KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Night
Władca

PisanieTemat: Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3   Wto Lis 15, 2016 8:02 pm

No, więc tak mamy tutaj poszukiwania dla Night,Forest,Mirabelle,Shadowa,Miki,Feniksa  I sprawa jest taka poza tym, że jakbym miała komuś do nadrobienia zaległe odpisy proszę mi pisać na PW! Postaram się odpisać tym osobom którym pamiętam Very Happy Teraz pora na szukajki Razz
Night z Forest i Mirą szukają:
~Znajomych
~Najlepszych przyjaciół
~Przyjaciół
~Wrogów
~No i może porywaczy Razz
~Dla Forest może krótkie zauroczenia, a może i miłości bo troszkę się już pomieszało Razz
Shadow szuka:
~Wrogów i Przyjaciół porywania nie wchodzą teraz w grę.

Ostatnio zmieniony przez Night dnia Sob Sie 05, 2017 11:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lando
Rekrut

PisanieTemat: Re: Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3   Sro Lis 16, 2016 12:18 am

Krótki romansik z Forest, porwanie Night/Miry/obu i spotkanie z Shadow/Valiantem? Razz
Tu jestem, wpadnij kimś jak chcesz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3   Sro Lis 16, 2016 7:34 pm

Jasne, ale to chyba jutro odpiszę bo teraz nie mam zbytnio jak bo trochę się zmieszałam do tych odpisów Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Poldark
Generał

PisanieTemat: Re: Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3   Sro Lis 16, 2016 8:44 pm

Może Night by się zaprzyjaźniła z Retą?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shredder
Amator

PisanieTemat: Re: Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3   Sro Lis 16, 2016 9:08 pm

Szrek na coś...?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Night
Władca

PisanieTemat: Re: Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3   Czw Lis 17, 2016 8:03 am

Poldark jak najbardziej Smile
Shredziu tylko z kim chcesz pisać. Wink ?

Władca

PisanieTemat: Re: Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3   Czw Lis 17, 2016 3:19 pm

Oki, to mogę zacząć, ale to może później Wink

Under the bright, but faded lights you set my heart on fire…
❤️ I love you, Fastwind ❤️

moderator
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Armina
Artysta

PisanieTemat: Re: Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3   Sob Lis 19, 2016 12:41 pm

Witaj, może odnowiłybyśmy miłość Arminki i Valianta? W końcu kiedyś byli parą :3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3   Sob Lis 19, 2016 12:43 pm

O Armina ty żyjesz?! XD Spoko
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistiness
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3   Nie Lis 20, 2016 9:19 am

No właśnie powróciłam z New kontem xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Armina
Artysta

PisanieTemat: Re: Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3   Nie Lis 20, 2016 12:29 pm

Mogłybyśmy zacząć Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Valiant
Rekrut

PisanieTemat: Re: Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3   Pon Lis 21, 2016 4:54 pm

Jasne zaczniesz ty no bo ja no wiesz... Nie mam teraz jak bo lekcje idę robić xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Armina
Artysta

PisanieTemat: Re: Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3   Pon Lis 21, 2016 4:57 pm

Ja tylko się spakuję i piszę :3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Valiant
Rekrut

PisanieTemat: Re: Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3   Pon Lis 21, 2016 5:03 pm

Okej
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Reta
Władca

PisanieTemat: Re: Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3   Wto Lis 22, 2016 3:59 pm

moderator
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Armina
Artysta

PisanieTemat: Re: Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3   Wto Lis 22, 2016 6:49 pm

Tu zaczęłam Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Armina
Artysta

PisanieTemat: Re: Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3   Sro Lis 23, 2016 7:14 pm

Możesz pisać xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forest
Artysta

PisanieTemat: Re: Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3   Sro Lis 23, 2016 7:35 pm

Dobra wiem xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Night
Władca

PisanieTemat: Re: Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3   Czw Gru 29, 2016 5:44 pm

Wznawiam poszukiwania! Jeśli komuś zapomniałam odpisać proszę przypomnieć mi na PW Razz

Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3   Sob Sty 07, 2017 9:44 pm

Kion może spotkać się z kimś.Nie wiem z kim ale z kimś może się spotkać
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Night
Władca

PisanieTemat: Re: Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3   Sob Sty 07, 2017 9:53 pm

Hmm ja proponuje osobiście Forest, Mirabelle albo Shadowa, bo są z SUŁ, ale to już ty wybierz Wink

Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3   Nie Sty 08, 2017 8:36 am

No to może z Forest?Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Reta
Władca

PisanieTemat: Re: Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3   Nie Sty 08, 2017 3:30 pm

Może jeszcze fabuła z Poldarkiem? Z Forest, Mirabelle albo Shadowem. Wybierz ty z kim się dogada najlepiej Wink

moderator
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mirabelle
Amator

PisanieTemat: Re: Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3   Pią Lut 24, 2017 10:18 pm

Wznawiam poszukiwania głównie dla Mirabelle i Night ktoś chętny do popisania z jedną z nich, a może z obydwoma? Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roksana
Amator

PisanieTemat: Re: Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3   Sob Lut 25, 2017 9:07 am

Może z Mirą?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3   

Powrót do góry Go down

Szukajki dla Night,Forest,Mirabelki, Shadzia,Miki,Fenia,:3
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Raseri Night