Karsin

Go down
Raisha
Raisha
Zwykły koń

Raisha, Rai Empty Raisha, Rai

on Nie Sty 07, 2018 7:11 pm
Imię:Raisha (Dla przyjaciół Rai)
Stado: samotnik
Płeć: klacz
Wiek: 5
Wygląd: 165m- Raisha jest maści ciemogniadej z odmianą na pysku i niewielkich, białych skarpet na każdej nodze.Głowa szlachetna- profil prosty. Posiada hipnotyzujące, urokliwe oczy o kolorze czekoladowym. Ma Delikatnie  umięśnioną łabędzią szyję. Grzywa cienka, czarna, delikatna, a włos jedwabisty.Czoło szerokie, a uszy krótkie i spiczaste. Rai jest chudą, zgrabną klaczką- jest na czym zawiesić oko. Tułów nie jest długi, ale też nie jest krótki jak u większości koni.  Ogon zazwyczaj noszony wysoko, niemal w pionie. Nogi długie, szczupłe, elastyczne w stawach co daje charakterystyczny wysoki wykrok. Dwa przednie kopyta są lekko kremowate, zaś tylne czarne. Można powiedzieć, że takowa klaczka jest 'pokazowa'. Często w kłusie unosi wysoko z gracją swoje długawe nogi. Raisha dysponuje w dużą szybkość, ledwie nie do pokonania. Jednak siłą się nie okazuje. Jest niewiarygodna, niesamowita, niezrównana. - Wypowiadały inne konie, oglądając wyścigi.  
Charakter: Raisha odznacza się dużą inteligencją i odwagą, nie jest płochliwa. Oprócz żelaznej wytrzymałości ma serce do walki, co powodzi się podczas wyścigów. Jej charakter jest raczej... łagodny, gdy wgłębi się bardziej w życie Rai, choć należy pamiętać, że jest koniem gorącokrwistym HACKNEY i potrafi mieć własne zdanie i żądania. Dla nieznajomych klaczka jest raczej nieufna i na tyle bystra, aby wypatrzeć zbira, który najwyraźniej coś knuje po omacku. Trudno wejść do jej serca, zdobyć jej zaufanie jest... nieobliczalna. Gdy nie poczuje sympatii do drugiego konia, będzie zachowywała dość nonszalancko. Krócej mówiąc jest jedną wielką tajemnicą.  
Historia: Raisha to przyrodnia siostra Real'a Stoene'ya. Mieli oni wówczas dwóch innych ojców– tą samą matkę. Rai jest wrogo nastawiona do swojego brata. Nigdy nie mogli dojść do porozumienia- wiecznie zazdrosne o siebie rodzeństwo. Nigdy nie mógł pojąć, że Raisha wygrywała z nim każdy wyścig. Z Real'a zawsze wszyscy szydzili, a ona- była jednym z najpopularniejszych koni. Urodziła się na torze i umrzeć również na nim chciała. Lecz w Wielkiej Brytanii rozgrzmiała się wielka wojna.  Rai i Real'owi udało się uciec tylko w dwie, różne strony. Nie ma pojęcia, gdzie obecnie znajduje się jej brat- a jej brat, gdzie ona. Nawet nie są świadomi tego, iż dwojga rodzeństwa znalazło się w tej samej krainie KARSIN, ale w innym stadzie, a raczej do jego braku jeżeli chodzi o klacz.


Ostatnio zmieniony przez Raisha dnia Pon Sty 08, 2018 5:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach