Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kuchnia

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Karsin
Admin
Karsin



Kuchnia     Empty
PisanieTemat: Kuchnia    Kuchnia     EmptyPon Gru 07, 2015 12:49 pm

Przestronna kuchnia z której korzystają Czarodziej i konie wynajmujące jeden z pokoi na pierwszym piętrze. Kuchnia jednak znajduje się na parterze. Jest w niej kilka buteleczek z dziwnymi kolorowymi płynami, całkiem możliwe że są to magiczne eliksiry, jednak równie dobrze może to być po prostu zabarwiona woda dla ozdoby. W kuchni oczywiście znajduje się też zapas jedzenia. Kuchnia pełni też funkcję spiżarni.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Luizjana
Władca
Luizjana



Kuchnia     Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia    Kuchnia     EmptyNie Sty 10, 2016 9:07 pm

Luizjana weszła do kuchni i zauważyła że nikogo w niej nie ma, więc pomyślała ,,Może kogoś poszukam''. I zaczeła szukać czegokolwiek lub kogolwiek. Niestety po 2 godzinach znalazła tylko parę marchewek i jabłek oraz owsa, pszenicy, słomy, no i siana, ale najbardziej zaciekawiło ją to że leżały w niej jakieś dziwne buteleczki. Co to może być? Wzieła jedną i wypiła. Po chwili przypomniała sobie imię ojca, a zwał on się Carlos, jednak nadal nie wiedziała jak on wygląda? Question
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Kuchnia     Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia    Kuchnia     EmptyNie Sty 10, 2016 9:29 pm

Stary myszaty koń wszedł do kuchni i uśmiechnął się do ciebie już od progu. - Witaj, Nieznajoma. Jak Ci na imię? Na mnie wszyscy wołają Czarodziej. - przedstawił się i lekko skinął głową. - Szukasz czegoś, czy może przyszłaś bez powodu, tak jak większość innych koni które mnie odwiedzają? - zapytał. Przyglądał ci się przez chwilę, po czym pokiwał głową i powiedział: - Wyglądasz na idealną władczynię dla jakiegoś stada... - ocenił powoli. - Co ty na to? Chciałabyś dostać władzę? - zaproponował, mimo iż dopiero co się spotkaliście i Czarodziej nawet nie wiedział kim jesteś. Czyżbyś zrobiła na nim dobre wrażenie grzebiąc w jego kuchnio-spiżarni? Mało prawdopodobne. Najwyraźniej po prostu obiecująco wyglądałaś.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Luizjana
Władca
Luizjana



Kuchnia     Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia    Kuchnia     EmptyWto Sty 12, 2016 4:40 pm

- Zwie się Luizjana a ogulnie to przyszłam z panem porozmawiać właśnie o władzy nad SLS. Chętnie przejmę władzę ale jak zbiorę stado? Mówiąc to Luizjana usiadła na ziemi i powiedziała. - Chciałabym być przywódcą (Władcą) SLS. Nie wiem jak mam panu wytłumaczyć dlaczego ale chyba dlatego że jestem czujna gdyż moje uszy słyszą wszystko dookoła, mój wzrok widzi wszystko co się dzieje a mój węch jest tak wyostrzony żę czuje wszystko co mnie otacza. Niestety nie wiem czy pan przyjmie moją propozycję. Luizjana zgłodniała i zaburczało jej w brzuchu. Przepraszam ale jestem głodna czy mogłabym jeśli już tu jestem poczęstować się jabłkiem?
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Kuchnia     Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia    Kuchnia     EmptySro Sty 13, 2016 5:38 pm

//połączyłam twoje posty i wyszedł całkiem przyzwoity post Very Happy

- Jakie będzie stado, zależałoby od ciebie. Jeśli będziesz dobrą władczynią to na pewno różne konie dołączą. - odpowiedział Czarodziej na twoje pytanie. - Proszę, mów mi na ty. - powiedział i się uśmiechnął.
- Czemuż miałbym nie przyjąć twojej propozycji? To co mówisz brzmi obiecująco, a jeśli to prawda, to jesteś wręcz ideałem władczyni. - ponownie się uśmiechnął. - A więc, Luizjano, mianuję cię władczynią stada Lodowatych Serc. Pamiętaj że od dzisiaj jesteś odpowiedzialna za członków twojego stada. Nie popełniaj zbyt dużych głupstw. - powiedział uroczyście. - Wierzę że sprostasz temu zadaniu. - dodał.
- Oczywiście, proszę, częstuj się, Luizjano. - powiedział podając Ci soczyste jabłko i pokaźną marchewkę.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Luizjana
Władca
Luizjana



Kuchnia     Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia    Kuchnia     EmptySro Sty 13, 2016 8:18 pm

- Dziękuje za jabłko, marchewkę i za mianowanie mnie na Władce. Luizjana, gdy tylko skończyła to mówić, zaczęła jeść jabłko z wielkim apetytem. - Nigdy nie jadłam z takim apetytem. Ale chciałam się zapytać, co to za kolorowe napoje? zapytała.
W tej samej chwili Klacz poślizgneła się i upadła na ziemię mówiąc - Nic mi nie jest!
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Kuchnia     Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia    Kuchnia     EmptyCzw Sty 14, 2016 6:08 pm

Czarodziej uśmiechnął się widząc jak jesz. - Ależ nie ma za co! - odparł na twoje podziękowanie. - Jesteś może jeszcze głodna? - zapytał.
- To są... Takie tam... Nic ważnego... Mojej produkcji... Nie przejmuj się nimi... - odpowiedział zmieszany Czarodziej gdy zapytałaś o buteleczki z kolorowymi płynami. Zaczerwienił się i spojrzał gdzieś w bok. Szybko jednak zwrócił wzrok ku tobie, gdy upadłaś. Momentalnie znalazł się przy tobie. - Nic ci nie jest? - zapytał, mimo iż już odpowiedziałaś na to pytanie. Wyciągnął do ciebie kopyto aby pomóc Ci wstać (załóżmy że jest to możliwe Razz skoro koń może usiąść na krześle to może też złapać drugiego za kopyto XP).
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Luizjana
Władca
Luizjana



Kuchnia     Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia    Kuchnia     EmptyCzw Sty 14, 2016 7:06 pm

Klacz złapała Czarodzieja za kopyto i podniosła się. - Dziękuje za pomoc. powiedziała. Klacz dumnym, ale nie za szybkim krokiem dążyła do wyjścia z kuchni. - Do widzenia. I jeszcze raz dziękuje za jabłko i za mianowanie na władce. - Podziękowała jeszcze raz, a mówiąc to klacz była już blisko wyjścia.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Kuchnia     Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia    Kuchnia     EmptyNie Sty 17, 2016 2:13 pm

- Ależ nie masz za co. - powiedział Czarodziej gdy podziękowałaś. Uśmiechnął się miło i podszedł wraz z tobą do wyjścia z kuchni. Odprowadził cię przez korytarz do drzwi wejściowych i je otworzył. - Do zobaczenia, Luizjano. - powiedział. - Pamiętaj że zawsze możesz do mnie przyjść, w każdej sprawie. - dodał z uśmiechem. Poczekał aż wyjdziesz i jeszcze do ciebie pomachał gdy obchodziłaś. - Do widzenia! - powtórzył, jednak byłaś już na tyle daleko że pewnie tego nie usłyszałaś. Potem Czarodziej zamknął drzwi i wrócił do swojego biura.

[z/t]
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Luizjana
Władca
Luizjana



Kuchnia     Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia    Kuchnia     EmptyNie Sty 17, 2016 3:50 pm

Luizjana odeszła nie słysząc już wołania Czarodzieja, ale była wręcz pewna że jeszcze tu kiedyś wróci. - Napewno tu jeszcze kiedyś wrócę - szepnęła.
Dowidzenia Czarodzieju! - krzykneła i pomachała Czarodziejowi gdy on też jej pomachał. W końcu odeszła.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kuchnia     Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia    Kuchnia     Empty

Powrót do góry Go down
 
Kuchnia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kuchnia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Tereny niczyje :: Tereny Czarodzieja :: Góra Niftar :: Mieszkanie Czarodzieja-
Skocz do: