Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 B A Z G R A L N I A

Go down 
AutorWiadomość
Shuriken
Zwykły koń
Shuriken



B A Z G R A L N I A Empty
PisanieTemat: B A Z G R A L N I A   B A Z G R A L N I A EmptyPon Sie 06, 2018 7:59 pm

B A Z G R A L N I A Mn9c0Tb

Hejka c: taki mój bazgrzy zakątek,  nie nazwałabym go avatarnią a raczej "pracownią". Będą tutaj wrzucane prace niekoniecznie związane z tematyką forum, jednak takowe również będą się pojawiać.
Zależy mi najbardziej na ocenie moich "prac" XD Konstruktywnej krytyce etc.
Forum jest raczej dosyć anonimowe więc liczę na pełną szczerość, na pewno nie będzie mi przykro ani nie będę chować do nikogo urazy więc zero problemu gdy wasza opinia nie do końca jest pozytywna <3
Troszkę mało składnie, ale z serducha :')  
                                                   ~ Shuri
Powrót do góry Go down
Shuriken
Zwykły koń
Shuriken



B A Z G R A L N I A Empty
PisanieTemat: Re: B A Z G R A L N I A   B A Z G R A L N I A EmptyPon Sie 06, 2018 8:37 pm

B A Z G R A L N I A Opera_11

Zacznę od jednej z moich ulubionych prac, może nie wyszła najlepiej ale tyle co się nad nią nasiedziałam to moje :p Praca tworzona od  c z e r w c a Shocked  skończona dzisiejszego popołudnia. Gdzieniegdzie pojechały proporcje. Głowa konika wyszła trochę bananowa przez zbyt słabe zaznaczenie, że patrzy się na nią lekko od tyłu. Ganasz wygląda jakby na maksa się rozjechał i tutaj też widzę kolejny błąd. Bo na zdjęciu wygląda to f a t a l n i e. W rzeczywistości choć trochę widać, że nie jest to jeden ganasz, a dwa ( drugi widziany od dołu troszkę ale tam jest XD). Chrapu również za nisko. Dół nóg kompletnie z głowy więc wyszedł kijowo ale trudno XD Ogólnie cały ten zachód słońca bym odrobinę złagodziła jeszcze dodając różu a do wody dodała błękitu oraz czerwieni by bardziej zgrały się obydwie te części. Plus w radykalnym wypadku jakieś kolorowe prześwity na sierści siwusa.
Mimo tego, całkiem lubię ten bazgrzeł bo to moje pierwsze podejście do malowania konika, do tej pory w tym temacie byłam team ołówek ale powoli zmieniam zdanie <3 Farby dają cudowną możliwość nałożenia kolejnej warstwy która całkowicie jest w stanie zakryć poprzednie błędy XD
Nie mówię, że potrafię ale w końcu po to ćwiczę i oddaję wam do wyrażenia swojej opinii Smile  

Nie, ten koń się nie uśmiecha XD
Powrót do góry Go down
 
B A Z G R A L N I A
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: O Bohaterach :: Twórczość :: Fanarty-
Skocz do: