KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Bułeczki

Go down 
AutorWiadomość
Dhiren
Szeregowy

PisanieTemat: Bułeczki    Pią Lis 10, 2017 7:12 pm

Więc mam do zaoferowania kilka fabuł z różnych kont:
kolorki- z jakiego stada pochodzi

DHIREN

• Generalnie poszukuje jakiejś partnerki na krótszy/ dłuższy czas. Może okazać się fałszywa, będzie wykorzystywała lub po prostu szczerze kochała.

• Przelotne romanse ze źrebakiem lub bez.

• Porwanie przez Dhirena, krycie... co dusza zapragnie Very Happy

• Może wrogowie?  Arrow Przydałoby się zwiększyć  trochę tą ilość

• Zwykła znajomość

• Przyjaźń? Myślałam, żeby nie była to taka zwykła ,,Przyjaźń'' bardziej miałam na myśli pomaganie sobie w jakiejś fabule itp. coś na miarę sojusznika. Ale również taka przyjacielska osoba by się przydała Very Happy Osobie, której Dhiren mógłby się zwierzyć, a nigdy nikomu innemu się nie zwierzał. ( 1 lub 2  osóbki)

• Walki, cokolwiek

• Wyjdzie w praniu

skopiowane z tamtych poszukiwań
America poszukuje

~ chciałabym, żeby America jednak nie bawiła się w porwania. Ale ktoś mógłby ją wsm porwać. Jakieś ciekawe znajomości/ przyjaźnie/ wrogowie/ a nawet i jakieś miłości, ale tylko krótkotrwałe.

Real

~ jego się raczej nie porywa, choć zawsze można spróbować, ale to na dłuższą fabułę.
Mogę zaoferować porwania, miłość jednostronna z korzyściami lub bez, ciekawe tortury, zabawy uczuciami, walki, a nawet i wrogów. Mówiąc w skrócie: wszystko prócz miłości. Chociaż... Moge się zgodzić na partnerkę, która będzie na krótszą metę. Plan byłby taki, że Real by tam uwodził, udawał że ją kocha, a później byłaby po prostu u jego boku, a on nie okazywałby żadnej miłości itp. Później mógłby ją potorturować i wyrzucić.

Anarie

~ wszystkie propozycje, porwania z jej strony również wchodzą w grę chociaż byłaby to bardziej "nauka" porwania.
I szukam dla niej również ochotnika na dłuższą fabułę: zdrada jej stada. Przeszłaby do Krwawej Zemsty. Najlepiej żeby udział brały min.3 os. Jedna osóbka z lodowatych i jedna z Krwawej Zemsty (lub więcej) wtedy przeszłaby na stronę Krwawej a jedną z lodowatych by porwała. No taka zdrada

Armina i Yuko

~wszystkie propozycje

Caspian szuka:
~ zwykłych znajomości
~ wrogów
~ kilku partnerek ( później można by było urządzić dłuższą fabułę, że jedna z partnerek nakrywa itp.)
~ kogoś, kogo mógłby porwać
~ jakieś walki
~ próba porwania Caspiana, która skończy się niepowodzeniem dla porywacza
~ przyjaciela, któremu zaufa, a ten go w jakiś sposób oszuka i porwie lub coś w tym stylu :^
~ klaczy, która liczyłaby na jakąś szczerą miłość, ale Caspian to olewa czy coś takiego
~ inne

JESTEM OTWARTA NA WSZYSTKIE PROPOZYCJE
Powrót do góry Go down

Bułeczki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1