Karsin

Go down
Cekin
Cekin
Zwykły koń

Las Galeriowy - Page 3 Empty Re: Las Galeriowy

on Pią Maj 27, 2016 6:13 pm
Cekin galopował przed siebie, zastanawiając się czy dobrze zrobił zatrzymując się tu na dłużej. To wszystko jest takie pogmatwane... Chciałbym być tam gdzie mój syn, mimo że nie mogę. Przecież tylko on mi pozostał, wszyscy inni odeszli. Gdyby nie ta przeklęta zaraza ! Wszystko byłoby inaczej, zupełnie inaczej. Może teraz jak zawsze siedzielibyśmy nad wodospadem i rozmawialibyśmy o wszystkim co się nam przytrafiło ? Może koło nas hasałaby nasze źrebaki, a Szafka śmiałaby się tak uroczo jak zawsze ? Tysiąc pytań, a tak mało odpowiedzi. Ostatnio wszystko to do niego wróciło, te wszystkie spowite ciemną mgłą wspomnienia z Homeland'u. Echo dobrych jak ich złych zdarzeń męczyło go ostatnio wbrew temu co wcześniej sądził, że zapomniał. Wydawało mu się, że całą stratę zapełni mu odnalezienie jedynego syna Cadaverica, z którym doszedł do zgody i nawet się zaprzyjaźnił. Jednak tak nie było, nic nie było zdaniem Cekina takie jak powinno być. Nic, a ni nikt... Nie tak miała wyglądać jego przyszłość.. Nie tak Kim ja jestem tułaczem, podróżnikiem, marionetką bogów ? Nie mam nikogo, rodziny, przyjaciół. Jestem sam jak palec w tym gwarnym świecie.. Pędził jak szalony na oślep, omijając z lekkością baobaby które pojawiły się tu znikąd. Miał ochotę rzucić to wszystko raz na zawsze, odejść tam gdzie oni na niego czekali. Nie potrafił, był tchórzem nie mógłby targnąć się na siebie. Teraz jednak po prostu cwałował, nie ważne gdzie byle przed siebie. Próbując tym samym zapomnieć i wyrzucić z siebie to wszystko co doprowadzało go do dzikiego szaleństwa. Wreszcie siły go opuściły, nie miał już energii na jakikolwiek wymagający ruch ze swojej strony. Musiał przystanąć i odetchnąć chwilę porządnie powietrzem. Tak też uczynił, zahamował gwałtownie ryjąc głośno kopytami w ziemię. Mimo wszystko udało mu się zachować równowagę. Zziajany, zadyszał kilka razy i powolnym stępem udał się w stronę cienia. Przymknął oczy, biorąc głębokie wdechy i wydechy. Poczuł się znacznie lepiej, cwał zawsze pomagał mu w wyzbyciu się kłopotliwych myśli. Dopiero po chwili dostrzegł przed sobą białą jak śnieg morgankę z ciemnymi oczami. Pachniała niezbyt przyjemnym stadem...Poza tym kogoś mu przypominała. Taka podobna do Beauty, mam nadzieję, że uda mi się z normalnie porozmawiać. Byleby tylko nie była jakimś neutralną indywidualistką z dziwnym podejściem do życia. Parsknął do niej, zwracając tym samym jej uwagę na siebie. - Witaj jak Ci na imię ? Mnie zwą Cekin - zaczął tak zwyczajnie jak zawsze.
Forest
Forest
Artysta

on Pią Maj 27, 2016 6:37 pm
Forest poruszyła uchem, a po chwili ujrzała karego ogiera-O witaj ja jestem Forest-powiedziała i się ukłoniła.Klacz machała ogonem z uśmiechem postanowiła mu zaufać, a przecież to były tereny nikogo więc jej nie porwie czekała aż zada jej kolejne pytanie bo nie miała pomysłu co powiedzieć.

Zwykły koń

on Pią Maj 27, 2016 7:00 pm
Zrobił kilka kroków na przód, odgarniając sprzed oczu niesforną bujną, kruczą grzywę która zasłaniała mu morgankę. Uśmiechnął się do niej całkiem szczerze, wszystkie depresyjne myśli go opuściły. Szaleńczy bieg zawsze mu pomagał na te dziwne fale przygnębienia które pokazywały się odkąd... tak tego nie chciał pamiętać. Wyrzucił to chociaż na ten moment ze swojej głowy skupiając się na dość schematycznej pogaduszce w zasadzie o niczym. - Ładne imię. Przybyłem tu niedawno może opowiesz mi coś o tutejszych stadach ? - zapytał mimowolnie. Skoro mam tu zostać muszę wiedzieć cokolwiek o tej wyspie i jej mieszkańcach. Życie w nieświadomości może mnie wiele kosztować, na przykład pobyt z miłym Eclipse w klatkach który już raz mnie przyprawił o nieciekawe doświadczenia. Brr, Eclipse, o tym małym fryzyjskim gnojku który gwałcił wszystkie klacze w okolicy też wolałby zapomnieć raz na zawsze.
Grzebnął trochę jakby ze znudzenia kopytem w ziemi, nadal utrzymując sympatyczną postawę nie zdradzającą myśli. Rozglądał się też wokół, podziwiając w między czasie ogromne, rozłożyste baobaby które nadawały temu lasowi specyficznego klimatu.
Forest
Forest
Artysta

on Pią Maj 27, 2016 7:24 pm
Dziękuje.No więc tak jest 7 stad są to między innym:SKZ,SWT,SMS,SZS,SLS,SUŁ i SSP.SKZ to stado bardziej wredne, ale ja taka jestem czasami gdy ktoś mnie zdenerwuje,SWT jest stadem bardziej tajemniczym,SSP to stado trochę zakręcone, a reszty to za bardzo nie wiem-powiedziała cichym głosem przyjemnym dla ucha.Patrzyła na ogiera z zaciekawieniem czekając co odpowie.

Zwykły koń

on Sob Maj 28, 2016 4:43 pm
- Dzięki za informacje - odpowiedział zwyczajnym tonem. Nie miał jakiegoś zbytniego tematu do rozmowy, ostatnie dni samotności spowodowały, że trochę zdziczał z dala od innych koni. Chętny do pogaduszek był zawsze ale jak to bywa niektóre wydarzenia zmieniają danego konia o 180 stopni. Tak się dokładnie stało w jego przypadku. Zamknął niektóre złe emocje i bolesne zdarzenia w sobie, a co za tym szło stał się nieco mniej otwarty na inne konie. Nie zamierzał jednak całkowicie zamykać się w jakiejś stworzonej przez siebie skorupie chroniącej go od rzeczywistości. Chciał nadal żyć jak młodziak, poznawać świat, zawierać znajomości, bawić się. Być po prostu sobą bez udawania kogokolwiek. Dźwięk kopyt Forest przywrócił go do rzeczywistości. Posłał morgance jeden z tych typowych sympatycznych uśmiechów jakich używał zawsze. Młoda klacz wydawała się ogierowi całkiem miła, a nawet... ładna. Mimo wcześniejszych oporów spowodowanych przez okropny swąd stada do którego należała. Zapach krwi, lochów wszystkiego czego nienawidzę. - Wierzę, że nie jesteś taka jak oni. Nie pasujesz do nich zupełnie, a ni charakterem, a ni wyglądem. - dodał po dłuższej chwili ciszy. Przez cały czas lekko ją lustrował i zachowywał czujność. Wiedział, że jest od niego silniejsza na dodatek pochodzi z wrogiego stada, może go więc bez problemu porwać i torturować. SKZ miało przecież opinię nawet niezłych aktorów.. - Opowiedz mi coś o historii Karsin ? - zagaił od tak sobie bez większego powodu.
Forest
Forest
Artysta

on Sob Maj 28, 2016 11:22 pm
Forest tylko trochę skrzywiła minę-Wiem że do nich nie pasuję, ale tam jestem.Historii Karsin? Nie znam tej historii niestety-powiedziała delikatnym głosem.Po chwili klacz poruszyła uszami-Tylko mimo że jestem w tym stadzie nie jestem zbyt taka jak oni, ale jestem agresywna wtedy gdy ktoś przekroczy granicę-rzekła wiedząc że ogier może nie mieć do niej zbyt wielkiego zaufania gdyż jest z takiego stada.

Zwykły koń

on Nie Maj 29, 2016 7:55 pm
- To dobrze, że dbasz o swoje granice.. Spotykałem nieraz klaczki które trzęsły się na samą myśl, żeby komuś nakopać do tyłka - odparł szczerze wyrażając swoje poglądy. Dobrze mu się z nią rozmawiało niby należała do SKZ, ale była całkiem normalna jak na jego gust. W SZM były niegdyś tylko psychopatki, a tutaj złe stado i taka normalna klacz tego jeszcze nie było. Przybrał normalny wyraz twarzy bez większego uśmiechu. - Ile masz lat ? - zapytał od tak bez większego sensu.
Forest
Forest
Artysta

on Nie Maj 29, 2016 8:07 pm
Jaa mam cztery lata-powiedziała obojętnie ale po co mu mój wiek pytała siebie.Tak dobrze że tak robię masz rację ja raczej spotykałam miłe konie-rzekła olewając to że była kiedyś porwana.Ogier wydawał się miły dla Forest polubiła go i stwierdziła że powierzy mu swoje zaufanie.Tak, a czy chciałbyś może się zaprzyjaźnić?-spytała z normalnym wyrazem twarzy była trochę szczęśliwa z tego spotkania.

Zwykły koń

on Nie Maj 29, 2016 8:20 pm
- Ja mam siedem lat - odpowiedział obojętnie. Zawsze lepiej wiedzieć trochę więcej o rozmówcy skoro mam się z nim zaprzyjaźnić... - Uważaj na Burseg'a i Espilce chłopaki mają niezłą potencję i tylko czekają na porwanie jakiejś płodnej klaczy - dodał tak sobie, o dla uciekawienia gadki. Zstąpił z jednego kopyta na drugie. - Oczywiście ! Szczególnie z tobą co ty na to ? - zapytał.
Forest
Forest
Artysta

on Nie Maj 29, 2016 8:27 pm
Forest poruszyła uszami-No ja się zgadzam na naszą przyjaźń-rzekła, a potem skrzywiła minę-No tak Burseg mnie kiedyś porwał i mówił mi że zaczeka do mojej rui i wtedy no, a ja mu na szczęście uciekłam-rzekła mu chociaż to miało zostać tajemnicą, ale skoro to jej przyjaciel.Uśmiechnęła się tylko delikatnie i zaczęła coś nucić sobie w głowie czekając na odpowiedź

Zwykły koń

on Nie Maj 29, 2016 8:33 pm
- To super - odpowiedział lekko. Skoczył sobie z radości lekkiego baranka i zrobił małe kółko w kłusie wokół morganki. -Znam tego gnojka, kiedyś dobierał się do mojej siostry... Ale moja matka go ekhm załatwiła. Tyle, że to było dawno - odpowiedział zwyczajnie. Podłapał nutę klaczy i zaczął nucić jak ona.
Forest
Forest
Artysta

on Nie Maj 29, 2016 8:45 pm
Forest gdy usłyszała słowa Cekina poruszyła uszami-Co naprawdę?!Ja go od początku nienawidziłam-powiedziała do ogiera i rozejrzała się.Kiedy usłyszała że jej towarzysz też nuci machnęła ogonem-Nie lubię takich koni które porywają innych no i się mszczą, ale zdradzę ci że ja mam ochotę się na nim zemścić-rzekła trochę niepewnie i zaczęła myśleć czekając na odpowiedź

Zwykły koń

on Nie Maj 29, 2016 8:51 pm
- Nie jestem mściwy i nie zamierzam robić mu krzywdy. On nie zasługuje na to, żebym na niego patrzył - odparł po chwili. Też zaczął machać ogonem... - Z tym gnojem lepiej nie pogrywać, jeszcze w zemście napadnie cię kiedyś w nocy i zgwałci - powiedział normalnym tonem.
Forest
Forest
Artysta

on Nie Maj 29, 2016 8:56 pm
Forest przechyliła głowę-W sumie masz rację on nie zasługuje by ktoś na niego patrzył-rzekła do niego i potem tylko tajemniczo się uśmiechnęła-Oczywiście lepiej z nim nie zadzierać-powiedziała obojętnie, a w sercu poczuła mały strach.Taaa nie chce by do tego doszło-oznajmiła, a później zaczęła mu się przyglądać z ciekawością.

Zwykły koń

on Nie Maj 29, 2016 8:59 pm
- Może zmieńmy temat na przyjemniejszy ok ? - zapytał. Przesunął się nieco dalej, posyłając klaczy łagodny uśmiech. - Opowiedz mi coś o sobie. Skąd pochodzisz ? Jacy byli twoi rodzice ? - dopytywał.
Forest
Forest
Artysta

on Nie Maj 29, 2016 9:05 pm
Skąd pochodzę yff no z lasu, a moi rodzice eh no nie znałam ich prawdopodobnie ich postrzelono, a twoich rodzice?No więc wiesz o mnie prawie wszystko poza tym co lubię robić, więc lubię spacery nocą, bieganie i sport-powiedziała do ogiera również posyłając uśmiech.Po chwili zaczęła o czymś sobie przypominać czekając na odpowiedź.

Zwykły koń

on Nie Maj 29, 2016 9:08 pm
- Jestem z dalekiej krainy. Ojciec zakochał się w matce, zrobił jej źrebaki. Potem jak nas odchowali to znalazł sobie młodszą i rzucił matkę. Lubię szum morza i plaże. - odpowiedział
Forest
Forest
Artysta

on Nie Maj 29, 2016 9:21 pm
Forest wysłuchała ogiera z ciekawością-Aha czyli twój tata nie był zbyt rozsądny bez obrazy-rzekła do Cekina i znowu coś zaczęła nucić.Po chwili klacz przestała nucić i poruszyła uszami miała dziwne wrażenie że ktoś tu może być, ale tak nie było.Forest uśmiechnęła się do ogiera lekko i czekała na to aż on coś powie

Amator

on Czw Cze 23, 2016 12:50 pm
//Nikt tu nie pisał przez prawie miesiąc, więc uznajmy że was nie ma. A jeśli nagle dostaniecie jakiegoś olśnienia i znów zaczniecie pisać, to uznajmy że to się dzieje w innym miejscu Razz

Lily przyszła tu władczym, pełnym gracji, wdzięku i majestatu krokiem. Wzrokiem mchowozielonych oczów przeczesała teren, jakby robiła dokładną analizę. Po chwili z gracją i wdziękiem, niczym opadający z delikatnego kwiatu płatek, położyła się na ziemi. Znów się rozejrzała, lecz tym razem nie szukając zagrożeń, lecz przypatrując się miejscu. Nagle miała jakby déjà vu. Już kiedyś tu była...
Ah, no przecież! To tu poznałam Coraggiosa! Jej serce podskoczyło na myśl o ukochanym, lecz zaraz na powrót zwolniło, gdy przypomniała sobie o swojej przeszłości. O jego przeszłości. O tym, że dawno go nie widziała. Czy to było możliwe, aby wrócił do starych nawyków?
Nie! - Lily pokręciła głową. Niemożliwe. Powiedziała do siebie na głos, chcąc dodać sobie otuchy. Miała zaufanie do Corgiego i wiedziała, że czegoś takiego by jej nie zrobił. Zatopiła się tak w myślach, nie zważając na nic, ani na nikogo.
Espilce
Espilce
Władca

on Czw Cze 23, 2016 1:24 pm
Rzadko opuszczałem tereny swojego stada, chociaż od czasu do czasu mi się to zdarzało. Tak jak i teraz, gdy postanowiłem się przejść. W jakim celu? Po co? Nie byłem tego pewien. Po prostu szedłem zwiedzając, rozglądając się, poznając nowe miejsca, zapamiętując zapachy. I tak sobie szedłem, szedłem i szedłem... gdy nagle dojrzałem w oddali leżącą klacz. Zamyśloną, nie zważającą na nic, nieostrożną. A przy tym całkiem niezłą. Podobała mi się. Czyżby mi dzisiaj szczęście sprzyjało? Zacząłem się do niej powoli skradać... po czym nagle zarzuciłem na nią liny.
- Mam Cię! - powiedziałem triumfalnie, o ile mi się udało i szarpnięciem próbowałem ją zmusić do wstania.
- Pójdziesz za mną! - oznajmiłem jej, starając się ciągnąć ją w stronę lochów swojego stada.

Lily
Amator

on Czw Cze 23, 2016 1:33 pm
Lily leżała sobie spokojnie, rozmyślając o swojej rodzinie, gdy nagle poczuła na sobie coś zimnego. Ze zdziwieniem spojrzała na liny zaciskające się wokół jej szyi, a następnie na osobę, która je zarzuciła. Klacz zaparła się i nie wstawała.
No i po co je na mnie zarzuciłeś? - Zapytała ciekawa, co ten odpowie. Nie, nigdzie nie pójdę. Zmęczona jestem. Poza tym - dopiero tu przyszłam. Powiedziała ze stoickim spokojem. Pomyślała, że to może być ciekawe. Zrzuciła cztery z pięciu lin. I może najpierw byś mi się przedstawił, a nie tak znienacka "mam cię!" jakbyśmy bawili się w ciuciu-babkę. Powiedziała, a na jej pysku rozkwitł wredny uśmieszek.
Espilce
Espilce
Władca

on Czw Cze 23, 2016 1:49 pm
Popatrzyłem się ze zdziwieniem na klacz, która była wyjątkowo opanowana. Gdy nie wstała, szarpnąłem mocniej. Udało się jej zrzucić cztery liny ale po chwili dorzuciłem kolejne pięć.
- Nie wiesz po co je zarzuciłem? Nie domyślasz się? By Cię porwać! A teraz... a teraz musisz iść za mną! Takie są rozkazy! Takie są zasady! Musisz! Słyszysz?! Musisz! - darłem się na nią, próbując pociągnięciami za sznury zmusić ją do powstania.
- Przedstawię się później. Będziemy mieli dużo czasu - zapewniłem ją - A teraz rusz się w końcu i idziemy! - zażądałem.
- Ciuciu-babka? A cóż to jest? - nie rozumiałem o co jej chodzi. Znowu naparłem za liny, próbując ją wytargać w stronę lochów, ale czy mi się udało?

/być może z/t?

Lily
Amator

on Czw Cze 23, 2016 1:57 pm
Lily uśmiechnęła się pobłażliwie do ogiera. Patrzyła na niego jak na małe, zbuntowane, rozwydrzone dziecko.
Tak, tak, tylko najpierw wyhoduję sobie kaktusa na zadzie. Powiedziała uśmiechając się nadal. W końcu, gdy ten nadal się produkował, Lil wywróciła oczami z męczeńskim jękiem. Ooo, matko! Nie chce mi się. Powiedziała, wstając. Po chwili roześmiała się głośno.
Serio jesteś tak tępy, że nie wiesz co to? Czy może nie miałeś okazji nigdy się w to bawić przez to, że nie miałeś przyjaciół? Wydaje mi się, że prawdopodobniejsza jest ta druga wersja, zważywszy na to, jaki jesteś niemiły. Powiedziała z wrednym uśmiechem. Po chwili znów westchnęła i zrzuciła kolejne cztery liny. Następnie stanęła dęba i zarżała. Jak ty, szkarado, śmiesz mnie porywać? Powiedziała. Kiedy ten zaczął ją ciągnąć, ona po prostu stała, zapierając się kopytami. Tak więc całą drogę do lochów on prawdopodobnie musiał ją ciągnąć, pchać, lub nie wiadomo co jeszcze robić.
z/t
Savashia
Savashia
Zwykły koń

on Pon Lip 25, 2016 6:58 pm
Przybiegłam w to miejsce kłusem, dla zajęcia wyżej unosząc nogi, jak to miały w zwyczaju konie podczas pokazów ujeżdżeniowych. A przynajmniej, tak słyszałam. Co pewien czas spoglądałam za siebie, aby upewnić się, że Lumeo biegnie wraz ze mną. Wydra bawiła się w najlepsze, to nurkując w wysokiej trawie, to nagle wyskakując z zarośli, to biegając wokół moich nóg.
Zatrzymałam się w końcu przy jednym z ogromnych baobabów, po czym położyłam się tam. Moja wyderka, Lumeo, przewracał się co chwila. Raz na ziemi, raz na moim grzbiecie. Po pewnym czasie ułożył się koło mnie i usnął. Ja tym czasem rozglądałam się wokół, podziwiając ogromne drzewa.

Rekrut

on Pon Lip 25, 2016 9:09 pm
Przybiegłem tutaj galopem. Tereny niczyje.... nikogo pewnie tu nie spotkam.. pomyślałem. Pod wielkim drzewem leżała klacz, a obok niej.... ( dramatyczna pauza) wydra. Podbiegłem bliżej i spojrzałem na nią. Witaj powiedziałem. Może i byłem z SKZ, ale mogłem czasami powiedzieć "Witaj" pierwszy. Spojrzałem na klacz, a potem na wydrę. Nigdy w życiu nie wiedziałem takiej przyjaźni. Koń i wydra? No nie wierze. Pewnie przekupuje ją jakimiś rybami. Patrzyłem tak na nich dobre kilka chwil.
Sponsored content

Powrót do góry