Karsin

Go down
Natsu
Natsu
Zwykły koń

Natsu - lato w końskiej skórze Empty Natsu - lato w końskiej skórze

on Sob Mar 31, 2018 12:37 pm
Imię: Natsu (jap. lato)
Stado: Ukryte Łzy
Płeć: Ogier
Wiek: 4 lata
Wygląd: Natsu to gniady przedstawiciel rasy Hunter. Ma sylwetkę typowego konia sportowego, długie, suche kończyny (idealne do biegania), lekko ścięty zad i skośne łopatki; wypalone litery MHA. Do tego dobrze umięśniona klatka piersiowa. Mierzy 170 cm w kłębie, co czyni go osobnikiem średniego wzrostu. Kopyta wąskie i zgrabne, podkute. Jego głowa jest duża, o lekko wklęsłym profilu, szyja dosyć krótka, a sierść jedwabista, delikatna, lśniąca. Ma skarpetkę na lewej przedniej nodze i strzałkę na czole. Duże, czarne oczy dodają mu uroku, są odbiciem jego wnętrza. Niewielkie, czujne uszy prawie cały czas są w ruchu i nasłuchują otoczenia. Natsu ma krótką, czarną grzywę i prosty ogon, zwykle są poczochrane i poplątane, bowiem ogier nie przejmuje się a ż  t a k swoim wyglądem.
Charakter: Natsu zawsze stara się podchodzić do życia optymistycznie. W każdej sytuacji usiłuje dostrzec jasne strony, nawet jeśli są one tak wyblakłe, że ich prawie nie widać. Lubi życie bez zobowiązań, co nie znaczy, że jest bezmyślnym hultajem. Mocno się przywiązuje, jest bardzo lojalny i można być pewnym, że nie zawiedzie. Zwykle stara się być prawdomówny, ale jest też dobrym aktorem. Woli mówić, niż słuchać. Czasami włącza mu się tryb filozofa i wpada w nostalgię. Mimo wielu dobrych cech, potrafi pokazać różki i gdy się go zdenerwuje, bywa chamski. Charakteryzuje go również upartość, ale potrafi przyznać się do popełnionego błędu. Marzy o zdobyciu przyjaciół na całe życie oraz o dawce adrenaliny, co jakiś czas. Nie cierpi zdrajców i oszustów.
Historia: Przyszedł na świat w stadninie Midnight Horse Academy, gdzieś w środkowej Irlandii. Jego natką była Nally, klacz wyścigowa, a ojcem Javis - ogier średniego rodowodu. Źrebak miał przyrodniego starszego brata, Naki'ego. W stadninie niczego mu nie brakowało, miał rodzinę, kolegów, właściciele widzieli w nim potencjał do wyścigów przełajowych. Bardzo lubił ludzi, zaprzyjaźnił się z córką właściciela - Agnes, która poświęcała młodemu ogierowi cały swój wolny czas. Zaczęto go ujeżdżać, kiedy tylko mógł unieść jeźdźca na grzbiecie. Zazwyczaj była nim Agnes, Rick - jeden z trenerów, albo Matthias - pracownik stadniny. Natsu radził sobie nie najgorzej, uwielbiał stawiać sobie coraz większe wyzwania, był wożony na wystawy, niszowe konkursy (zdobył nawet kilka rozet w wyścigach). Kiedy miał nieco ponad trzy lata, właściciel sprzedał Naki'ego. Natsu bardzo to przeżył, ale uporał się z owym faktem i wrócił do swoich zajęć.
Zgodnie z przepowiedniami właściciela, był dobrym przełajowcem. Uczestniczył w imprezach rekreacyjnych, raz nawet w Hubertusie. Lgnął do dzieci, które też go uwielbiały.
Jak trafił na Karsin? Pewnego dnia po prostu zasnął, a obudził się na wyspie.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach