Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jedno kliknięcie i ostatnie chwile życia.

Go down 
AutorWiadomość
Bhadramurti
Strażnik
Bhadramurti



Jedno kliknięcie i ostatnie chwile życia. Empty
PisanieTemat: Jedno kliknięcie i ostatnie chwile życia.   Jedno kliknięcie i ostatnie chwile życia. EmptySob Lis 26, 2016 9:49 pm

Notatki Moje i tylko MOJE!
Powrót do góry Go down
Bhadramurti
Strażnik
Bhadramurti



Jedno kliknięcie i ostatnie chwile życia. Empty
PisanieTemat: Re: Jedno kliknięcie i ostatnie chwile życia.   Jedno kliknięcie i ostatnie chwile życia. EmptySob Lis 26, 2016 9:54 pm

Każdy myśli,że mnie zna,ale przecież tak nie jest.Jestem ogierem o charakterze takim jak inni...
Jestem pożądany przez klacze ,a ja pożądam je.Uzależniony,bezlitosny,uczuciowy,twardy,tajemniczy...Tak....Cały ja.
Uwiodłem już trzy klacze....Arye,Ezgi i Mistiness...Jestem pewny,że jeszcze jakieś się trafią.
Każda z nich się dla mnie liczy.Są jak moje kochanki chodź ich nie mam...
Upór z ich strony może się źle skończyć,ale wiem,że są mądre i raczej nie zrobią mi takiej niespodzianki.
Jestem pewien,że naiwność w ich sercach jeszcze będzie gdy spotkam je już drugi raz być może już z potomkiem.Naiwność to młodość....A ja młodość kocham.
Powrót do góry Go down
 
Jedno kliknięcie i ostatnie chwile życia.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Z życia Maciejki
» Notatki z życia Lawendy
» Notka z życia Nubisa
» Heraquinn ~ Nienauczona życia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: O Bohaterach :: Rozwój Postaci :: Fabularne Pamiętniki-
Skocz do: