Karsin

Go down
Caspian
Caspian
Zwykły koń

Caspi~ Caspiano~ Caspian Empty Caspi~ Caspiano~ Caspian

on Pią Lis 03, 2017 6:31 pm
Imię: "Zwą mnie Caspian" skróty: Caspi, Cas lub pełne imię, które rzadko Jest używane: Caspianno
Stado: Ukryte Łzy
Płeć:  Wałach
Wiek: 10 lat
Wygląd: Caspian to umięśniony, skarogniady wałach, groźny wygląd, lecz pod groźnych nie podchodzi.  Czarne oczy, bujna grzywa obecnie spięta w małe "frendzelki" długi gęsty ogon... Sam zachwyt. Podziwiany przez klacze, które stoją wręcz w kolejce do partnerstwa lub więcej – źrebaka. Ale coś tu nie gra, prawda? Zaś to wałach, nie ogier. Wałach, wałach, wałach słowo, które nie tylko psuje jego reputację, ale również uważany jest za słabego, bezużyteczną "kobyłkę". Mówiąc coś, więcej o jego wyglądzie: lśniąca sierść, czarne oczy, silne nogi... Cóż powiedzieć więcej? Jego wygląd robi wrażenie i nie da się tego rozwinąć bardziej. ,,Piękny wygląd przy­ciąga wzrok,piękne ser­ce przy­ciąga konia" idealny cytat dla Caspiana, który zadziwiającym wyglądem rzeczywiście przyciąga, każdą personę a sercem oplata tych, których szanuje.
Charakter Wcale nie jest on poważny, " stary" kobył, który myśli tylko o spacerowaniu samotnie bo lesie. Jest on jak zbuntowany ogier, każdy krok jest pełen energii, wyższości i panowania. Nie da się go rozgryźć jednym spojrzeniem, rozmową czy dłuższą znajomością. Raz słodzi, podkochuje i zostawia, a raz jest szorstki, chamski i bezduszny lecz w każdym jego słowie słychać wyższość  i rozważność. Ważne konie w jego życiu są traktowane  dla niego jak rodzina. Nie pozwoli skrzywdzić, jednak robi to nie wiedząc o tym. Nie potrafiłby żyć z jedną partnerką, zawsze ,, Lepiej, więcej, niż jedna''. Druga piękniejsza od pierwszej, ale przychodzą momenty, w których musi wybrać jedną na całe życie. Zawsze rezygnuje, zostawia, porzuca i łamie serce. Idealne określenie ''Łamacz serc'', chociaż sobie też szkodzi.  
Historia: Historia krótka, nie warta większego rozwinięcia... Gdy był źrebem był bity, torturowany i zamykany w małych pomieszczeniach. Co dlatego miał klaustrofobię. W wieku 3 lat ojciec Caspiana wykastrował go i wyrzucił z domu. Co dalej było? Wałach błąkał się po świecie głodując... Spożywał tylko trawę, a w zimę był skazany na łowienie ptaków, które nie wyleciały do ciepłych krajów. Trwało to dokładnie 7 lat później trafił tu - na Karsin.
,,Tam, gdzie lśni horyzont,
drga niebieską linią
wprost w otwarte wrota chmur,
siwych chmur,
tam, gdzie w kuźni słońca
dzień powstaje nowy,
gdzie wytycza drogi
rytm - serca rytm."


Ostatnio zmieniony przez Caspian dnia Pon Lis 06, 2017 6:27 pm, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach