Karsin

Go down
Karsin
Karsin
Admin
http://karsin.ativiforum.com

Kto chce zostać władcą? Empty Kto chce zostać władcą?

on Pią Sie 03, 2018 8:11 pm
SZS, SSP i SKZ zostały bez władców, więc jeśli ktoś byłby chętny na poprowadzenie jednego z tych stad, niech się po prostu tutaj zgłosi, wypełniając ten formularz:

Kod:
[b]Stado:[/b]
[b]Dlaczego właśnie ty powinieneś zostać władcą?:[/b]

Możecie też opisać w skrócie jakie macie plany co do stada którym byście chcieli władać.
Zgłoszenia - czas start Smile

_________________
KARSIN.forumpolish.com
Tantzano
Tantzano
Szeregowy
Tytuły : Admin Pomocnik

Kto chce zostać władcą? Empty Re: Kto chce zostać władcą?

on Pią Sie 03, 2018 9:25 pm
Stado: Stado Szalejących Piorunów
Dlaczego właśnie ty powinieneś zostać władcą?: Bo jestem najmniej odpowiedzialną osobą do tej roli Eeee... To znaczy, sądzę że w SSP jest mało, a wręcz bardzo mało członków. Cza by się zaprezentować od nieco lepszej strony. Co to znaczy? Znaczy to:
- Ogarnięcie się i stworzenie jakiegoś zebrania, na którym przedyskutowalibyśmy sprawę sojuszu z innymi stadami.
Przykro mi to mówić, ale w SSP jest kompletna samowolka. I, może mam zbyt wysokie mniemanie o sobie, jeśli tak to sorri, ale sądzę, że jestem najodpowiedzialniejszą osobą do tej roli, gdyż Shurek gra tydzień, może dwa, a nie uważam, by dawanie komuś, kto nie wiadomo, czy przypodoba sobie grę na Karsin, władzy nad stadem było odpowiedzialne.

//Sorki Shurek

_________________
Sasageyo Sasageyo
Shinzou wo Sasageyo!
Subete no gisei wa ima kono toki no tame ni
Sasageyo Sasageyo
Shinzou wo Sasageyo!
Susumu beki mirai wo sono te de kizukeArkona
Arkona
Zwykły koń

Kto chce zostać władcą? Empty Re: Kto chce zostać władcą?

on Pią Sie 03, 2018 9:36 pm
Stado: Zamglone Szczyty
Dlaczego właśnie ty powinieneś zostać władcą?: sądzę, że Arkona mogłaby pójść na władcę z tego powodu, że jest właśnie takim beztroskim, trochę sierotkowatym stworzonkiem, które byłoby ciekawą odskocznią od ogólnie przyjętego charakteru stada, które okazuje raczej skrytość. Arkona, choć niezbyt ufna z początku i z pewną ilością kompleksów, z pomocą przyjaciela, byłaby w stanie dobrze zarządzać stadem :3
Espilce
Espilce
Władca

Kto chce zostać władcą? Empty Re: Kto chce zostać władcą?

on Wto Sie 07, 2018 7:46 am
Stado: Espilce
Dlaczego właśnie ty powinieneś zostać władcą?: bo nie widzę innej alternatywy, żadnego innego aktywnego użytkownika

_________________
Prawdziwe ogiery płaczą tylko wtedy, gdy szampon (aloesowy!) szczypie w oczka Sad
Kto chce zostać władcą? PowitanieKsEspilce
Real Stone
Real Stone
Namiestnik

Kto chce zostać władcą? Empty Re: Kto chce zostać władcą?

on Czw Sie 23, 2018 1:57 pm
Stado: SKZ
Dlaczego właśnie ty powinieneś zostać władcą?: Sądzę, że Real Stone byłby dobrym kandydatem na władcę. Już nie patrząc na jego charakter (który swoją drogą pasuje do tej roli). W stadzie panuje mały chaos ze względu na właśnie na brak przywódcy. Na pewno przydałoby się zebranie, omówienie parę spraw z wszystkimi członkami SKZ, być może i wprowadzeniu delikatnych zmian, kto wie? Jednym z moich pomysłów jest szkolenie źrebaków. Wiele z nich rodzi się w stadzie SKZ po rodzicach, dlaczego by właśnie nie zorganizować fabularnego szkolenia? Wiele z nich też jest przyjaźnie nastawione do innych przedstawicieli stada, często wyrastają wrażliwe, nie chcą skrzywdzić innych. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłości zmienią stado, a raczej chcemy żeby nasze grono się powiększało, prawda? Szkolenia dotyczyłyby zmiany ich nastawienia do innych przedstawicieli stada, pokazywanie im wyraźnie, że są to nasi wrogowie. 
Jest też wiele różnych pomysłów na rozruszanie tego stada. Stone jako władca zadbałby o częstotliwość zebrań (oczywiście jeżeli będzie coś ważnego do omówienia), również zapewniam, że będzie jako władca często aktywny (nawet w roku szkolnym!)

_________________
Levanto
Levanto
Władca

Kto chce zostać władcą? Empty Re: Kto chce zostać władcą?

on Pon Sie 27, 2018 9:51 pm
Stado: SZS
Dlaczego właśnie ty powinieneś zostać władcą?  Levanto sprawowałby się dobrze,  jako władca.  Jest życzliwy,  troskliwy,  cierpliwy i sympatyczne nastawiony do wszystkich,  ze swojego stada. Sądzę,  że mógłby dobrze zająć sie stadem,  od razu zaczynając od zebrania.  Liczyłby się z każdym zdaniem,  nie ignorując żadnego.  Uznaję,  że konie z owego stada potrzebują godnego przywódcy,  jakim może zostać Levanto.

<Dodatkowo Levanto jest generalnie aktywny, jednak właściwie w wakacje było dużo wyjazdów i Levek nie mógł za bardzo być aktywny. Jednak od zeszłego tygodnia jest codziennie, we wrześniu będzie chociaż raz na dwa dni. O wszystkich nieobecnościach będzie informował na bieżąco Wink >


Ostatnio zmieniony przez Levanto dnia Wto Sie 28, 2018 12:28 pm, w całości zmieniany 2 razy
Kaz
Kaz
Zwykły koń

Kto chce zostać władcą? Empty Re: Kto chce zostać władcą?

on Wto Sie 28, 2018 12:19 pm
Stado:SKZ
Dlaczego właśnie ty powinieneś zostać władcą?: Kaz nie potrzebował powodu. Tak mówiono w tej i dawnej krainie. W ciemnych i krwawych zaułkach. Znany pod przydomkiem Demjin nie potrzebował powodu, tak samo nie potrzebował pozwolenia- żeby złamać nogę, zerwać sojusz, albo jedną kartą odmienić czyjś los. Oczywiście wszyscy się mylili. Każdy akt przemocy był rozmyślny, a każda przysługa wiązała lepiej od sznura. Kaz zawsze miał powód-tyle, że nikt nigdy nie był przekonany, czy to na pewno dobre powody. Przechodząc do głównej części tego co chce tu powiedzieć:
Kaz chce zostać władcą, ale jeżeli "poddani" nie będą chcieć zmian, ani nie będzie do tego powodów- tych zmian nie będzie.
Jako on, będzie się troszczył o stado, ale najzwyczajniej będzie wszystkich w stadzie traktował równo sobie, bo sam nie będzie raczej rozgłaszał że jest jako, tako władcą.
Razem z resztą wron z SKZ i tych które przejdą do stada będzie pilnował i chronił stada. Jeżeli trzeba będzie poszuka się dobrego sojuszu i nowych koni do wyższych rang. Co do aktywności stwierdzam że we wrześniu wracam na dobre. Myślę, że z mojej strony to na tyle, bo cóż więcej mogę napisać?

_________________
Kto chce zostać władcą? 5f9d1a3f84ddfa72fe1a7068b27710e7

- Pewnie, jestem chudy– odparł, kiedy wracali pośpiesznie
przez stajnię– ale dzięki temu mniej moknę na deszczu.
- Jak to?
- Mniej kropli we mnie trafia.
Karsin
Karsin
Admin
http://karsin.ativiforum.com

Kto chce zostać władcą? Empty Re: Kto chce zostać władcą?

on Wto Sie 28, 2018 2:45 pm
Czas na zgłoszenie się dobiegł końca!

Władcą Stada Szalejących Piorunów zostaje TANTZANO!

Władcą Stada Zamglonych Szczytów zostaje LEVANTO!

Władcą Stada Krwawej Zemsty zostaje KAZ!

Gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim za zgłoszenia. Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć czemu jego postać nie została władcą, proszę napisać do mnie na priv.

_________________
KARSIN.forumpolish.com
Sponsored content

Kto chce zostać władcą? Empty Re: Kto chce zostać władcą?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach