KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Temat Shade~

Go down 
AutorWiadomość
Shade

PisanieTemat: Temat Shade~   Czw Wrz 07, 2017 10:54 am

Hejka.
Przepraszam, że zaczynam od tematu w poszukiwaniach, ale chciałabym w odpowiedni sposób rozpocząć grę na forum. Będzie dość offtopowo. Pierwsza rzecz, to chciałabym rozpocząć grę na forum dość łagodnie, bo dawno nie grałam na forum końskim i muszę się rozruszać.

W związku z tym poszukuję rodziców dla mojej postaci, bo niestety bałagan w dziale poszukiwania zniechęcił mnie do przeszukiwania każdego tematu. Jeśli jest jakaś para spodziewająca się, czy planująca źrebię, to serdecznie zapraszam w ten temat. Jeśli chodzi o mnie, to rasa jest obojętna mojego konika. Wolałabym jednak, aby była to klacz, bo ogiera zakładam dopiero jak mi podpasuje pierwsza postać (tak już planuję multi, wiem XD). Wszystko jest jednak do ustalenia, włącznie z imieniem, bo to imię jest baaardzo robocze. Zapraszam!

Druga sprawa, trochę grubsza tyczy się samego forum. Wiem, że jestem tu od pięciu sekund, ale nie chodzi mi tutaj o jakieś wywyższanie się czy coś. Chciałabym po prostu trochę pomóc, więc jeżeli byłaby możliwość i chcielibyście, to mogę pomóc z wyglądem forum, ale to już możemy pogadać na priv z administracją, jeśli tylko macie takie życzenie.

Pozwolę sobie też odrobinę przywitać całe forum i napisać odrobinę o sobie. Generalnie informacje tutaj zostaną zmienione, gdy powstanie moja postać. Jeśli chodzi o mnie, to jestem starym wyjadaczem pbfów, bo gram od 2008 roku. Zaczynałam od for smoczych i takie najbardziej lubię. Drugim moim ulubionym typem for są fora zwierzęce, ponieważ sama lubię zwierzęta i posiadam w domu małe stadko wszystkiego, bo i mam 3 koty, psa i rybki w pokoju. Na forach nie raz tworzyłam awatarnie i zajmowałam się pomocą grafikom, więc i tutaj chciałabym docelowo otworzyć kącik, gdzie będzie można składać zamówienia na obrobienie avataru. Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze razem grać.

Zapraszam tutaj lub na pw zarówno ewentualnych rodziców mojej klaczki, administrację i każdego innego usera, który będzie chciał się przywitać Smile
Powrót do góry Go down
Mahjonner
Rekrut

PisanieTemat: Re: Temat Shade~   Czw Wrz 07, 2017 4:13 pm

Nie przychodzę z propozycją, ale chce się przywitać!

Więc,witam serdecznie. Sama już mam dość długi staż na forach, chociaż mój staż przy twoim to nic </3 *zaczęłam gdzieś tak w 2011 o ile dobrze pamiętam*

A na jakich zwierzęcych jeszcze grałaś?
Powrót do góry Go down
Espilce
Morderca

PisanieTemat: Re: Temat Shade~   Czw Wrz 07, 2017 4:15 pm

Również witam. A ja zacząłem gdzieś koło 2013, jeśli dobrze kojarzę Smile

Jakby co, Espilce zawsze może zostać ojcem Smile
Powrót do góry Go down
Armina
Początkujący

PisanieTemat: Re: Temat Shade~   Czw Wrz 07, 2017 4:37 pm

Moge zaproponować R. Stoney'a na ojca, ale widzę, ze powyżej jakaś propozycja jest^, to moze mamke bym mogła zaproponować? ^^ np Armine
Powrót do góry Go down
Shade

PisanieTemat: Re: Temat Shade~   Czw Wrz 07, 2017 9:50 pm

Nie mogłam się zebrać, aby odpisać wam XD.

Hejka jeszcze raz. Jeśli chodzi o fora jakie grałam, to niegdyś, kiedy jeszcze istniało Dragon World grałam na forum poświęconemu jednorożcom, gdzie były również normalne konie. Miałam przyjemność na nim grać. Grałam jeszcze na Wild Neigh, ale dość krótko, jak na moje normalne staże. Raz grałam na jakimś forum o stadninie koni, ale znów nie pamiętam. Grałam na forach fantasy, bo na Fantasy Sekai, Dragon World, Dragons Domination, Smoczy Jeźdźcy PBF i raz mi się trafiło AvengersPBF.

Jeśli chodzi o rodziców. Z tego co rozumiem młoda poczęłaby się z gwałtu, prawda? Wolałabym tego uniknąć szczerze mówiąc, ale jeśli będziecie chcieli, to mogę przystać na tę propozycję.
Powrót do góry Go down
Mahjonner
Rekrut

PisanieTemat: Re: Temat Shade~   Czw Wrz 07, 2017 10:39 pm

Wild Neigh, też byłam, tyle że mój staż należał raczej do tych dłuższych ;3
Inne wymienione fora kojarzę z tytułów. Miałam być nawet na Avengersach, ale w końcu się nie zdecydowałam, nie pamiętam czemu.
W każdym razie jestem jak najbardziej za pomocą administracji w kwestii grafiki. Bo trudno przyznać, ale w porównaniu z wyglądami innych for, tutejszy za dobrze nie wygląda *mam nadzieje, że za te opinie nie zjedzą mnie żywcem* A solidnym wyglądem naprawdę można przyciągnąć więcej graczy x3
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Temat Shade~   

Powrót do góry Go down

Temat Shade~
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!
» Wymiana bannerami - jedyny temat, w którym mogą pisać goście
» Event fantastyczny - Temat do kart postaci
» Pokemonowe Teorie
» Gify temat 1+2 [Hajs się zgadza + Święta!]