życzliwa i sympatyczna wobec innych. Bywała nadopiekuńcza, jednak jako matka źrebięcia jest co całkowicie normalne. Nie zdziw się, jezeli w słodkiej, niewinnej Nali ujrzysz cień agresji i nienawiści – jeżeli jej bliskim grozi niebezpieczeństwo, jest w stanie nawet skoczyć za nimi w ogień. jest odważna, jednak łatwo wzbudzić w niej strach i przerażenie. Chcesz ją zmusić do posłuszeństwa? Musisz użyć dobrych metod, bo klacz pomimo grzecznej buźki nie podda się tak łatwo, chociaż trudna do złamania teoretycznie nie jest. Wszystko zależy od tego, czy od samego początku będziesz ją zastraszać i siać grozę, a ona uzna cie za niebezpieczeństwo.

Na pewno możesz na niej polegać, dochowa każdej tajemnicy. W roli przyjaciółki również dobrze się sprawuje, chociaż trudno zdobyć jej zaufanie. Wybacza również z trudnością, więc jeżeli rzeczywiście staniesz się kimś bliższym, staraj się nigdy jej nie zdradzić. Jest sprytna, bywa porywacza, szalona a jej decyzje często są nieprzemyślane. Jednak pokochasz ją bez wątpienia, przyciąga do siebie innych jak magnez więc w pewnym momencie do niej i tak dotrzesz.

Historia: Żyła spokojnie,
beztrosko na gorących terenach. Dzika, nigdy człowieka na oczy nie widziała. Sawanna. Miejsce gdzie słońce mocno praży ciała, a zwierzęta tam mieszkające są przystosowane do upałów. Jej stado obecnie rozsiadło się w pobliżu oazy, gdzie mieli zapewnioną ilość wody przez długi czas. Jednak kto by pomyślał, że deszcz nie nadejdzie tak długo? Przyszła susza, mała oaza wysuszyły się a pełno zwierząt padało z pragnienia. Odejście ze stada ze źrebięciem nie było pochopną decyzją Nali. Przewódca od lat nie troszczył się o stado tak,
jak należy, a Zebra nie zamierzała zostać kolejnym trupem na Sawannie. Zresztą nie chodziło tylko o nią, a o Amorka. 4 - miesięcznego ogierka, który niedawno przyszedł na świat. To dlatego podjęła się ryzykownej decyzji i wyruszyła w poszukiwaniu idealnego miejsca na zamieszkanie, gdzie wody i jedzenia będzie syta. Szli długo, mijali niewielkie oazy przy których przystawali na kilka dni. Jednak to było za mało. Tydzień poźniej, trafili w końcu do domu. Gdzie nic im nie brakowało. A miejsce te nazywało się – Karsin.


 |GALERY|

 Zebra z klasą  Nalaa11 Zebra z klasą  Nalka10 Zebra z klasą  Nala10 Zebra z klasą  Zebra10 Zebra z klasą  Zebra11 Zebra z klasą  B19ecf10

 Zebra z klasą  Zebra12  Zebra z klasą  Zebra13 Zebra z klasą  Zebra14
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach