KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

zabić nudę

Go down 
AutorWiadomość
Silharai
Rekrut

PisanieTemat: zabić nudę    Sro Sie 02, 2017 6:13 pm

Cześć i czołem, wracam sobie.
Dysponuje czasem raczej w wieczornych porach, więc jeśli i Ty (Tak Ty, Ty Very Happy ) masz podobnie - myślę, że możemy śmiało pisać. Chociaż jeśli komuś nie przeszkadza, że będzie musiał czekać na moją odpowiedź prawie cały dzień to jednym słowem - spoko. Razz Okej, koniec biadolenia.
Hm, szczerze pisząc nie wiem właściwie czego oczekuje w fabule. Wiem tylko, że nie kręci mnie to iż Silek jest porywany przez ogiera. (To takie anty-męskie, chociaż kto jak lubi.) Wiadomka - może dostać w 'pape', ale nie na tej zasadzie, że jest najsłabszym bolkiem w całej wsi. (SO SAD)
Dobra, rzucę jakieś pospolite propozycje.
- mogę porwać, ale nie ciągnąć do celi - a raczej trzymać kilka dni w jakimś lesie, grocie, czy gdziekolwiek. Przy tym straszyć, że jak ucieknie to zabiję kogoś tam, albo samego porwanego,
- podczas nocy Silek zostaje napadnięty, oraz pobity. Oczywiście broni się jak może, ale tej nocy akurat jest osłabiony. Uznajmy, że dzień wcześniej narusza teren obcego stada i straszy klacze, czy coś takiego. Jednym słowem dostaje nauczkę,
- podczas patrolu napotyka na SILNEGO ogiera i chce mu zapłacić jednego karmina, by ten w następna noc przywklekl mu piękna klacz. Ten obiecuje, że to zrobi i tak się staje. Tu można wymyśleć coś jeszcze,
- I WASZE PROPOZYCJE.
Gorąco (dosłownie) pozdrawiam. pig
Powrót do góry Go down
Sechmet
Wojak

PisanieTemat: Re: zabić nudę    Sro Sie 02, 2017 7:11 pm

Pwww Very Happy
Powrót do góry Go down
Espilce
Morderca

PisanieTemat: Re: zabić nudę    Sro Sie 02, 2017 7:38 pm

Skoro nie chcesz porwania przez ogiera to:
"- podczas patrolu napotyka na SILNEGO ogiera i chce mu zapłacić jednego karmina, by ten w następna noc przywklekl mu piękna klacz. Ten obiecuje, że to zrobi i tak się staje. Tu można wymyśleć coś jeszcze"

Espilce może mu sprezentować porwaną klacz, jeśli jakaś się zgłosi, lub on może sprezentować klacz Espilcowi. To już zależy od Ciebie i klaczy - mi to obojętne Smile
Powrót do góry Go down
Silharai
Rekrut

PisanieTemat: Re: zabić nudę    Sro Sie 02, 2017 7:54 pm

Wolę zostać przy macierzystej wersji. ^^ Także wobec tego teraz szukamy jakiejś niewiasty, aczkolwiek z obcego stada. Chyba, że masz jakąś dobrą znajomą - to byłby dobrze.
Powrót do góry Go down
Espilce
Morderca

PisanieTemat: Re: zabić nudę    Sro Sie 02, 2017 7:58 pm

Spróbuje kogoś popytać, jeśli się znajdzie, to dam znać.

Jeśli jakaś klacz (nie z Krwawej Zemsty - z wiadomych powodów) jest chętna, to prosimy o danie znać Smile
Powrót do góry Go down
Silharai
Rekrut

PisanieTemat: Re: zabić nudę    Sro Sie 02, 2017 8:01 pm

Doskonale, perfekto.
Tak sobie teraz myślę, że możemy zacząć ten dramatyczny wątek. Ponieważ i tak musimy wpierw zrobić ten boski dil, a następnie Ty musisz złapać ofiarę losu.
Powrót do góry Go down
Espilce
Morderca

PisanieTemat: Re: zabić nudę    Sro Sie 02, 2017 8:11 pm

Jeśli nie masz nic przeciwko temu, to wolę by Espilce dał mu klacz z innego powodu niż jeden pieniążek. Bo Espilce to nie jakimś tam koń na posyłki czy do wynajęcia. A możliwe powody:
- Espilce sobie nie będzie z klaczą radził i postanowi ją ofiarować komuś innemu (albo kiedyś już sobie z nią nie radził i woli się jej szybko pozbyć)
- klacz po prostu nie będzie w typie Espilca i dlatego ją sprezentuje
- Espilce da mu ją po prostu licząc za jakiś czas na wdzięczność
- Espilce będzie chciał mu zrobić szkolenie z radzenia sobie z klaczami, a to będzie taki materiał do ćwiczeń
- Espilce będzie pewien, że Silha sobie nie poradzi i się zbłaźni

Albo dowolny inny powód Smile
Powrót do góry Go down
Sechmet
Wojak

PisanieTemat: Re: zabić nudę    Sro Sie 02, 2017 8:14 pm

Espilce napisał:
- Espilce będzie pewien, że Silha sobie nie poradzi i się zbłaźni
W tym właśnie momencie żałuję że Secha jest w SKZ XDDDD
Powrót do góry Go down
Espilce
Morderca

PisanieTemat: Re: zabić nudę    Sro Sie 02, 2017 8:23 pm

A Note? Note się nie nada? Smile
Powrót do góry Go down
Sechmet
Wojak

PisanieTemat: Re: zabić nudę    Sro Sie 02, 2017 8:26 pm

za młoda, teretycznie moge już jej zrobić 3 lata, ale co tak bez urodzin ? I ona jest taka delikatna i kochana no. Nie będzie się zbytnio buntować XD
No chyba że ciut oszukamy i ją postarzymy a potem znów odmłodzimy XD
Powrót do góry Go down
Espilce
Morderca

PisanieTemat: Re: zabić nudę    Sro Sie 02, 2017 8:34 pm

To jak już wolisz, Twój i Silha wybór Smile A może jeszcze ktoś się zgłosi? Pozostaje czekać Smile
Powrót do góry Go down
Silharai
Rekrut

PisanieTemat: Re: zabić nudę    Sro Sie 02, 2017 8:42 pm

" - Espilce da mu ją po prostu licząc za jakiś czas na wdzięczność " to ma sens. Taki gest wobec członka stada.
Delikatna i kochana - w sam raz na takie dzikie orki. Tylko takie dobrze się plugawi, bo są same w sobie niewinne. (psychol, psychol aj em psycho)
Powrót do góry Go down
Sechmet
Wojak

PisanieTemat: Re: zabić nudę    Sro Sie 02, 2017 9:02 pm

Biedna Nocia, zostanie jej to w pamięci ale w sumie w przyszłości można to nieźle wykorzystać Razz
Więc jeśli chcecie mogę zacząć XD
Powrót do góry Go down
Espilce
Morderca

PisanieTemat: Re: zabić nudę    Sro Sie 02, 2017 9:19 pm

A to zacznij gdzieś na terenach Krwawej Zemsty Smile

Silhar, chcesz tylko jej przekazanie? Czy jakąś dłuższą fabułę, gdzie Espilce mu coś będzie tłumaczył, doradzał?
Powrót do góry Go down
Noteviddia
Źrebak

PisanieTemat: Re: zabić nudę    Sro Sie 02, 2017 9:26 pm

Jestem tutaj, niech was potem męczą wyrzuty sumienia Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Silharai
Rekrut

PisanieTemat: Re: zabić nudę    Sro Sie 02, 2017 9:28 pm

Bardzo chętnie popisze z Espilce, ale może po całym tym zdarzeniu? Wtedy spotkają się i skupią tylko na sobie. Jakkolwiek to dziwnie brzmi, mam na myśli męskie pogadanki. Jakieś może nawet spiski i pochwalenie się tym jak to było, z podarowanym prezentem. Brudne tematy.
Powrót do góry Go down
Espilce
Morderca

PisanieTemat: Re: zabić nudę    Sro Sie 02, 2017 9:36 pm

A gdzie z nią później wpaść? Do jakiejś Twojej jaskini? Gdzie Espilce może znaleźć Twoją postać?
Powrót do góry Go down
Silharai
Rekrut

PisanieTemat: Re: zabić nudę    Sro Sie 02, 2017 9:39 pm

Dobry pomysł, tylko zrobię swoje lokum i możecie wpadać. W sumie to jak napiszę, to zapewne będziecie gotowi. Ale spokojnie, co nagle to po diable. Very Happy Postaram się w pół godzinki to ogarnąć, ponieważ robię jeszcze kilka ważnych dla mnie rzeczy (real life).
Powrót do góry Go down
Espilce
Morderca

PisanieTemat: Re: zabić nudę    Czw Sie 03, 2017 1:53 pm

Ok, Espilce nadciągnął: http://karsin.ativiforum.com/t1267-podziemny-hilton#27002

Teraz Silha czy Note?
Powrót do góry Go down
Silharai
Rekrut

PisanieTemat: Re: zabić nudę    Wto Sie 29, 2017 7:56 pm

Hye, ye, yo.
Poszukuję przyszłej żony, choć ciężko mi powiedzieć na ile. Jedno jest pewne - nie będzie to wieczność. Moje wymagania co do wybranki, właśnie mam zamiar wymienić. Wobec tego życzę sobie,
- młodsza od owego amanta,
- będzie musiała jakoś tolerować jego stosunek, co do niej (nie zawsze będzie kololowo),
- powiem okrutnie, on będzie jej pierwszą miłością, ona zaś nie może wcześniej mieć już źrebaka,
- jeśli będzie sens, mogą mieć bobasa, ale i tak rzadkością jest, że potem dorośnie,
- może być młoda i głupiutka. pig
Także jakby ktoś miał ochotę temu podołać, to czekam na propozycję.
Powrót do góry Go down
Sechmet
Wojak

PisanieTemat: Re: zabić nudę    Wto Sie 29, 2017 9:32 pm

W sumie partnerką ona raczej nie będzie, i już ma przyszłego partnera *czyt. seth*, i raczej nie jest głupiutka xD A poza tym mógłby mu przeszkadzać jej wzrost xD
Ale zawsze jestem chętna na coś typu kochanków ?
Co ty na to?
Powrót do góry Go down
Real Stone
Szeregowy

PisanieTemat: Re: zabić nudę    Pią Wrz 01, 2017 10:21 pm

Yu yu yu Yuko chce *-*
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: zabić nudę    

Powrót do góry Go down

zabić nudę
Powrót do góry