Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Biuro Czarodzieja

Go down 
+9
Atena
Mirabelle
Luizjana
Wera
Severinus
Renesmee
Sinyelle
Reta
Karsin
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Renesmee
Rekrut
Renesmee



Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 2 EmptyNie Sty 03, 2016 7:21 pm

Och nie! zaśmiałam się melodyjne. Nie zostanę tu na długo,  skoro muszę wybrać jedną z tych propozycji. Nie mogę zostać,  tak lepiej brzmi. To zbyt "szczęśliwa kraina". A obawiam się że moje szczęście dawno się skończyło. A skoro najprawdopodobniej nie zostanę, to nie musisz znać mojego imienia. Mieszka tu może ktoś prócz ciebie?  
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 2 EmptyNie Sty 03, 2016 7:35 pm

- Szczęście zawsze można odzyskać... - powiedział. - Ale cóż, skoro upierasz się że wolisz być nieszczęśliwa, to nie będę cię do szczęścia zmuszać. Zresztą, skąd wiesz że wszystko co piękne jest szczęśliwe? - zapytał. Przecież sama byłaś piękna, a jednak najwidoczniej nie byłaś szczęśliwa. Czarodziej nie skomentował faktu że nie zdradziłaś mu imienia, uszanował twoją prywatność. - Mieszka tu jeszcze kilka koni, co prawda niewiele, ale jednak nie jestem całkiem sam na tej wyspie. - odpowiedział na twoje pytanie, mimo że ty nie odpowiedziałaś na jego. - Ostatnio zaczęły się schodzić różne konie, więc zacząłem tworzyć stada. Miałem nawet zamiar mianować cię władcą jednego z nich, jednak skoro masz zamiar odejść nie ma to zbyt dużego sensu. - powiedział. - Po prostu wydaje mi się że masz nietypowe podejście do życia. Zresztą mogę się mylić, życie przecież nie jest bezbłędne. Na dodatek ja uważam każdą osobę za wyjątkową. - dodał z uśmiechem. - Z drugiej strony mówi się że nie da się opuścić Karsin... Ale nie wiem czy powinienem w to wierzyć. To mogą być zwykłe plotki.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Renesmee
Rekrut
Renesmee



Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 2 EmptyNie Sty 03, 2016 10:31 pm

Hmmm...  Władcą,  powiadasz? Brzmi ciekawie. Jakie przywileje posiada dodatkowo władca? To jest oczywiste że ma poddanych i nimi rządzi. Chętnie takim władcą zostanę,  oczywiście.zamyśliłam się i spóściłam głowę. Nagle pododniosłam ją z ożywieniem Mówili na mnie Renesmee.I mam zostać władcą całej krainy?  Jeśli nie nic na to nie poradzę że oczy błysnęły mi na czerwono to zadowolę się tym skrawkiem ziemi który dostanę
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 2 EmptyNie Sty 03, 2016 11:30 pm

//Nie piszemy posta pod własnym postem, na przyszłość żeby coś dodać lub zmienić użyj przycisku "EDIT" Wink Tym razem ja złączyłam Twoje posty Wink

- Władca dodatkowo może posiadać dwie siedziby, i to z dużą ilością pomieszczeń, podczas gdy zwyczajni członkowie stada mają prawo do tylko jednej siedziby, mniejszej. Władca decyduje o relacjach z innymi stadami: wypowiada wojny i tworzy sojusze. Oczywiście rządzi też swoimi poddanymi, jak już sama wspomniałaś, i w każdej chwili może wyrzucić kogokolwiek ze swojego stada. No i oczywiście władcy zawsze są traktowani z szacunkiem i respektem, ale to raczej oczywiste. - powiedział Czarodziej. Jego oczy zabłysły nadzieją, gdy się przedstawiłaś. - Renesmee... Piękne, długie imię, idealne dla odważnej i dumnej władczyni stada dzielnych wojowników. - powiedział. - Właśnie tak wyobrażałem sobie władczynię stada Krwawej Zemsty. Szanowana, zdecydowana. To, jakie będzie to stado, zależałoby tylko od ciebie. Twoimi terenami byłyby dwa wielkie wulkany, piękne lecz czasami niebezpieczne. Ten "skrawek" ziemi wcale nie byłby taki mały. Dwa majestatyczne wulkany i tajemniczy zamek między nimi... Co ty na to żeby zostać władczynią stada Krwawej Zemsty? - zaproponował.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Renesmee
Rekrut
Renesmee



Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 2 EmptyPon Sty 04, 2016 3:52 pm

Oczywiście,  jak mogłabym zrezygnować

Każdy post musi mieć conajmniej 4 linijki. Dopisz kilka zdań Wink
~Karsin
Powrót do góry Go down
Severinus
Zwykły koń
avatar



Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 2 EmptyWto Sty 05, 2016 6:42 am

Ogier niepewnie wszedł do budynku. Co jeżeli tutaj są jednak ludzie? Wietrzny głos mógł się pomylić... Albo kłamać. Nie zdziwiłbym się, gdyby tak było. Niektóre duchy lubią wpędzać innych w pułapki. Wszystko wydawało się jednak być w porządku... - Halo? - zawołał już bardziej pewny siebie. Nikt jednak nie odpowiedział. Najwyraźniej nikogo tu nie było, ale ciekawość kazała Severinusowi to sprawdzić. Nie przyłożył się zbytnio do przeszukiwań, rozejrzał się, przeszedł parę kroków i tyle. Gdy już miał wychodzić, doszły do niego głosy z lewej strony. Podszedł do drzwi i zaczął nasłuchiwać. Klacz i ogier... Czyli jednak wietrzny głos się nie mylił? Nie wypadało jednak wchodzić podczas rozmowy. Ogier postanowił zaczekać i choć nie jest to grzeczne, obejrzeć całe piętro. Nieczęsto dane mu było widzieć budynek, który nie był jego stajnią albo domem właścicieli... A na pewno nie dom zamieszkany przez konia. Wszystkie przejścia, schody. Wszystko było dostosowane do wielkości kopytnego... Kopytnego mniejszego niż Severinus, który w przejściach pomiędzy pokojami ciągle zahaczał łbem.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3957768
Karsin
Admin
Karsin



Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 2 EmptyNie Sty 10, 2016 2:57 pm

//Ignoruję post Renesmee gdyż jest za krótki.

Czarodziej czekał na twoją odpowiedź, Renesmee, jednak ty milczałaś. Może przestraszyłaś się głosu, który dało się usłyszeć na korytarzu. Czarodziej też go usłyszał i zamilkł. Wyszedł z biura i cię zobaczył, Severinusie. Ewidentnie się zdziwił. - Witaj, co tutaj robisz? - zapytał. Mogłeś się okazać złodziejem, aczkolwiek złodzieje przeważnie nie wołają "halo" od wejścia. Z drugiej strony, krążyłeś po czyimś domu, to wzbudzało pewne podejrzenia. - Jak masz na imię? Jak tu trafiłeś? Czego szukasz? - zadał Ci serię pytań, ostrożnie cofając się o krok na korytarzu. Osłonił sobą drzwi do biura, abyś nic nie zrobił Renesmee, która została w środku. Zresztą i tak mógłbyś z łatwością Czarodzieja pokonać, byłeś dużo większy.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Wera
Strażnik
Wera



Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 2 EmptyNie Sty 10, 2016 8:12 pm

Wera przyspacerowała do małego, białego domku. Zastanawiała się: Kto może tu mieszkać? Domek był ładny, więc na pewno ktoś w nim mieszkał. Zastukała kopytem, i wolno weszła. Na środku pokoju, stał myszaty ogier i rozmawiał podejrzliwie z wielkim perszeronem. Przywitała się: Dzień dobry, jestem Wera. Pomyślała, co by jeszcze powiedzieć, ponieważ głupio było tak stać, i nic nie mówić.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Severinus
Zwykły koń
avatar



Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 2 EmptyPon Sty 11, 2016 6:07 am

Ogier był nieco zaskoczony, gdyż nie spodziewał się przerwania rozmowy za drzwiami. Po usłyszeniu pytań chwilę milczał i niby zastanawiał się odpowiedzią. - Jestem Severinus - odpowiedział nieco drżącym głosem. Przestraszył się konia stojącego przed nim. Po chwili jednak się uspokoił - Przybywam tu z dość daleka. Wietrzne głosy i konie, które spotkałem po drodze kazały mi przybyć do Czarodzieja na górę Niftar. Jak mniemam, to tutaj, a ty zapewne jesteś Czaro... - rozmowę przerwał dźwięk otwieranych drzwi. Do budynku weszła klacz, która w porównaniu do perszerona była bardzo niska, która przywitała się i stanęła obok nas.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3957768
Karsin
Admin
Karsin



Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 2 EmptyPon Sty 11, 2016 2:09 pm

Czarodziej odetchnął słysząc drżenie w twoim głosie, gdy się przedstawiłeś, Severinusie. - Nie bój się, po prostu nie znałem twoich zamiarów. - wyjaśnił i się do ciebie uśmiechnął. - Tak, masz rację, jesteśmy na górze Niftar, a ja jestem Czarodziejem, a przynajmniej tak wszyscy na mnie mówią. - powiedział i w tej chwili do korytarzu weszłaś ty, Wero. Czarodziej spojrzał na ciebie i się uśmiechnął. - Witaj, Wero. Możesz na mnie mówić Czarodziej, jak wszyscy. - przedstawił się. - W jakiej przyszłaś sprawie? Czy może przytrafiłaś tu przez przypadek? - zapytał, po czym skierował następnie pytanie do drugiego z was, Severinusa. - Mówiły ci coś jeszcze te głosy? Bo może masz jakieś ważne przeznaczenie... - zastanowił się Czarodziej i spojrzał na ciebie tak jakby cię oceniał. Rezultat oceny był prawdopodobnie pozytywny, bo uśmiechnął się i pokiwał głową. - Tak się zastanawiam... Może powinieneś zostać władcą? Może to w tej sprawie te głosy kazały ci tu przyjść? Jest jeszcze kilka stad bez władcy... - powiedział, następnie tym samym oceniającym spojrzeniem popatrzył przez chwilę na ciebie, Wero i ponownie się uśmiechnął, kiwając głową, jednak nic już nie powiedział.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Wera
Strażnik
Wera



Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 2 EmptyPon Sty 11, 2016 3:10 pm

- Trafiłam na tą wyspę przez przypadek. A przyszłam do Ciebie w sprawie tego, czy mogłabym zostać władcą Stada Szalejących Piorunów - powiedziała lekko zawstydzona Wera. Postanowiła, że postawi sprawę prosto z mostu. Pomyślała Może powinnam być trochę milsza, bo może nie dać mi władzy. Samolot w którym leciałam, się rozpadł, więc popłynęłam na ląd i trafiłam tutaj.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Severinus
Zwykły koń
avatar



Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 2 EmptyPon Sty 11, 2016 7:01 pm

Ogier kolejny raz został zaskoczony. Owszem, wietrzne głosy wspominały coś o stadach, ale jak to na duchy przystało - nie mówiły nic wprost. Zbyt dużo niejednoznacznych kwestii... - Cóż. Wietrzne głosy wspominały o siedmiu stadach. Nie ukrywam, jest to jeden z powodów mojego przybycia tutaj, poza oczywiście radami innych koni - przerwał na chwilę. Zastanawiał się, czy warto zaufać Czarodziejowi, ale jeżeli wszystkie konie podchodziły do niego z szacunkiem i to do niego chodziły po rady... - Z tego co widzę są tu nazwane stada, lecz dziwi mnie fakt, iż istnieją bez przywódcy. Jakim cudem trzymasz coś, de facto, nieistniejącego w ryzach?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3957768
Karsin
Admin
Karsin



Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 2 EmptyWto Sty 12, 2016 4:17 pm

- Rozumiem... Władza hm? W sumie to czemu nie? - zastanowił się Czarodziej po twoich słowach, Wero. - Na przykład stado Szalejących Piorunów... Lubisz plaże, klify i morze? - zapytał. - Bo takie właśnie byłyby tereny twojego stada. - wyjaśnił z uśmiechem.
Potem spojrzał na ciebie, Severinusie. - Zgadza się, jest siedem stad. Pasowałbyś na władcę jednego z nich, stada Zamglonych Szczytów... Co ty na to? - zaproponował. Czarodziej trochę się zarumienił po twoim pytaniu. - Po prostu jestem tu od bardzo dawna i tak sobie zaplanowałem. Podzieliłem Karsin na siedem części i zaplanowałem stada... Teraz już nie są tak do końca fikcyjne, bo dla każdego stada już chyba mam władcę... - wyjaśnił i lekko się uśmiechnął.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Luizjana
Władca
Luizjana



Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 2 EmptyWto Sty 12, 2016 8:21 pm

Luizjana weszła do biura czarodzieja i zapytała się
-Czy mogłabym być nauczycielką przyrody?
Po pytaniu usiadła na fotelu i czekając na odpowiedź czarodzieja popatrzyła się dookoła mówiąc.
-Ale tu ładnie
jeszcze coś-Powiedziała Luizjana
-Mogłabym być władcą lodowatych serc?Wiem że pytam tak zwykle ale inaczej nie umiem.
Mam nadzieje że mi pan wybaczy za takie zachowanie.

Po tych słowach Luizjana pomyślała Raczej nie dostane władzy przecież ja nawet nie umiem normalnie tego powiedzieć.
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik
Wera



Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 2 EmptyWto Sty 12, 2016 10:48 pm

Oczywiście uwielbiam. - powiedziała. Zostanie władcą to moje marzenie.. Nagle, do biura weszła klacz, lekko wyższa od Wery, i zaczęła mówić jak nakręcona. Przy okazji, ja też chciałabym zostać nauczycielką. - powiedziała Wera, gdy tamta klacz wreszcie skończyła. Zawsze o tym marzyłam, ponieważ wprost uwielbiam źrebaki i naukę. Mam nadzieję, że dostanę władzę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Luizjana
Władca
Luizjana



Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 2 EmptyWto Sty 12, 2016 10:52 pm

Luizjana popatrzyła na niezbyt znajomą klacz i uśmiechneła się.
- No właśnie czy możemy być nauczycielkami? My dwie uwielbiamy źrebaki i naukę.
Więc się do tej pracy nadajemy a razem to wyuczyłybyśmy tyle pokoleń
że nikt by nam nie dorównał.
Powrót do góry Go down
Severinus
Zwykły koń
avatar



Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 2 EmptySro Sty 13, 2016 9:06 am

- Ach, rozumiem, rozumiem. W sumie jest to dość dobry system. Trzeba jednak uważać, może to wywołać z czasem konflikty, czego oczywiście nie życzę - ogier powinął kwestię Stada Zamglonych Szczytów. Zastanawiał się chwilę nad tym. Mimo wielu przeciwwskazań coś ciągle mu mówiło, że to jego powołanie. Ale przecież to duża odpowiedzialność! Nie, nie... Dasz sobie z tym radę Severinusie. Ale na pewno? Tak, tak... Po podjęciu decyzji wyprostował się, nieco zbyt dumnie. - Z przyjemnością podejmę się tego zadania.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3957768
Karsin
Admin
Karsin



Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 2 EmptySro Sty 13, 2016 5:14 pm

//Luizjana, stoimy na korytarzu więc zakładam że ty też do nas przyszłaś na korytarz. W biurze siedzi Renesmee i czekamy wszyscy aż poprawi posta. Jak poprawi to będziemy mogli ponownie wejść do biura. Po prostu się trochę zamieszania zrobiło, jak tyle osób naraz tu jest Razz

Czarodziej spojrzał na ciebie, Luizjano, gdy przyszłaś na korytarz. - Witaj. - powiedział z łagodnym uśmiechem. Ucieszył się widząc wasze (Luizjana i Wera) zainteresowanie nauką. - Oczywiście że możecie zostać nauczycielkami. Przedmioty jakich mogłybyście uczyć to: medycyna, historia, geografia, sztuka walki, nauka płynnego mówienia, plastyka i wychowanie fizyczne. Jest coś czego chciałybyście uczyć? Czym się interesujecie? - zapytał. - To świetnie że lubicie źrebaki, osobiście uważam że wykształcenie w młodym wieku jest bardzo ważne. - dodał, potem zwrócił się do ciebie, Luizjano i powiedział: - Przykro mi, ale nie ma przedmiotu przyroda, ale to co mogłoby być na przyrodzie będzie na medycynie.
- Konflikty i tak będą, nie ma innej opcji. I nic na to nie można poradzić. - powiedział do ciebie, Severinusie. - To świetnie! W takim razie, Severinusie, mianuję cię władcą Stada Zamglonych Szczytów. Nie rób zbyt dużych głupstw i pamiętaj że jesteś od dziś odpowiedzialny także za członków twojego stada. - powiedział oficjalnie. - Masz nawet świadków nominacji na władcę. - dodał z uśmiechem, mając na myśli oczywiście obecne tu klacze.
Następnie przeniósł wzrok na ciebie, Wero. - Oficjalnie mianuję cię władczynią stada Szalejących Piorunów, Wero. Od teraz to od ciebie zależy jakie będzie to stado. - nominował cię z uśmiechem na pysku.

//a co do Luizjany. Właśnie Ci daję władzę w kuchni, więc nie będę Ci jej tutaj dawać po raz drugi Wink
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Luizjana
Władca
Luizjana



Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 2 EmptySro Sty 13, 2016 8:25 pm

-Dobrze skoro nie ma przyrody po prostu będę uczyć plastyki.
Luizjana uśmiechneła się i dodała.
-A skoro już chcę uczyć to powinnam mieć jakichś uczniów prawda?
Zapytała Luizjana z uśmiechem na twarzy(pysku) i podrapała się po głowie.
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik
Wera



Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 2 EmptySro Sty 13, 2016 9:08 pm

Dziękuję! Nie ma pan pojęcia, jak bardzo mnie to cieszy! - zawołała radośnie Wera. Zaczęła brykać z radości. A propo, ja chętnie będę uczyć historii, plastyki i wychowania fizycznego. - powiedziała jeszcze trochę podniecona klacz. Ja także uważam, że wykształcenie jest bardzo, ale to bardzo ważne - odrzekła klacz. Tylko mam jeszcze jedno pytanie. Jaka będzie zapłata?


Ostatnio zmieniony przez Wera dnia Czw Sty 14, 2016 6:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Severinus
Zwykły koń
avatar



Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 2 EmptyCzw Sty 14, 2016 6:19 pm

-Hmm... - ogier uśmiechnął się ciepło, co rzadko mu się zdarzało - Widzę więc, że mam tu do czynienia z innymi przywódcami stad - rozejrzał się jeszcze po korytarzu, po czym odwrócił się w stronę drzwi. - Czarodzieju, w razie problemów zwrócę się do Ciebie. A co do reszty, niech duchy wam sprzyjają! - powiedział nieco niecierpliwym głosem, nie mógł doczekać się, by zobaczyć swój nowy dom. Otworzył drzwi, jeszcze raz obrócił się w stronę innych koni. - Dziękuję Czarodzieju, i przepraszam, że tak szybko wychodzę, ale wietrzne głosy wzywają - po czym wyszedł na zewnątrz. Wietrzne głosy zaprowadzą go do domu.

[z/t]


Ostatnio zmieniony przez Severinus dnia Czw Sty 14, 2016 8:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3957768
Mirabelle
Amator
Mirabelle



Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 2 EmptyCzw Sty 14, 2016 6:30 pm

/ Moge...?

Szła korytarzem patrząc po kolei na drzwi. Doszła do biura i zapukała w drzwi. Powoli weszła do pokoju i skinęła głową mówiąc:
- Dzień dobry
Tutaj raczej posady generała nie dostanie, ale może zaryzykuje nuczaniem młodszych. Lubiła źrebaki, pracować z nimi mogła. Najbardziej to wolałaby naukę sztuk walki - jej mocną stroną. Znała prawie wszystkie zwirzęta, które chciałyby zabić jej gatunek. Nikt nie wie wszystkiego, chyba, że jest to istota nadprzyrodzona i wszechwiedząca. Chciałaby dzielić się tym co wie i strzec przed tym co według niej zagraża koniom. Zawsze warto powiedzieć to jedno słowo więcej.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 2 EmptyCzw Sty 14, 2016 10:50 pm

//a pewnie, pewnie, chodź do nas, Mirciu Razz stoimy wszyscy na korytarzu, bo w środku jest Renesmee (właściwie to już można powiedzieć że jej nie ma, ale tak jakoś wyszło że jesteśmy na korytarzu) więc zakładam że ty też weszłaś do nas na korytarz.

- Dobrze, zapisuję Luizjanę jako nauczycielka plastyki, a Werę jako nauczycielka plastyki, historii i wf-u. - powiedział i zapisał coś na jakiejś kartce. - Na razie niestety nie ma zgłoszonych do szkoły źrebaków, ale jak tylko jakieś będą to dam wam znać. - zapewnił. - Mam do was prośbę... Gdy będziecie kiedyś mieć źrebaki, zapiszecie je do szkoły? - poprosił zwracając się do wszystkich was trzech. - Szkoła jest darmowa, a żeby zapisać źrebaka wystarczy z nim pójść do pokoiku dyrektora w szkole. - dodał. - A co do zapłaty... Ile chciałybyście zarabiać? Na razie nauczyciele w szkole im. Savilli zdecydowali się na jeden karmin na dwie lekcje, ale możecie zaproponować inną sumę. - powiedział.
- Ależ nie ma za co, Severinusie! Pamiętaj że w razie jakichkolwiek problemów zawsze możesz do mnie przyjść. - powiedział do ciebie, Severinusie. - Was też się to tyczy. - dodał, zwracając się do was (Wera i Luizjana), gdy gdyż ogier wyszedł.
W tej chwili weszłaś ty, Mirabelle. - Witaj, Nieznajoma. - uśmiechnął się Czarodziej. - Jak masz na imię? W jakiej sprawie przybywasz? - zapytał spokojnym głosem.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Wera
Strażnik
Wera



Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 2 EmptyCzw Sty 14, 2016 11:25 pm

Oczywiście, zawsze jak będę miała problem, przyjdę z nim do ciebie - uśmiechnęła się Wera. Ależ, dla mnie wykształcenie jest bardzo ważne. Oczywiście, moje źrebaki będą się uczyły w szkole - zapewniła Wera. A co do zapłaty, gdybym mogła, to karmin na lekcję... - poprosiła klacz. Chciała mieć duży dorobek, ponieważ być może, będzie musiała coś dokupić dla wyposażenia szkoły, więc trochę kosztów też będzie. Oczywiście, nauka daje wiele, wiele radości.. - na korytarz weszła niska, kara klacz czystej krwi.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Luizjana
Władca
Luizjana



Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 2 EmptyPią Sty 15, 2016 7:00 am

- Właśnie, bo ja mam źrebaka, tylko że go przygarnełam. Czy mogła bym go zapisać? - Klacz z uśmiechem się zapytała.
- Tylko nie wiem gdzie zapisać i w tym jest problem. - dodała Luizjana i troszkę się zaniepokoiła, ale zaraz potem się uśmiechneła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Biuro Czarodzieja
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Sklep Czarodzieja

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Tereny niczyje :: Tereny Czarodzieja :: Góra Niftar :: Mieszkanie Czarodzieja-
Skocz do: