Karsin

Go down
Real Stone
Real Stone
Namiestnik

Real Stone Empty Real Stone

on Sob Mar 04, 2017 9:34 pm
Imię: Real Stone
Stado: Krwawa Zemsta
Płeć: Ogier
Wiek: 6 lat
Wygląd: Z początku od długiej splecionej grzywy do mocnych i umięśnionych nóg. Węgielkowate  oczy, które wyrażają egoizm i samospełnienie widać od samego początku do końca. Przez jego głowę przejeżdża mało widoczny biały pasek, który można zobaczyć tyllo z bliska. Jego szyja jest smukła i dobrze umęśniona. Ogon opada swobodnie bez żadnych splecionych warkoczyków, kucyczków czy kłosów. Jego uroda jest wszystkim co sprawia wrażenie innej cechy nie posiada. Jego wzrost jest dość rzadki jak na krzyżówkę hanowera, Hackney i odrobiny Shire, i oldenbura a mianowicie 182. Wygląd oldenbura i hanowera zmieszały się razrm tworząc zacny wygląd. Wzrost Shire~ dlatego tak bardzo się odróżnia swoim wyglądem. Z bliska, każdy koń może go wziąść za dobrze poukładanego i spokojnego ogiera. Wszystko ma w planach. Dlatego nie wiesz czy raz okaże się być prawdziwym gentelmenem czy może uzna Cię jako jego ofiatę. Co do tego wygląd ofiary nie ma tu nic do rzeczy, ponieważ każda klacz -jak twierdzi- powinna go poznać. Czy to w lochach czy w inny sposób. Zazwyczaj nie bawi się w gierki porwań ogierów, choć i to może się w prawdzie zdarzyć. Nie żyje on oazą spokoju, lecz nigdy nie atakuje pierwszy. Możliwe, że będzie miał do tego jakiś powód. Na jego ciele widnieją drobne blizny.
Charakter:Rzec nie rzec jest to truny i niespotykany charakter. Nie wiadomo kiedy zaatakuje, a kiedy uzna Cię za 'afrodyte' i zrobi wszystko, aby kogoś wykorzystać. Nikt nie zna jego planów, nikt nie wyczyta to z jego duszy czy postawy ciała. Oczy ma skryte, zablokowane i niedostępne. Nie rozumie słowa kochać, on nie ma uczuć. Można spotkać u niego tylko troskę, ale wszak jest to rzadkie. Nie zauważysz w nim swojego najlepszego przyjaciela on podchodzi do życia egoistycznie i bezdusznie. Liczy się co on chce, a drugi osobnik nie ma nic do gadania. Nie ważne czy to koń z jego stada czy też nie i tak będzie się wywyższać. Nikt nie wpłynie na jego zachowanie, które jest dość spotykane. Zawsze marzył o źrebaku, więc posiada jakieś uczucia? Nie, źrebaki chce wykorzystać do powiększenia stada, a dąży on do władzy i królestwa. Walką zdziała wszystko jeżeli ma po co walczyć.
Historia: Od małego źrebięcia walczy o władze nad swoim rodzeństwem, jako najmłodszy wyróżniał się jamo czarna owca. Jego rodzeństwo było białe i siwe w tym jego przyrodnia siostra ~ Raisha. A on jedyny wdał się w swojego ojca, który uciekł od nich. Był wyśmiewany i wytykany palcami. Jako brzydal. Jego rodzeństwo stało się popularnymi i ładnymi końmi, a on nic nie znaczył. Kilka lat później odszedł dowiadując się, że z ich rodzeństwa powstały typowe ślązaki z wyjątkiem przyrodnik siostru, która poszła własnymi śladami, rywalizowali o wszystko i onic jednak to on jedyny bił urodą na kolana. . Więc słynny Real Stone zostawił swoją rodzinę i nie żałował swojej decyzji wydawała mu się słyszna w tej sprawie. Po kilku latach nie znalazł, ani jednego śladu po swojej rodzinie.

Raisha ~ siostra Real'a. Wygrywała we wszystkim co ma związek z wyścigami. Byli o siebie wzajemnie zazdrości, jak typowe rodzeństwo.

Była ona rasy Hackney, po swoim ojcu.


Ostatnio zmieniony przez Real Stone dnia Pon Sty 15, 2018 4:50 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach